Krypto - en to hy translation catalogue (712 entries)

en: Real account
hy: Իրական հաշիվ

en: Board
hy: Գրաֆիկ

en: Please turn your device in landscape mode.
hy: Խնդրում ենք դիմել

en: chart
hy: աղյուսակը

en: charts or more
hy: գծապատկերներ կամ ավելին

en: Search by name or symbol
hy: Որոնել անունով կամ խորհրդանիշով

en: real account
hy: իրական հաշիվ

en: See all balances
hy: Տես բոլոր մնացորդները

en: List accounts
hy: Ցուցակների հաշիվները

en: History
hy: Պատմություն

en: Credit
hy: Վարկ

en: Widthdraw
hy: Լայնությունը

en: Order book
hy: Պատվերի գիրք

en: Market
hy: Շուկա

en: Portfolio
hy: Պորտֆոլիո

en: Leader board
hy: Առաջնորդական խորհուրդը

en: Watching
hy: Դիտում

en: News
hy: Նորություններ

en: Manager
hy: Մենեջեր

en: Converter
hy: Կոդավորվորիչ

en: Social
hy: Հասարակական

en: Calendar
hy: Օրացույց

en: Watchlist
hy: Դիտում

en: Contact us
hy: Կապ մեզ հետ

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Mon.
hy: Մոնտ.`

en: Tue.
hy: Երեքշաբթի

en: Wed.
hy: Ամուսնացնել.

en: Fri.
hy: Ուրբաթ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություններ

en: Bank transferts
hy: Բանկի փոխանցումներ

en: Payments
hy: Վճարումներ

en: Subscriptions
hy: Բաժանորդագրություններ

en: Identity
hy: Ինքնություն

en: Users
hy: Օգտագործողներ

en: Orders
hy: Պատվերներ

en: Withdraw
hy: Հանել

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Total trade
hy: Ընդհանուր առեւտուր

en: Total deposit
hy: Ընդհանուր ավանդ

en: Total withdraw
hy: Ընդհանուր դուրս գալը

en: Fees
hy: Վճարները

en: Name
hy: Անուն

en: Subscription
hy: Բաժանորդագրություն

en: Signin method
hy: Մեթոդի մեթոդը

en: Last login
hy: Վերջին մուտք

en: Notifications enabled
hy: Ծանուցումները միացված են

en: Trial version
hy: Փորձնական տարբերակ

en: day
hy: օրվա ընթացքում

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Inactive
hy: Անգործուն

en: Enabled
hy: Հասանելի է

en: Ref
hy: Հղիություն

en: User
hy: Օգտվողը

en: Order date
hy: Պատվերի ամսաթիվը

en: Exchange
hy: Փոխանակում

en: Pair
hy: Զույգը

en: Type
hy: Տիպ

en: Amount
hy: Գումարը

en: Received
hy: Ստացված

en: Total deducted
hy: Ընդամենը նվազեցված

en: Total received
hy: Ընդամենը ստացված

en: Buy
hy: Գնել

en: Sell
hy: Վաճառք

en: Coin list
hy: Մետաղադրամների ցանկ

en: Market list
hy: Շուկայական ցուցակ

en: Price
hy: Գինը

en: Direct Vol. 24H
hy: Ուղղակի Vol. 24H

en: Total Vol. 24H
hy: Ընդհանուր ծավալը: 24H

en: Market Cap
hy: Շուկայի գլխարկը

en: Chg. 24H
hy: Չգ. 24H

en: 24h High/Low
hy: 24 ժամ բարձր / ցածր

en: Dashboard
hy: Կառավարման վահանակ

en: General settings
hy: Ընդհանուր պարամետրեր

en: Coins
hy: Մետաղադրամներ

en: Currencies
hy: Արժույթներ

en: Mail settings
hy: Փոստի կարգավորումները

en: Payment
hy: Վճարում

en: News - Social
hy: Նորություններ - Սոցիալական

en: Intro
hy: Ներածություն

en: Trading
hy: Առեւտուր

en: Additional pages
hy: Լրացուցիչ էջեր

en: Today's visits
hy: Այսօրվա այցերը

en: 7 days visits
hy: 7 օրյա այցեր

en: Number of users
hy: Օգտագործողների թիվը

en: Number of coins
hy: Մետաղադրամների քանակը

en: Last users
hy: Վերջին օգտագործողները

en: This website uses cookies
hy: Այս կայքը օգտագործում է թխուկներ

en: Our website uses cookies to examine site traffic and user activity while on our site, for enhanced and effective user experience, marketing, and to provide social media functionality.
hy: Մեր կայքը օգտագործում է բլիթները, մեր կայքում տեղադրված կայքի թրաֆիկի եւ օգտագործողի գործունեության ուսումնասիրության համար, ընդլայնված եւ արդյունավետ օգտագործողի փորձի, մարքեթինգի եւ սոցիալական լրատվամիջոցների ֆունկցիոնալության ապահովման համար:

en: Accept
hy: Ընդունել

en: Your e-mail address
hy: Քո էլեկտրոնային հասցեն

en: Your password
hy: Քո գաղտնաբառը

en: Forgot password ?
hy: Մոռացել եք գաղտնաբառը ?

en: Login
hy: Մուտք

en: or
hy: կամ

en: Create a new account
hy: Նոր հաշիվ բացել

en: practice account
hy: պրակտիկ հաշիվ

en: Symbol
hy: Խորհրդանիշ

en: Last
hy: Վերջինը

en: Chng (%)
hy: Չինգ (%)

en: Profile
hy: Անձնագիր

en: Notification
hy: Ծանուցում

en: Security
hy: Անվտանգություն

en: Logout
hy: Ելք

en: Your name
hy: Քո անունը

en: Language
hy: Լեզու

en: Type chart
hy: Մուտքագրեք աղյուսակը

en: Change your password
hy: Փոխեք ձեր գաղտնաբառը

en: Repeat your password
hy: Կրկնել ձեր գաղտնաբառը

en: Back
hy: Վերադառնալ

en: Validate
hy: Վավերացրեք

en: Title
hy: Կոչում

en: Your website title
hy: Ձեր կայքի անվանումը

en: App description
hy: Հավելվածի նկարագրությունը

en: Referal link
hy: Ուղղորդող հղումը

en: Your referal link (ex : Changelly)
hy: Ձեր հղման հղումը (նախկին `Changelly)

en: Maintenance mode
hy: Տեխնիկական սպասարկում

en: Number format
hy: Միավորների ձեւաչափը

en: Switch charts to tradingview charts
hy: Անցկացրեք տրամագրերը, առեւտրային տեսք ունեցող աղյուսակների համար

en: Enable autolanguage
hy: Միացնել autolanguage

en: Enable POEditor Language
hy: Միացնել POEditor լեզուն

en: POEditor API Key
hy: POEditor API- ի բանալի

en: Your POEditor API Key
hy: Ձեր POEditor API- ի բանալի

en: POEditor Project Selector
hy: POEditor Ծրագրի ընտրացանկը

en: Allow signup
hy: Թույլատրել գրանցումը

en: User need verify account
hy: Օգտվողը պետք է ստուգի հաշիվը

en: Need captcha signup
hy: Անհրաժեշտ է գրավչություն գրանցել

en: Google Recaptcha Site Key
hy: Google- ի Recaptcha կայքի բանալին

en: Your Google Recaptcha Site Key
hy: Ձեր Google Recaptcha կայքի բանալին

en: Google Recaptcha Secret Key
hy: Google- ի Recaptcha- ի գաղտնի բանալի

en: Your Google Recaptcha Secret Key
hy: Ձեր Google- ի Recaptcha- ի գաղտնի բանալի

en: Sigin with google
hy: Sigin հետ google

en: Google App ID
hy: Google հավելվածի ID

en: Your Google App ID
hy: Ձեր Google App ID- ն

en: Google App Secret
hy: Google հավելվածի գաղտնիքը

en: Your Google App Secret
hy: Ձեր Google հավելվածի գաղտնիքը

en: Sigin with Facebook
hy: Sigin- ը Facebook- ի հետ

en: Facebook App ID
hy: Facebook հավելվածի ID- ն

en: Your Facebook App ID
hy: Ձեր Facebook App ID- ն

en: Facebook App Secret
hy: Facebook- ի գաղտնիքը

en: Your Facebook App Secret
hy: Ձեր Facebook- ի հավելվածի գաղտնիքը

en: Google Analytics
hy: Google Analytics- ը

en: Enable Google Ad
hy: Միացնել Google- ի գովազդը

en: Google Ad Client
hy: Google Գովազդատուին

en: Your Google Ad Client
hy: Ձեր Google Գովազդատուին

en: Your Google Ad slot
hy: Ձեր Google գովազդի բնիկը

en: Enable Cookie popup
hy: Միացնել Cookie թռուցիկը

en: Cookie Popup title
hy: Cookie Popup- ի անվանումը

en: Your Cookie popup title
hy: Ձեր Cookie թռուցիկ վերնագիր

en: Cookie Popup text
hy: Cookie բացվող տեքստը

en: Your Cookie popup text
hy: Ձեր Cookie թռուցիկ տեքստը

en: Blacklisted countries
hy: Սեւ ցուցակում գտնվող երկրներ

en: Save
hy: Պահել

en: Allow user to switch chart type
hy: Թույլատրել օգտվողին փոխել աղյուսակը

en: Done !
hy: Կատարած !

en: quantity
hy: քանակությամբ

en: Enable native trading
hy: Միացնել հայրենի առեւտուրը

en: Balance configuration
hy: Հավասարակշռության կարգավորում

en: Show balance estimation
hy: Ցույց տալ հաշվեկշռի գնահատումը

en: User user currency select
hy: User currency currency Ընտրել լեզուն

en: Show balance estimation in
hy: Ցույց տալ հաշվեկշռի գնահատումը

en: Referal system configuration
hy: Ուղղորդական համակարգի կարգավորում

en: Enable referal (native trading need to be enabled)
hy: Միացնել հղումը (հայրենի առեւտրի անհրաժեշտությունը միացված է)

en: Referal comission (in $, fixed amount)
hy: Ուղղորդող հանձնաժողով ($, ֆիքսված գումար)

en: Referal comission (in $, fixed amount) ex : When a referal signup & deposit real cash, the refer win 5 $ (value = 5)
hy: Ուղղորդող հանձնաժողովը ($, ֆիքսված գումարի չափով) նախկինում `երբ հղումը գրանցվում է եւ իրական կանխիկ գումարով, 5 $ (արժեքը` 5)

en: Deposit configuration
hy: Ավանդի կարգավորում

en: Deposit fees (in %)
hy: Ավանդի վճարները (% -ով)

en: Deposit minimum (in $)
hy: Ավանդի նվազագույն չափը ($)

en: Deposit maximum (in $)
hy: Ավանդի առավելագույն չափը ($)

en: Deposit currencies allowed
hy: Ավանդային արժույթները թույլատրվում են

en: Deposit wallet receive (if wallet real currency not available)
hy: Ավանդի դրամապանակն ընդունվում է (եթե դրամապանակի իրական արժույթը չի գործում)

en: Withdraw configuration
hy: Դադարեցնել կոնֆիգուրացիան

en: Withdraw minimum (in $)
hy: Հանել նվազագույնը ($)

en: Withdraw processing time (in days)
hy: Ժամկետը վերադարձնելը (օրվա ընթացքում)

en: Withdraw processing time (in days) = ex : 3
hy: Հեռացնել վերամշակման ժամանակը (օրվա ընթացքում) = ex: 3

en: Trading configuration
hy: Առեւտրային կարգավորում

en: Trading fees (in %)
hy: Առեւտրային վճարներ (% -ով)

en: Order reference pattern
hy: Պատվիրատուի տեղեկանքի օրինակ

en: Real account configuration
hy: Իրական հաշվի կոնֆիգուրացիա

en: Enable real account
hy: Միացնել իրական հաշիվը

en: Practice account configuration
hy: Պրակտիկ հաշվի կարգավորում

en: Maximum free deposit (in $)
hy: Առավելագույն անվճար ավանդ ($)

en: Maximum free deposit (in $) ex : 10000
hy: Առավելագույն անվճար ավանդը ($) `10000

en: Free deposit wallet receive
hy: Անվճար ավանդի դրամապանակ

en: Ref.
hy: Հղիություն.

en: Submited date
hy: Ներկայացված ամսաթիվը

en: Status
hy: Կարգավիճակը

en: Document name
hy: Փաստաթղթի անվանումը

en: Documents
hy: Փաստաթղթեր

en: Not processed
hy: Չվերանորոգված

en: Processed
hy: Վերամշակված

en: Payment success
hy: Վճարման հաջողությունը

en: Payment reference pattern
hy: Վճարման տեղեկանքի օրինակ

en: Enable SMTP
hy: Միացնել SMTP- ը

en: Your SMTP host server
hy: Ձեր SMTP սերվերի սերվերը

en: SMTP Port
hy: SMTP պորտը

en: Your SMTP port
hy: Ձեր SMTP նավահանգիստը

en: SMTP Security
hy: SMTP Անվտանգություն

en: SMTP User
hy: SMTP օգտագործողը

en: Your SMTP user
hy: Ձեր SMTP օգտվողը

en: SMTP Password
hy: SMTP Գաղտնաբառ

en: Your SMTP password
hy: Ձեր SMTP գաղտնաբառը

en: Email sender name
hy: Էլփոստի ուղարկողի անունը

en: Support mail
hy: Աջակցություն փոստ

en: Support Phone
hy: Աջակցություն հեռախոսը

en: Support phone
hy: Աջակցեք հեռախոսը

en: Support Address
hy: Աջակցություն հասցեն

en: DPO mail
hy: DPO փոստ

en: DPO Phone
hy: DPO հեռախոսը

en: DPO phone
hy: DPO հեռախոսը

en: Send welcome mail
hy: Ուղարկել փոստը

en: Welcome mail subject
hy: Բարի գալուստ փոստ թեմա

en: Calendar credentials
hy: Օրացույցի հավատարմագրերը

en: Enable calendar
hy: Միացնել օրացույցը

en: Calendar Client ID
hy: Օրացույց Հաճախորդի ID

en: Your Calendar Client ID
hy: Ձեր օրացույցի Հաճախորդի ID- ն

en: Calendar Client Secret
hy: Օրացույց Հաճախորդի գաղտնիքը

en: Only show events in relation to enabled coins
hy: Միայն ցույց տվեք միջոցառումներ `թույլ մետաղադրամների վերաբերյալ

en: News feed
hy: Լրահոս

en: Add news feed
hy: Ավելացնել նորությունների հղում

en: Your RSS Feed link
hy: Ձեր RSS հոսքի հղումը

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Name feed
hy: Անվան feed

en: Twitter accounts
hy: Twitter հաշիվներ

en: Add twitter account
hy: Ավելացնել twitter հաշիվ

en: Twitter name
hy: Twitter անունը

en: without
hy: առանց

en: Social name
hy: Սոցիալական անունը

en: Created date
hy: Ստեղծված ամսաթիվը

en: Amount paid
hy: Վճարված գումարը

en: Wallet received
hy: Դրամապանակը ստացավ

en: Amount received
hy: Ստացված գումարը

en: Payment gateway
hy: Վճարման դարպաս

en: Proof
hy: Ապացույց

en: Modify balance
hy: Փոփոխել հավասարակշռությունը

en: Select balance
hy: Ընտրեք հաշվեկշռ

en: Modification type
hy: Փոփոխության տեսակը

en: Modification value
hy: Փոփոխության արժեքը

en: Add modification
hy: Փոփոխություն ավելացրեք

en: Card
hy: Քարտը

en: Balances
hy: Մնացորդները

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Last location
hy: Վերջին վայրը

en: Currency use
hy: Արժույթի օգտագործումը

en: Signup with
hy: Գրանցվելիս հետ

en: Identity verification
hy: Ինքնության ստուգում

en: 2 Step Authentification
hy: 2 քայլի հավաստագրում

en: User status
hy: Օգտագործողի կարգավիճակը

en: Login history
hy: Մուտքային պատմություն

en: More details
hy: Ավելի մանրամասն

en: Deposit history
hy: Ավանդի պատմությունը

en: Total
hy: Ընդամենը

en: Value in BTC
hy: Արժեքը BTC- ում

en: Value in USD
hy: USD- ի արժեքը

en: Withdraw method
hy: Հանել մեթոդ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Ask a widthdraw
hy: Հարցրեք լայնությունը

en: WITHDRAW
hy: ՀԵՏԱԴԱՐՁ ԿԱՊ

en: banktransfert
hy: բանկային փոխանցում

en: Choose receiver account
hy: Ընտրեք ստացողի հաշիվը

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Notification's configuration complete.
hy: Ծանուցումը կազմաձեւված է:

en: Your PushBullet Access Token
hy: Ձեր PushBullet Access Token- ը

en: Remove token
hy: Հեռացնել նշան

en: You are premium !
hy: Դուք պրեմիում եք:

en: left
hy: ձախ

en: Main settings
hy: Հիմնական պարամետրերը

en: Period
hy: Ժամանակաշրջան

en: Colour
hy: Գույնը

en: Thickness
hy: Հաստություն

en: Reset
hy: Վերագործարկեք

en: Apply
hy: Դիմել

en: Entrer your Google Authenticator Code
hy: Ընդգրկել ձեր Google Authenticator Code- ը

en: Enter your Google Authenticator Code
hy: Մուտքագրեք ձեր Google Authenticator Code- ը

en: Balances valued less than 0.001 BTC
hy: Հաշվեկշիռը գնահատվում է ավելի քան 0.001 BTC- ից

en: Hide small balance
hy: Թաքցնել փոքր հավասարակշռությունը

en: Estimate value
hy: Գնահատեք արժեքը

en: Value in
hy: Արժեքը

en: Deposit
hy: Ավանդը

en: Google Authentification is enable !
hy: Google Authentification- ը միացված է:

en: Set as done
hy: Սահմանել որպես արված

en: Close
hy: փակել

en: Google Authenticator code is invalid
hy: Google Authenticator կոդն անվավեր է

en: You will receive a widthdraw confirmation by email
hy: Դուք կստանաք էլփոստի հաստատման հաստատում էլ. Փոստով

en: Ref, User ID, Type, Currency
hy: Ref, User ID, Type, Արտարժույթ

en: Widthdraw filter
hy: Լայնության տրոհման ֆիլտր

en: Not confirmed
hy: Հաստատված չէ

en: Done
hy: Կատարած

en: Payment filter
hy: Վճարման ֆիլտր

en: Need to be approved
hy: Պետք է հաստատել

en: Paid
hy: Վճարված

en: Not paid
hy: Չվճարված

en: All payments
hy: Բոլոր վճարումները

en: Ask a proof
hy: Հարցրեք ապացույց

en: Bank ref.
hy: Բանկի հրատարակում

en: Proof received
hy: Ստացված ստացումը

en: In pending
hy: Մինչեւ սպասում

en: All widthdraw
hy: Բոլոր widthdraw

en: Withdraw reference pattern
hy: Հղգրտի հղումից հանելու համար

en: Withdraw filter
hy: Հեռացնել ֆիլտրը

en: Withdraw infos
hy: Հեռացնել տեղեկությունները

en: year
hy: տարի

en: month
hy: ամիս

en: week
hy: շաբաթ

en: hour
hy: ժամ

en: minute
hy: րոպե

en: second
hy: երկրորդը

en: ago
hy: առաջ

en: Bank transfert
hy: Բանկային փոխանցում

en: Deposit amount
hy: Ավանդի գումարը

en: Fill up
hy: Լրացրեք

en: It's free
hy: Դա անվճար է

en: You will receive
hy: Դուք կստանաք

en: Add real funds
hy: Ավելացնել իրական միջոցներ

en: Minimal deposit
hy: Նվազագույն ավանդ

en: Enable credit card
hy: Միացնել վարկային քարտը

en: Stipe private key
hy: Կպցնել մասնավոր բանալին

en: Your Stripe API Key
hy: Ձեր շերտ API- ի բանալի

en: Enable Paypal
hy: Միացնել Paypal- ը

en: Enable Paypal Live mode
hy: Միացնել Paypal Live ռեժիմը

en: Paypal client ID
hy: Paypal հաճախորդի ID- ն

en: Your paypal client ID
hy: Ձեր paypal հաճախորդի ID- ն

en: Paypal Client Secret
hy: Paypal- ի հաճախորդի գաղտնիքը

en: Your paypal client Secret
hy: Ձեր paypal հաճախորդի գաղտնիքը

en: Enable Blockonomics
hy: Միացնել Փլոմոննիկներին

en: Blockonomics Secret key
hy: Blockonomics- ի գաղտնի բանալին

en: Your blockonomics secret key
hy: Ձեր բլոկոնոմիկայի գաղտնի բանալին

en: Enable Fortumo
hy: Միացնել Fortumo- ը

en: Fortumo Secret key
hy: Fortumo Secret բանալին

en: Your fortumo secret key
hy: Ձեր գաղտնի գաղտնի բանալին

en: Fortumo Service key
hy: Fortumo ծառայության բանալին

en: Your fortumo service key
hy: Ձեր սպասարկման ծառայության բանալին

en: Enable Coingate
hy: Միացնել Coingate- ը

en: Enable CoinGate live mode
hy: Միացնել CoinGate- ի կենդանի ռեժիմը

en: CoinGate Auth Token
hy: CoinGate Auth Token- ը

en: Your CoinGate Auth Token
hy: Ձեր CoinGate Auth Token- ը

en: CoinGate Receive Currency
hy: CoinGate- ը ստանում է արժույթ

en: Enable Coinpayments
hy: Միացնել վճարումները

en: Coinpayments Public Key
hy: Մանրածախ վճարումներ հանրային բանալին

en: Your Coinpayments Public Key
hy: Ձեր մետաղադրամների հրապարակային բանալին

en: Coinpayments Private Key
hy: Մանրածախ վճարումներ մասնավոր բանալին

en: Your Coinpayments Private Key
hy: Ձեր Coinpayments մասնավոր բանալին

en: Coinpayments Marchand ID
hy: Coinpayments Marchand ID- ն

en: Your Coinpayments Marchand ID
hy: Ձեր մանրածախ վճարները Marchand ID

en: Coinpayments IPN Secret
hy: Նվիրատվություններ IPN գաղտնիքը

en: Your Coinpayments IPN Secret
hy: Ձեր Coinpayments IPN գաղտնիքը

en: Enable Rave Flutterwave payment
hy: Թույլատրել Rave Flutterwave վճարումը

en: Sandbox mode Rave Flutterwave
hy: Sandbox- ի ռեժիմը Rave Flutterwave- ը

en: Rave Flutterwave Public Key
hy: Rave Flutterwave հանրային բանալին

en: Your Rave Flutterwave Public Key
hy: Ձեր Rave Flutterwave հրապարակային բանալին

en: Rave Flutterwave Secret Key
hy: Rave Flutterwave- ի գաղտնի բանալին

en: Your Rave Flutterwave Secret Key
hy: Ձեր Rave Flutterwave գաղտնի բանալին

en: Rave Flutterwave Payment Title
hy: Ռայֆ Ֆլուտերվավի վճարման վերնագիրը

en: Your Rave Flutterwave Payment title
hy: Ձեր Rave Flutterwave Վճարման տիտղոսը

en: Rave Flutterwave Payment Prefix
hy: Rave Flutterwave վճարային նախածանցը

en: Your Rave Flutterwave Payment prefix (ex : KRYP)
hy: Ձեր Rave Flutterwave վճարային նախածանցը (նախկին KRYP)

en: Enable Coinbase Commerce payment
hy: Ակտիվացրեք Coinbase Commerce վճարումը

en: Coinbase commerce API Key
hy: Coinbase առեւտրի API- ի բանալի

en: Your Coinbase commerce API Key
hy: Ձեր Coinbase առեւտրի API- ի բանալի

en: Coinbase commerce Payment Title
hy: Coinbase առեւտրի Վճարման անվանումը

en: Your Coinbase commerce Payment title
hy: Ձեր Coinbase առեւտրի Վճարման տիտղոսը

en: Enable Mollie
hy: Միացնել Մոլին

en: Mollie Key
hy: Մոլի Քեյը

en: Your Mollie Key
hy: Ձեր Mollie Key

en: Enable Payeer
hy: Միացնել Payeer- ը

en: Payeer Shop ID
hy: Payeer խանութի ID- ն

en: Your Payeer Shop ID
hy: Ձեր Payeer խանութի ID- ն

en: Payeer API Key
hy: Payerer API- ի բանալի

en: Your Payeer API Key
hy: Ձեր Payeer API- ի ստեղնը

en: Enable Bank transfert
hy: Միացնել բանկային փոխանցումը

en: Bank transfert maximum at the same time
hy: Բանկը միաժամանակ փոխանցում է առավելագույնը

en: Bank transfert proof enabled
hy: Բանկի փոխանցման ապացույցը միացված է

en: Bank transfert maximum proof
hy: Բանկը փոխանցում է առավելագույն ապացույց

en: Your Gemini Key
hy: Ձեր Երկվորյակ բանալին

en: Your Gemini Secret
hy: Ձեր Երկվորյակ Գաղտնիքը

en: Select your platform
hy: Ընտրեք ձեր հարթակը

en: Cron time
hy: Cron Time- ը

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Sync delay
hy: Համաժամեցման ուշացում

en: Add additional page
hy: Լրացուցիչ էջ ավելացրեք

en: Page name
hy: Էջի անունը

en: Page URL
hy: Էջի URL- ը

en: Page icon (ex : lnr-home)
hy: Էջի պատկերակ (նախկին `lnr-home)

en: Or page icon svg
hy: Կամ էջի պատկերակ svg

en: SVG Picture
hy: SVG նկարը

en: Enable
hy: Միացնել

en: Disable
hy: Անջատեք

en: Create new bank transfert
hy: Ստեղծեք նոր բանկային փոխանցում

en: Pending
hy: Սպասում

en: Details
hy: Մանրամասները

en: Verified
hy: Ստուգված

en: Canceled
hy: Չեղարկված է

en: Declined
hy: Ընդունված է

en: Your Hitbtc Key
hy: Ձեր Hitbtc բանալին

en: Your Hitbtc Secret
hy: Ձեր Hitbtc- ի գաղտնիքը

en: Your Bitbank Key
hy: Ձեր Bitbank Key- ը

en: Your Bitbank Secret
hy: Ձեր բիԲանկի գաղտնիքը

en: User level
hy: Օգտվողի մակարդակը

en: Expire in
hy: Սպասեք

en: Back to login
hy: Վերադառնալ մուտք գործել

en: Let's go !
hy: Գնացինք !

en: Welcome
hy: Բարի գալուստ

en: Let's configure together your Dashboard.
hy: Եկեք միասին կազմեք ձեր վահանակը:

en: Select your language
hy: Ընտրեք ձեր լեզուն

en: Select your currency
hy: Ընտրեք ձեր արժույթը

en: Select your favorites crypto
hy: Ընտրեք ձեր սիրած ծպտյալը

en: left need to be selected
hy: ձախ կողմը պետք է ընտրվի

en: Configuration complete !
hy: Կազմաձեւումը ավարտված է:

en: will now refresh
hy: այժմ թարմացվելու է

en: Enable Perfect Money payment
hy: Կատարել Perfect Money վճարումը

en: Perfect Money Payee Account
hy: Perfect Money Payee հաշիվ

en: Your Perfect Money Payee Account
hy: Ձեր Perfect Money Payee հաշիվ

en: Mobile, browser, windows notifications
hy: Բջջային, զննարկիչ, պատուհանների ծանուցումներ

en: Create price alert
hy: Ստեղծել գինը զգոն

en: I need help !
hy: Ես օգնության կարիք ունեմ !

en: Download PushBullet app on your phone (available for Android & iOS)
hy: Ներբեռնեք PushBullet ծրագիրը ձեր հեռախոսում (հասանելի է Android եւ iOS- ի համար)

en: Create an account on it
hy: Ստեղծեք հաշիվ

en: Connect with your new account here
hy: Կապվեք ձեր նոր հաշվի հետ

en: Go on <b>Settings</b> > <b>Account</b> and create an <b>Access token</b>
hy: Անցեք <b> Պարամետրեր </ b>> <b> Հաշիվ </ b> եւ ստեղծեք <b> Մուտքի նշան </ b>

en: Copy the key and paste it on the fill and click on save.
hy: Կտտացրեք բանալին եւ տեղադրեք այն լրացնելով եւ սեղմեք պահպանում:

en: An notification will be sent to check if connexion is successful.
hy: Ուղերձը կուղարկվի, եթե ստուգման հաջողությունը ստուգվի:

en: Premium wait you !
hy: Պրեմիում սպասեք ձեզ:

en: More than 2000 crypto currencies
hy: 2000-ից ավելի ծածկագրային արժույթներ

en: Be alerted when an indicator grows or falls
hy: Զգուշացեք, երբ ցուցանիշը աճում է կամ ընկնում

en: Responsive on mobile and tablet
hy: Բջջային եւ պլանշետային պատասխանի վերաբերյալ

en: News and social posts at the same place
hy: Նույն տեղում եւ նորություններ

en: Support
hy: Աջակցություն

en: Phone
hy: Հեռ

en: Address
hy: Հասցե

en: Contact DPO
hy: Կապնվեք DPO- ով

en: Your Binance Key
hy: Ձեր բանալին բանալին

en: Your Binance Secret
hy: Ձեր գաղտնի գաղտնիքը

en: Cardholder name
hy: Քարտապանի անունը

en: Card number
hy: Քարտի համար

en: Expiration
hy: Ժամկետանց ժամկետը

en: CCV
hy: CCV- ն

en: No order to show
hy: Ցույց տալ ոչ մի կարգ

en: Premium
hy: Հավելավճար

en: Verify your identiy
hy: Ստուգեք ձեր նույնականությունը

en: Estimate balance
hy: Հաշվեկշռի հաշվարկ

en: 5m
hy: 5 մ

en: 1m
hy: 1 մ

en: 7d
hy: 7 դ

en: 1d
hy: 1 դ

en: 12h
hy: 12 ժ

en: 2h
hy: 2 ժ

en: 1h
hy: 1 ժ

en: 30min
hy: 30 րոպե

en: Candlestick
hy: Մոմակալ

en: Indicators
hy: Ցուցանիշներ

en: Export
hy: Արտահանումը

en: Alert
hy: Զգուշացում

en: Drawing
hy: Նկարչություն

en: Trend Line
hy: Trend Line- ը

en: Text
hy: Տեքստ

en: Create a new alert
hy: Ստեղծել նոր զգուշացում

en: % Fees
hy: Վճարները

en: Cryptocurrency withdraw agreement
hy: Cryptocurrency արտոնագրի համաձայնագիր

en: Decline
hy: Անհրաժեշտություն

en: Agree
hy: Համաձայնվել

en: Cryptocurrency deposit agreement
hy: Cryptocurrency ավանդային պայմանագիր

en: Enable news popup
hy: Միացնել նորությունների թռուցիկները

en: News popup title
hy: Նորություններ թռուցիկ վերնագիր

en: Your news popup title
hy: Ձեր նորությունների թռուցիկ վերնագիր

en: News popup video (put blank for not show video)
hy: Նորություններ թռուցիկ տեսահոլովակ (դրված չէ տեսանյութի ցուցադրման համար)

en: News popup description
hy: Նորություններ թռուցիկ նկարագրություն

en: Advert users
hy: Գովազդի օգտվողներ

en: Enable intro
hy: Միացնել ներդրումը

en: Withdraw fees (in %)
hy: Կանխավճար (% -ով)

en: Bank transfert alert when withdraw currency is not crypto-currency
hy: Արտարժույթի փոխանակման ժամանակ բանկի փոխանցման զգուշացումը գաղտնի-արտարժույթ չէ

en: Cryptocurrencies allowed for bank transfert withdraw
hy: Բանկային փոխանցման թույլտվության համար թույլատրված Cryptocurrency- ը

en: Estimate balance in
hy: Հաշվեկշռի հաշվարկը

en: Edit profile
hy: Խմբագրել պրոֆիլը

en: Bank transfert deposit agreement
hy: Բանկի փոխանցման ավանդային պայմանագիր

en: Blockonomics payment Fees (in %)
hy: Blockonomics վճարային վճարները (% -ով)

en: Your blockonomics payment fees (in %)
hy: Ձեր բլոկոնոմիկայի վճարման վճարները (% -ով)

en: Fortumo payment Fees (in %)
hy: Կորպորատիվ վճարային վճարներ (% -ով)

en: Your fortumo payment fees (in %)
hy: Ձեր ֆյուչերսային վճարները (%)

en: CoinGate payment Fees (in %)
hy: CoinGate վճարային վճարներ (% -ով)

en: Your coingate payment fees (in %)
hy: Ձեր ծավալի վճարման վճարները (% -ով)

en: Coinpayments payment Fees (in %)
hy: Մանրածախ վճարումներ Վճարներ (% -ով)

en: Your coinpayment payment fees (in %)
hy: Ձեր մուծումների վճարման վճարները (% -ով)

en: Rave Flutterwave payment Fees (in %)
hy: Վճարել տուրք վճարել (% -ով)

en: Your rave flutterwave payment fees (in %)
hy: Ձեր խառնաշփոթի վճարման վճարները (%)

en: Coinbase commerce payment Fees (in %)
hy: Coinbase- ի առեւտրի վճարում տուրք (% -ով)

en: Your coinbase commerce payment fees (in %)
hy: Ձեր coinbase առեւտրի վճարման վճարները (% -ով)

en: Mollie payment Fees (in %)
hy: Մոլլի վճարման վճարներ (% -ով)

en: Your mollie payment fees (in %)
hy: Your mollie վճարային վճար (%)

en: Payeer payment Fees (in %)
hy: Payer վճարման վճարներ (% -ով)

en: Your payeer payment fees (in %)
hy: Ձեր վճարողի վճարման վճարները (% -ով)

en: Bank transfert payment Fees (in %)
hy: Բանկային փոխանցման վճարներ Վճարները (% -ով)

en: Your bank transfert payment fees (in %)
hy: Ձեր բանկային փոխանցման վճարները (% -ով)

en: Add new
hy: Ավելացնել նոր

en: Bank accounts
hy: Բանկային հաշիվներ

en: Add new bank account
hy: Նոր բանկային հաշիվ ավելացրեք

en: Bank account name
hy: Բանկի հաշվի անունը

en: Your bank account name
hy: Ձեր բանկային հաշվի անունը

en: Bank account currency
hy: Բանկային հաշվի արժույթը

en: Bank account IBAN
hy: IBAN բանկային հաշիվ

en: Bank account BIC
hy: Բանկային հաշիվ BIC

en: Your bank account BIC
hy: Ձեր բանկային հաշիվ BIC

en: Bank account address
hy: Բանկի հաշվի հասցեն

en: Your bank account address
hy: Ձեր բանկային հաշվի հասցեն

en: Bank account owner name
hy: Բանկի հաշվի սեփականատիրոջ անունը

en: Your bank account owner name
hy: Ձեր բանկային հաշվի սեփականատիրոջ անունը

en: * This is optional
hy: * Սա պարտադիր է

en: Your bank account currency
hy: Ձեր բանկային հաշվի արժույթը

en: Your bank account IBAN
hy: Ձեր բանկային հաշիվ IBAN

en: Delete
hy: Ջնջել

en: You can choose beetween 'Page icon' and 'Page icon svg' (Page icon is priority) - List icons available here
hy: Դուք կարող եք ընտրել «Page icon» եւ «Page icon svg» (Էջի պատկերակն առաջնահերթ է) - Ցուցակ սրբապատկերներ այստեղ

en: You will receive a email confirmation
hy: Դուք կստանաք էլ.փոստի հաստատում

en: Please follow this step for complete your withdrawal request.
hy: Խնդրում ենք հետեւել այս քայլին, ձեր դուրս գալու պահանջը լրացնելու համար:

en: You need to have at least
hy: Դուք պետք է ունենաք առնվազն

en: You don't have any filled balance available
hy: Դուք չունեք լցված հավասարակշռություն

en: Total in
hy: Ընդհանուր առմամբ

en: You need to setup a widthdraw method
hy: Դուք պետք է setup widthdraw մեթոդը

en: Bank account BIC/SWIFT
hy: Բանկային հաշիվ BIC / SWIFT

en: Your bank account BIC/SWIFT
hy: Ձեր բանկային հաշիվ BIC / SWIFT

en: Day range
hy: Օրվա տեսականի

en: Open day
hy: Բաց օր

en: Volume 24H
hy: Ուղղակի ծավալ

en: Direct Volume
hy: Ուղղակի ծավալ

en: Load more data
hy: Ավելացրեք ավելի շատ տվյալներ

en: Qty
hy: Քանակ

en: Gain
hy: Գնելու

en: Price buy
hy: Գինը գնում է

en: Disable chat
hy: Անջատել զրույցը

en: Total gain
hy: Ընդհանուր շահույթ

en: Confirmation
hy: Հաստատում

en: Unit price
hy: Միավոր գինը

en: Investment
hy: Ներդրումներ

en: Quantity
hy: Քանակ

en: Commission
hy: Հանձնաժողովը

en: Confirm buying
hy: Հաստատեք գնելու

en: New user
hy: Նոր օգտատեր

en: Order passed
hy: Պատվերը հանձնվել է

en: New subscription
hy: Նոր բաժանորդագրություն

en: Show withdraw receiver infos.
hy: Ցույց տվեք ստացողի տեղեկատվությունը:

en: Process
hy: Գործընթացը

en: Hide details
hy: Թաքցնել մանրամասները

en: Enable subscriptions
hy: Միացրեք բաժանորդագրությունները

en: Enable free trial
hy: Միացնել անվճար փորձաշրջանը

en: Free trial duration (in day)
hy: Ազատ դատավարության տեւողությունը (օրվա ընթացքում)

en: Free trial duration
hy: Ազատ դատավարության տեւողությունը

en: Premium features
hy: Պրեմիում առանձնահատկություններ

en: Free users features
hy: Ազատ օգտագործողների առանձնահատկությունները

en: Add a new plan
hy: Ավելացրեք նոր ծրագիր

en: Name plan
hy: Անուն պլան

en: Price total
hy: Գինը `ընդհանուր

en: Duration in days
hy: Ժամանակի տեւողությունը

en: Duration
hy: Տեւողությունը

en: Add this plan
hy: Ավելացնել այս ծրագիրը

en: Plans available
hy: Պլանները մատչելի են

en: Price plan
hy: Գնային պլան

en: Duration in month
hy: Տեւողությունը ամիսը

en: Price per month
hy: Գինը մեկ ամսվա համար

en: Account
hy: Հաշիվ

en: Exchanges
hy: Փոխանակում

en: Total Free
hy: Ընդհանուր անվճար

en: Total Used
hy: Ընդհանուր օգտագործված

en: Order Ref.
hy: Պատվիրել

en: Ordered price
hy: Պատվիրված գինը

en: Current price
hy: Ընթացիկ գինը

en: Evolution
hy: Էվոլյուցիա

en: Enable identity system
hy: Միացնել ինքնության համակարգը

en: Block trading without identity verification
hy: Բլոկների վաճառք, առանց ինքնության հաստատման

en: Block deposit without identity verification
hy: Block կանխավճար `առանց ինքնության հաստատման

en: Block withdraw without identity verification
hy: Արգելափակել առանց ինքնության հաստատման

en: Approve
hy: Հաստատեք

en: Identity ID
hy: Ինքնության ID

en: Identity step name
hy: Անհատականության քայլի անունը

en: Identity step description
hy: Անհատականության քայլի նկարագրություն

en: Identity order
hy: Ինքնության կարգը

en: Down order
hy: Դեպի պատվեր

en: Up order
hy: Մինչեւ պատվերը

en: Add new identity step
hy: Ավելացնել նոր ինքնության քայլ

en: Your step name
hy: Ձեր քայլի անունը

en: Your step description
hy: Ձեր քայլի նկարագրությունը

en: Identity step type
hy: Անհատականության քայլի տեսակը

en: Upload new document
hy: Վերբեռնեք նոր փաստաթուղթ

en: Choose in document type list
hy: Ընտրեք փաստաթղթի տեսակի ցանկում

en: Enable identity upload with webcam
hy: Թույլ է տալիս ինքնության վերբեռնումը տեսախցիկով

en: Webcam document ratio
hy: Տեսախցիկի փաստաթղթերի հարաբերակցությունը

en: Ration (Width / Height)
hy: Ration (լայնություն / բարձրություն)

en: Ratio (Width / Height)
hy: Հարաբերակցություն (լայնություն / բարձրություն)

en: Document identity list
hy: Փաստաթղթերի ինքնության ցանկ

en: Add new identity document
hy: Ավելացնել նոր ինքնության փաստաթուղթ

en: Your document name
hy: Ձեր փաստաթղթի անունը

en: My Holding
hy: Իմ հոլդինգը

en: Holding
hy: Հոլդինգ

en: Market Value
hy: Շուկայական արժեքը

en: Wallet
hy: Դրամապանակ

en: Validate bank transfert
hy: Վավերացրեք բանկային փոխանցումը

en: Transfert received date
hy: Փոխանցման ստացում ամսաթիվը

en: Bank account received
hy: Բանկային հաշիվ ստացվեց

en: Bank transfert reference
hy: Բանկի փոխանցման տեղեկանք

en: Amount received in bank account
hy: Բանկային հաշվի ստացված գումար

en: Amount transfered to the user account
hy: Օգտագործողի հաշվին փոխանցված գումարը

en: User will receive
hy: Օգտվողը կստանա

en: White
hy: Սպիտակ

en: Enable Donation
hy: Միացնել նվիրատվությունը

en: Donation text
hy: Նվիրատվության տեքստը

en: Your donation text
hy: Ձեր նվիրատվության տեքստը

en: Donation address list
hy: Նվիրատվության հասցեների ցանկ

en: Put 1 address per line
hy: Ներդրեք մեկ հասցեի մեկ գիծ

en: Line format : BTC:ADDRESS
hy: Line ձեւաչափը `BTC: ADDRESS

en: PUT A SMILE ON OUR FACES AND SUPPORT US BY DONATING :)
hy: ԿՈՄՊՈԶԻՉԸ ՄԵՐ ՄԵՔԵՆԱՆԵՐԻՆ ԵՎ ԱՋԱԿՑԵԼ ԱՄՆ-ՈՒՄ

en: Transactions history
hy: Գործարքների պատմությունը

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Reference ...
hy: Հղում ...

en: Reference
hy: Հղում

en: deposit
hy: ավանդը

en: widthdraw
hy: լայնությունը

en: Dépot
hy: Դեպրոտ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: BUY order done
hy: ԳՆԵԼ պատվերը

en: SELL order done
hy: SELL կարգը արվել է

en: SELL ORDER DONE
hy: ՎԱՃԱՌԵԼՈՒ ԿԱՐԳ

en: BUY ORDER DONE
hy: Գնման պատվեր է կատարել

en: Add a new item
hy: Նոր տարր ավելացրեք

en: Your GDAX Key
hy: Ձեր GDAX բանալին

en: Your GDAX Pass
hy: Ձեր GDAX Pass- ը

en: Your GDAX Secret
hy: Ձեր GDAX գաղտնիքը

en: Your Bitmex ID
hy: Ձեր Bitmex ID- ն

en: Your Bitmex Secret
hy: Ձեր Bitmex գաղտնիքը

en: Your OKCoin Key
hy: Ձեր OKCoin բանալին

en: Your OKCoin Secret
hy: Ձեր OKCoin- ի գաղտնիքը

en: Your Luno Key ID
hy: Ձեր Luno Key ID- ն

en: Your Luno Secret
hy: Ձեր Luno գաղտնիքը

en: Your Coinex Key
hy: Ձեր Coinex Key

en: Your Coinex Secret
hy: Ձեր Coinex- ի գաղտնիքը

en: Your Btcmarket Key
hy: Ձեր Btcmarket բանալին

en: Your Btcmarket Secret
hy: Ձեր Btcmarket գաղտնիքը

en: Your Livecoin Key
hy: Ձեր Livecoin բանալին

en: Your Livecoin Secret
hy: Ձեր Livecoin գաղտնիքը

en: Your Quoinex Token ID
hy: Ձեր Quoinex Token ID- ն

en: Your Quoinex Secret
hy: Ձեր Quoinex գաղտնիքը

en: Your Exmo Key
hy: Ձեր Exmo բանալին

en: Your Exmo Secret
hy: Ձեր Exmo Secret- ը

en: Your YoBit Key
hy: Ձեր YoBit բանալին

en: Your YoBit Secret
hy: Ձեր YoBit գաղտնիքը

en: Your Kucoin Key
hy: Ձեր Kucoin բանալին

en: Your Kucoin Private
hy: Ձեր Kucoin Անձնական

en: Your CEX Key
hy: Ձեր CEX Key- ը

en: Your CEX Secret
hy: Ձեր CEX- ի գաղտնիքը

en: Your CEX UID
hy: Ձեր CEX UID- ը

en: My orders
hy: Իմ պատվերները

en: Size
hy: Չափը

en: Limit price
hy: Սահմանաչափը

en: Place buy order
hy: Տեղադրեք պատվերը

en: Place sell order
hy: Տեղադրել վաճառքի կարգը

en: Method
hy: Մեթոդ

en: You need to be logged at Coinex
hy: Դուք պետք է գրանցվեք Coinex- ում

en: Enable live trading
hy: Միացնել կենդանի առեւտուրը

en: Login with Coinex
hy: Մուտքագրեք Coinex- ի հետ

en: Week profit
hy: Շաբաթվա շահույթ

en: Leaderboard
hy: Առաջատար սեղան

en: Enable leaderboard (native trading need to be enabled)
hy: Միացնել առաջատարը (հայրենի առեւտրի անհրաժեշտությունը թույլատրելի է)

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Every
hy: Ամեն

en: Starting pair when new user signup
hy: Սկսած զույգը, երբ նոր օգտվողը գրանցում է

en: Only 1 pair is allowed
hy: Միայն 1 զույգ թույլատրվում է

en: Starting watching list pair when new user signup
hy: Սկսել ցանկի զույգ դիտելը, երբ նոր օգտվողը գրանցվել է

en: 1 pair each for each line
hy: 1 զույգ յուրաքանչյուր գծի համար

en: Format : MARKET:SYMBOL/CURRENCY
hy: Ֆորմատ: ՇԱԲԱԹ: SYMBOL / CURRENCY

en: You need to be logged at Livecoin
hy: Դուք պետք է մուտք գործեք Livecoin- ում

en: Login with Livecoin
hy: Մուտքագրեք Livecoin- ի հետ

en: Email not valid
hy: Էլ. Փոստը չի գործում

en: You need to be logged at Yobit
hy: Դուք պետք է մուտք գործեք Yobit

en: Login with Yobit
hy: Մուտքագրեք Yobit- ի հետ

en: Based on all wallet
hy: Հիմք ընդունելով բոլոր դրամապանակները

en: Your Poloniex Key
hy: Ձեր Poloniex բանալիը

en: Your Poloniex Secret
hy: Ձեր Poloniex գաղտնիքը

en: Your trial version have expired !
hy: Ձեր փորձարկման տարբերակը ժամկետանց է:

en: Become
hy: Դառնալ

en: You will be charged
hy: Դուք կվճարեք

en: for
hy: համար

en: months
hy: ամիսներով

en: Your Kraken Key
hy: Ձեր Քրեյքը ստեղնը

en: Your Kraken Private
hy: Ձեր Կրակեն Անձնական

en: will be ready for you !
hy: պատրաստ կլինի ձեզ համար:

en: You need to be logged at Binance
hy: Դուք պետք է մուտք գործեք Binance- ում

en: Login with Binance
hy: Մուտքագրեք Binance- ի հետ

en: You need to be logged at Poloniex
hy: Դուք պետք է մուտք գործեք Poloniex- ում

en: Login with Poloniex
hy: Մուտքագրեք Poloniex- ի հետ

en: You need to be logged at Exmo
hy: Դուք պետք է մուտք գործել Exmo

en: Login with Exmo
hy: Մուտքագրեք Exmo- ի հետ

en: View the article
hy: Դիտեք հոդվածը

en: Your Bittrex Key
hy: Ձեր Bittrex բանալին

en: Your Bittrex Secret
hy: Ձեր Bittrex գաղտնիքը

en: You need to be logged at Kraken
hy: Դուք պետք է մուտք գործել Kraken

en: Login with Kraken
hy: Մուտքագրեք Kraken- ով

en: Markets
hy: Շուկաներ

en: Hide market (native trading need to be enabled)
hy: Թաքցնել շուկան (հայրենի առեւտրի անհրաժեշտությունը թույլատրելի է)

en: Hide orders book
hy: Թաքցնել պատվերների գիրքը

en: Load orders book
hy: Բեռների պատվերների գիրք

en: Create an alert when ...
hy: Ստեղծել ահազանգ, երբ ...

en: Price is above
hy: Գինը բարձր է

en: Price is bellow
hy: Գինը բարձրանում է

en: Password not match
hy: Գաղտնաբառը չի համապատասխանում
