Krypto - en to hr translation catalogue (700 entries)

en: Real account
hr: Pravi račun

en: Board
hr: grafikon

en: Please turn your device in landscape mode.
hr: Obratite se

en: chart
hr: grafikon

en: charts or more
hr: grafikone ili više

en: Search by name or symbol
hr: Pretraživanje po imenu ili simbolu

en: real account
hr: pravi račun

en: See all balances
hr: Pogledajte sve ravnoteže

en: List accounts
hr: Popis računa

en: History
hr: Povijest

en: Credit
hr: Kreditna

en: Order book
hr: Naručite knjigu

en: Market
hr: Tržište

en: Portfolio
hr: Portfelj

en: Leader board
hr: Voditeljica odbora

en: Watching
hr: gledanje

en: News
hr: Vijesti

en: Panel
hr: Ploča

en: Manager
hr: Menadžer

en: Converter
hr: Konverter

en: Social
hr: socijalni

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Watchlist
hr: Popis praćenja

en: Contact us
hr: Kontaktirajte nas

en: January
hr: siječanj

en: February
hr: veljača

en: March
hr: ožujak

en: April
hr: travanj

en: May
hr: svibanj

en: June
hr: lipanj

en: July
hr: srpanj

en: August
hr: kolovoz

en: September
hr: rujan

en: October
hr: listopad

en: November
hr: studeni

en: December
hr: prosinac

en: Mon.
hr: Pon

en: Tue.
hr: Uto

en: Wed.
hr: Oženiti se.

en: Thu.
hr: Čet

en: Fri.
hr: Pet

en: Sun.
hr: Sunce.

en: Statistics
hr: Statistika

en: Bank transferts
hr: Bankovni transferi

en: Payments
hr: Plaćanja

en: Subscriptions
hr: Pretplate

en: Identity
hr: Identitet

en: Users
hr: Korisnici

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Withdraw
hr: Povući

en: Currency
hr: Valuta

en: Total trade
hr: Ukupna trgovina

en: Total deposit
hr: Ukupni depozit

en: Total withdraw
hr: Ukupno se povlači

en: Fees
hr: naknade

en: Name
hr: Ime

en: Email
hr: E-mail

en: Subscription
hr: Pretplata

en: Signin method
hr: Metoda signina

en: Last login
hr: Zadnja prijava

en: Notifications enabled
hr: Obavijesti su omogućene

en: Trial version
hr: Probna verzija

en: day
hr: dan

en: Edit
hr: Uredi

en: Inactive
hr: neaktivan

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: User
hr: Korisnik

en: Order date
hr: Datum narudžbe

en: Exchange
hr: razmjena

en: Pair
hr: Par

en: Type
hr: Tip

en: Amount
hr: Iznos

en: Received
hr: primljen

en: Total deducted
hr: Ukupno oduzeto

en: Total received
hr: Ukupno primljeno

en: Buy
hr: Kupiti

en: Sell
hr: Prodavati

en: Coin list
hr: Popis kovanica

en: Market list
hr: Popis tržišta

en: Heatmap
hr: Toplinska karta

en: Price
hr: Cijena

en: 24h High/Low
hr: 24h visoka / niska

en: Dashboard
hr: kontrolna ploča

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Coins
hr: Kovanice

en: Currencies
hr: valute

en: Mail settings
hr: Postavke pošte

en: Payment
hr: Plaćanje

en: News - Social
hr: Vijesti - društveni

en: Intro
hr: Uvod

en: Trading
hr: trgovački

en: Cron
hr: cron

en: Additional pages
hr: Dodatne stranice

en: Today's visits
hr: Današnji posjeti

en: 7 days visits
hr: 7 dana posjeta

en: Number of users
hr: Broj korisnika

en: Number of coins
hr: Broj kovanica

en: Last users
hr: Zadnji korisnici

en: This website uses cookies
hr: Ova web stranica koristi kolačiće

en: Our website uses cookies to examine site traffic and user activity while on our site, for enhanced and effective user experience, marketing, and to provide social media functionality.
hr: Naša web stranica koristi kolačiće za ispitivanje prometa na web-lokaciji i aktivnosti korisnika na našoj web-lokaciji, za poboljšano i učinkovito korisničko iskustvo, marketing i pružanje funkcionalnosti društvenih medija.

en: Accept
hr: Prihvatiti

en: Your e-mail address
hr: Vaša email adresa

en: Your password
hr: Tvoja lozinka

en: Forgot password ?
hr: Zaboravili ste lozinku ?

en: Login
hr: Prijaviti se

en: or
hr: ili

en: Create a new account
hr: Izraditi novi račun

en: practice account
hr: praksi računa

en: Symbol
hr: Simbol

en: Last
hr: Posljednji

en: Profile
hr: Profil

en: Notification
hr: Obavijest

en: Security
hr: sigurnosti

en: Logout
hr: Odjaviti se

en: Your name
hr: Tvoje ime

en: Language
hr: Jezik

en: Type chart
hr: Upišite grafikon

en: Change your password
hr: promjeni lozinku

en: Repeat your password
hr: Ponovite zaporku

en: Back
hr: leđa

en: Validate
hr: potvrditi

en: Title
hr: Titula

en: Your website title
hr: Naslov vaše web stranice

en: App description
hr: Opis aplikacije

en: Referal link
hr: Referentna veza

en: Your referal link (ex : Changelly)
hr: Vaša referalna veza (npr. Changelly)

en: Maintenance mode
hr: Održavanje

en: Number format
hr: Format broja

en: Switch charts to tradingview charts
hr: Prebacite grafikone na sheme trgovanja

en: Enable autolanguage
hr: Omogući autolanguage

en: Enable POEditor Language
hr: Omogući POEditor jezik

en: POEditor API Key
hr: API ključ POEditor

en: Your POEditor API Key
hr: API ključ za POEditor

en: POEditor Project Selector
hr: Odabir projekta za POEditor

en: Allow signup
hr: Dopusti prijava

en: User need verify account
hr: Korisnik treba potvrditi račun

en: Need captcha signup
hr: Trebate prijavu za captcha

en: Google Recaptcha Site Key
hr: Googleov ključ za web stranicu Recaptcha

en: Your Google Recaptcha Site Key
hr: Vaš Google Recaptcha web-ključ

en: Google Recaptcha Secret Key
hr: Tajni ključ Google Recaptcha

en: Your Google Recaptcha Secret Key
hr: Vaš tajni ključ Google Recaptcha

en: Sigin with google
hr: Sigin s Googleom

en: Google App ID
hr: ID Google App

en: Your Google App ID
hr: Vaš ID za Google App

en: Google App Secret
hr: Tajna Google App

en: Your Google App Secret
hr: Vaša tajna Google App

en: Sigin with Facebook
hr: Sigin s Facebookom

en: Facebook App ID
hr: ID aplikacije Facebook

en: Your Facebook App ID
hr: Vaš ID Facebook aplikacije

en: Facebook App Secret
hr: Facebook aplikacijska tajna

en: Your Facebook App Secret
hr: Vaša Facebookova aplikacija

en: Enable Google Ad
hr: Omogući Google oglas

en: Your Google Ad Client
hr: Vaš Google Ad Client

en: Google Ad Slot
hr: Google oglasno mjesto

en: Your Google Ad slot
hr: Vaš Google oglasno mjesto

en: Enable Cookie popup
hr: Omogući kolačić popup

en: Cookie Popup title
hr: Naslov kolačića skočnih prozora

en: Your Cookie popup title
hr: Naslov skočnog popisa kolačića

en: Cookie Popup text
hr: Kolačić Popup tekst

en: Your Cookie popup text
hr: Popup tekst kolačića

en: Blacklisted countries
hr: Zemlje s crnim popisom

en: Save
hr: Uštedjeti

en: Allow user to switch chart type
hr: Dopusti korisniku prebacivanje vrste grafikona

en: Done !
hr: Gotovo!

en: quantity
hr: količina

en: Enable native trading
hr: Omogući izvorno trgovanje

en: Balance configuration
hr: Konfiguracija stanja

en: Show balance estimation
hr: Pokaži procjenu stanja

en: User user currency select
hr: Odabir valute korisnika

en: Show balance estimation in
hr: Prikaži procjenu stanja u

en: Referal system configuration
hr: Konfiguracija referalnog sustava

en: Enable referal (native trading need to be enabled)
hr: Omogućivanje preporuke (potrebno je omogućiti izvorno trgovanje)

en: Referal comission (in $, fixed amount)
hr: Referalna komisija (u $, fiksni iznos)

en: Referal comission (in $, fixed amount) ex : When a referal signup & deposit real cash, the refer win 5 $ (value = 5)
hr: Referalna provizija (u $, fiksni iznos): Ako se prijavi za prijavu i uplati stvarni novac, prijavi se osvoji 5 $ (vrijednost = 5)

en: Deposit configuration
hr: Konfiguracija pologa

en: Deposit fees (in %)
hr: Naknade za polog (u%)

en: Deposit minimum (in $)
hr: Minimalna uplata (u $)

en: Deposit maximum (in $)
hr: Maksimalna uplata (u $)

en: Deposit currencies allowed
hr: Dopuštene valute pologa

en: Deposit wallet receive (if wallet real currency not available)
hr: Primajte lisnicu (ako nije dostupna stvarna valuta novčanika)

en: Withdraw configuration
hr: Povuci konfiguraciju

en: Withdraw minimum (in $)
hr: Povuci minimum (u $)

en: Withdraw processing time (in days)
hr: Povucite vrijeme obrade (u danima)

en: Withdraw processing time (in days) = ex : 3
hr: Povucite vrijeme obrade (u danima) = ex: 3

en: Trading configuration
hr: Konfiguracija trgovine

en: Trading fees (in %)
hr: Naknade za trgovanje (u%)

en: Order reference pattern
hr: Referentni obrazac narudžbe

en: Real account configuration
hr: Konfiguracija stvarnog računa

en: Enable real account
hr: Omogući pravi račun

en: Practice account configuration
hr: Konfiguracija računa u praksi

en: Maximum free deposit (in $)
hr: Maksimalni besplatni depozit (u $)

en: Maximum free deposit (in $) ex : 10000
hr: Maksimalni besplatni depozit (u $): 10000

en: Free deposit wallet receive
hr: Primanje novčanika s besplatnim depozitima

en: Submited date
hr: Podneseni datum

en: Document name
hr: Naziv dokumenta

en: Documents
hr: Dokumenti

en: Not processed
hr: Nije obrađeno

en: Processed
hr: obrađen

en: Payment success
hr: Uspjeh plaćanja

en: Payment reference pattern
hr: Referentni obrazac za plaćanje

en: Enable SMTP
hr: Omogući SMTP

en: SMTP Server
hr: SMTP poslužitelj

en: Your SMTP host server
hr: Vaš poslužitelj SMTP poslužitelja

en: SMTP Port
hr: SMTP port

en: Your SMTP port
hr: Vaša SMTP priključka

en: SMTP Security
hr: SMTP sigurnost

en: SMTP User
hr: SMTP korisnika

en: Your SMTP user
hr: Vaš SMTP korisnik

en: SMTP Password
hr: SMTP lozinku

en: Your SMTP password
hr: Vaša SMTP lozinka

en: Email sender name
hr: Naziv pošiljatelja e-pošte

en: Support mail
hr: Podrška putem pošte

en: Support Phone
hr: Podrška telefonu

en: Support phone
hr: Podržite telefon

en: Support Address
hr: Adresa podrške

en: DPO mail
hr: DPO pošta

en: DPO Phone
hr: DPO telefon

en: DPO phone
hr: DPO telefon

en: Send welcome mail
hr: Pošalji poštu dobrodošlice

en: Welcome mail subject
hr: Predmet dobrodošlice pošte

en: Calendar credentials
hr: Kalendarske vjerodajnice

en: Enable calendar
hr: Omogući kalendar

en: Calendar Client ID
hr: ID klijenta kalendara

en: Your Calendar Client ID
hr: Vaš ID klijenta kalendara

en: Calendar Client Secret
hr: Tajna klijenta kalendara

en: Only show events in relation to enabled coins
hr: Prikaži samo događaje u odnosu na omogućene kovanice

en: News feed
hr: Vijesti

en: Add news feed
hr: Dodajte vijesti

en: Your RSS Feed link
hr: Vaša veza na RSS feed

en: Add
hr: Dodati

en: Name feed
hr: Feed naziva

en: Url
hr: uRL

en: Twitter accounts
hr: Twitter računi

en: Add twitter account
hr: Dodajte račun za twitter

en: Twitter name
hr: Twitter ime

en: without
hr: bez

en: Social name
hr: Društveno ime

en: Created date
hr: Datum izrade

en: Amount paid
hr: Uplaćeni iznos

en: Wallet received
hr: Primljen je novčanik

en: Amount received
hr: Primljeni iznos

en: Payment gateway
hr: Pristupnik za plaćanje

en: Proof
hr: Dokaz

en: Modify balance
hr: Izmijeni ravnotežu

en: Select balance
hr: Odaberite ravnotežu

en: Modification type
hr: Vrsta modifikacije

en: Modification value
hr: Vrijednost izmjene

en: Add modification
hr: Dodajte izmjene

en: Card
hr: Kartica

en: Balances
hr: Vage

en: Remove
hr: Ukloniti

en: Last location
hr: Zadnja lokacija

en: Currency use
hr: Upotreba valute

en: Signup with
hr: Prijavite se s

en: Identity verification
hr: Provjera identiteta

en: 2 Step Authentification
hr: 2 koraka autentifikacije

en: User status
hr: Korisnički status

en: Login history
hr: Povijest prijave

en: More details
hr: Više detalja

en: Deposit history
hr: Povijest depozita

en: Total
hr: ukupno

en: Value in BTC
hr: Vrijednost u BTC

en: Value in USD
hr: Vrijednost u USD

en: Withdraw method
hr: Metoda povlačenja

en: Date
hr: Datum

en: Ask a widthdraw
hr: Pitaj widthdraw

en: WITHDRAW
hr: POVUĆI

en: paypal
hr: PayPal

en: Choose receiver account
hr: Odaberite račun prijemnika

en: Cancel
hr: Otkazati

en: Next
hr: Sljedeći

en: Notification's configuration complete.
hr: Završna konfiguracija obavijesti.

en: Your PushBullet Access Token
hr: Vaš PushBullet pristupni token

en: Remove token
hr: Ukloni token

en: You are premium !
hr: Vi ste premium!

en: left
hr: lijevo

en: Main settings
hr: Glavne postavke

en: Period
hr: Razdoblje

en: Colour
hr: Boja

en: Thickness
hr: Debljina

en: Apply
hr: primijeniti

en: Entrer your Google Authenticator Code
hr: Unesite svoj Google kod autentifikatora

en: Enter your Google Authenticator Code
hr: Unesite kôd Google autentifikatora

en: Balances valued less than 0.001 BTC
hr: Salda vrijednosti manje od 0,001 BTC

en: Hide small balance
hr: Sakrij malu ravnotežu

en: Estimate value
hr: Procjena vrijednosti

en: Value in
hr: Vrijednost u

en: Deposit
hr: depozit

en: Google Authentification is enable !
hr: Google Authentification je omogućiti!

en: Set as done
hr: Postavite kao gotove

en: Close
hr: Zatvoriti

en: Google Authenticator code is invalid
hr: Kôd Google autentifikatora nije valjan

en: You will receive a widthdraw confirmation by email
hr: Dobit ćete potvrdu widthdraw e-poštom

en: Ref, User ID, Type, Currency
hr: Ref, User ID, Type, Valuta

en: Widthdraw filter
hr: Filter Widthdraw

en: Default
hr: Zadano

en: Not confirmed
hr: Nije potvrđeno

en: Done
hr: Gotovo

en: Payment filter
hr: Filtar za plaćanje

en: Need to be approved
hr: Trebate biti odobreni

en: Paid
hr: plaćen

en: Not paid
hr: Neplaćen

en: All payments
hr: Sva plaćanja

en: Ask a proof
hr: Zatraži dokaz

en: Proof received
hr: Primljena je potvrda

en: In pending
hr: U tijeku je

en: All widthdraw
hr: Sve širine

en: Withdraw reference pattern
hr: Povucite referentni obrazac

en: Withdraw filter
hr: Iskoristite filtar

en: Withdraw infos
hr: Povucite podatke

en: year
hr: godina

en: month
hr: mjesec

en: week
hr: tjedan

en: hour
hr: sat

en: minute
hr: minuta

en: second
hr: drugi

en: ago
hr: prije

en: Bank transfert
hr: Prijenos banaka

en: Deposit amount
hr: Količina uplate

en: Fill up
hr: Napuniti

en: It's free
hr: Slobodno je

en: You will receive
hr: Dobit ćete

en: Add real funds
hr: Dodaj stvarna sredstva

en: Minimal deposit
hr: Minimalni polog

en: Enable credit card
hr: Omogući kreditnu karticu

en: Stipe private key
hr: Stipe privatni ključ

en: Your Stripe API Key
hr: API ključ Vaše linije

en: Enable Paypal
hr: Omogući Paypal

en: Enable Paypal Live mode
hr: Omogućite način rada Paypal Live

en: Paypal client ID
hr: ID klijenta Paypal

en: Your paypal client ID
hr: Vaš ID klijenta paypal

en: Your paypal client Secret
hr: Vaš Paypal klijent tajna

en: Enable Blockonomics
hr: Omogući Blockonomics

en: Blockonomics Secret key
hr: Tajni ključ Blockonomics

en: Your blockonomics secret key
hr: Vaš tajni taj blokonomije

en: Enable Fortumo
hr: Omogući Fortumo

en: Fortumo Secret key
hr: Fortumo tajni ključ

en: Your fortumo secret key
hr: Tvoj fortumo tajni ključ

en: Fortumo Service key
hr: Fortumo servisni ključ

en: Your fortumo service key
hr: Vaš servisni ključ za uslugu

en: Enable Coingate
hr: Omogući Coingate

en: Enable CoinGate live mode
hr: Omogućite CoinGate live način rada

en: Your CoinGate Auth Token
hr: Vaš CoinGate Auth Token

en: CoinGate Receive Currency
hr: Valuta novčane mase

en: Enable Coinpayments
hr: Omogući plaćanje dona

en: Coinpayments Public Key
hr: Javni ključ kovanica

en: Your Coinpayments Public Key
hr: Vaš javni ključ kovanica

en: Coinpayments Private Key
hr: Osobni ključ kovanica

en: Your Coinpayments Private Key
hr: Vaš osobni ključ kovanica

en: Coinpayments Marchand ID
hr: Kovanice Marchand ID

en: Your Coinpayments Marchand ID
hr: Vaš novac plaćanja Marchand ID

en: Coinpayments IPN Secret
hr: Novčana naknada IPN Secret

en: Your Coinpayments IPN Secret
hr: Vaš novac za plaćanje IPN tajne

en: Enable Rave Flutterwave payment
hr: Omogućite plaćanje Rave Flutterwave

en: Sandbox mode Rave Flutterwave
hr: Način pijeska Rave Flutterwave

en: Rave Flutterwave Public Key
hr: Rave Flutterwave javni ključ

en: Your Rave Flutterwave Public Key
hr: Vaš javni ključ Rave Flutterwave

en: Rave Flutterwave Secret Key
hr: Rave Flutterwave tajni ključ

en: Your Rave Flutterwave Secret Key
hr: Vaš Rave Flutterwave tajni ključ

en: Rave Flutterwave Payment Title
hr: Rave Flutterwave naslov plaćanja

en: Your Rave Flutterwave Payment title
hr: Vaš Rave Flutterwave naslov plaćanja

en: Rave Flutterwave Payment Prefix
hr: Preuzimanje Rave Flutterwave plaćanja

en: Your Rave Flutterwave Payment prefix (ex : KRYP)
hr: Vaš Rave Flutterwave prefiks plaćanja (npr. KRYP)

en: Enable Coinbase Commerce payment
hr: Omogući plaćanje Coinbase Commerce

en: Coinbase commerce API Key
hr: Coinbase commerce API ključ

en: Your Coinbase commerce API Key
hr: Vaš ključ za API za trgovinu Coinbase

en: Coinbase commerce Payment Title
hr: Naslov bonusa trgovine na maloprodaji

en: Your Coinbase commerce Payment title
hr: Naslov vašeg plaćanja u trgovini Coinbase

en: Enable Mollie
hr: Omogući Mollie

en: Your Mollie Key
hr: Tvoj Mollie ključ

en: Enable Payeer
hr: Omogući Payeer

en: Your Payeer Shop ID
hr: ID vašeg Payeera

en: Payeer API Key
hr: API ključ Payeera

en: Your Payeer API Key
hr: API ključ Payeera

en: Enable Bank transfert
hr: Omogući prijenos banke

en: Bank transfert maximum at the same time
hr: Maksimalni prijenos banke u isto vrijeme

en: Bank transfert proof enabled
hr: Omogućeno je dokazivanje bankovnog prijenosa

en: Bank transfert maximum proof
hr: Najveći dokaz za prijenos banke

en: Your Gemini Key
hr: Vaš Gemini Key

en: Your Gemini Secret
hr: Vaša Blizina Tajna

en: Select your platform
hr: Odaberite platformu

en: Sandbox
hr: kutija s pijeskom

en: Live
hr: Uživo

en: Cron time
hr: Cron Time

en: Last update
hr: Zadnje ažuriranje

en: Sync delay
hr: Odgoda sinkronizacije

en: Add additional page
hr: Dodajte dodatnu stranicu

en: Page name
hr: Naziv stranice

en: Page URL
hr: URL stranice

en: Page icon (ex : lnr-home)
hr: Ikona stranice (npr: lnr-home)

en: Or page icon svg
hr: Ili ikona stranice svg

en: Icon
hr: Ikona

en: SVG Picture
hr: SVG Slika

en: Enable
hr: Omogućiti

en: Disable
hr: onesposobiti

en: Create new bank transfert
hr: Stvorite novi bankovni prijenos

en: Pending
hr: U tijeku

en: Details
hr: Detalji

en: Verified
hr: ovjeren

en: Canceled
hr: otkazan

en: Declined
hr: Odbijeno

en: Your Hitbtc Key
hr: Vaš Hitbtc ključ

en: Your Hitbtc Secret
hr: Vaša Hitbtc tajna

en: Your Bitbank Key
hr: Vaš Bitbank ključ

en: Your Bitbank Secret
hr: Tvoj Bitbank Secret

en: User level
hr: Korisnička razina

en: Expire in
hr: Istječe

en: Back to login
hr: Natrag na prijavu

en: Let's go !
hr: Idemo !

en: Welcome
hr: Dobrodošli

en: Let's configure together your Dashboard.
hr: Konfigurirajte vašu nadzornu ploču.

en: Select your language
hr: Odaberite svoj jezik

en: Select your currency
hr: Odaberite svoju valutu

en: Select your favorites crypto
hr: Odaberite kripto vaših favorita

en: left need to be selected
hr: lijevo treba odabrati

en: Configuration complete !
hr: Kompletacija je dovršena!

en: will now refresh
hr: sada će se osvježiti

en: Enable Perfect Money payment
hr: Omogućite plaćanje savršenom novcem

en: Perfect Money Payee Account
hr: Savršen račun primatelja novca

en: Your Perfect Money Payee Account
hr: Vaš savršeni račun primatelja novca

en: Mobile, browser, windows notifications
hr: Mobilne, pregledničke i obavijesti sustava Windows

en: Create price alert
hr: Stvorite upozorenje o cijenama

en: I need help !
hr: Trebam pomoć !

en: Download PushBullet app on your phone (available for Android & iOS)
hr: Preuzmite aplikaciju PushBullet na telefonu (dostupno za Android i iOS)

en: Create an account on it
hr: Stvorite račun na njemu

en: Connect with your new account here
hr: Povežite se s novim računom ovdje

en: Go on <b>Settings</b> > <b>Account</b> and create an <b>Access token</b>
hr: Idite na <b> Postavke </ b>> <b> Račun </ b> i izradite <b> Access token </ b>

en: Copy the key and paste it on the fill and click on save.
hr: Kopirajte ključ i zalijepite ga na ispunu i kliknite na spremanje.

en: An notification will be sent to check if connexion is successful.
hr: Obavijest će biti poslana da provjerite je li veza uspješna.

en: Premium wait you !
hr: Premium vas čeka!

en: More than 2000 crypto currencies
hr: Više od 2000 kripto valute

en: Be alerted when an indicator grows or falls
hr: Budite oprezni kada indikator raste ili pada

en: Responsive on mobile and tablet
hr: Odgovara na mobitelu i tabletu

en: News and social posts at the same place
hr: Vijesti i društvene postaje na istom mjestu

en: Support
hr: podrška

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Contact DPO
hr: Kontaktirajte DPO

en: Your Binance Key
hr: Vaš ključ za bijeg

en: Your Binance Secret
hr: Vaša Binance Secret

en: Cardholder name
hr: Ime vlasnika kartice

en: Card number
hr: Broj kartice

en: Expiration
hr: izdisanje

en: No order to show
hr: Nema naredbe za prikazivanje

en: Premium
hr: Premija

en: Verify your identiy
hr: Potvrdite svoj identitet

en: Estimate balance
hr: Procjena ravnoteže

en: Candlestick
hr: Svijećnjak

en: Line
hr: Crta

en: Indicators
hr: pokazatelji

en: Export
hr: Izvoz

en: Alert
hr: uzbuna

en: Drawing
hr: Crtanje

en: Text
hr: Tekst

en: Create a new alert
hr: Stvorite novo upozorenje

en: % Fees
hr: Naknade%

en: Cryptocurrency withdraw agreement
hr: Kriptovalutnost povlači sporazum

en: Decline
hr: Odbiti

en: Agree
hr: složiti

en: Cryptocurrency deposit agreement
hr: Sporazum o šifriranoj valuti

en: Enable news popup
hr: Omogući vijesti skočnih prozora

en: News popup title
hr: Naslov popup naslova

en: Your news popup title
hr: Vaš naslov vijesti skočnih prozora

en: News popup video (put blank for not show video)
hr: Popup video vijesti (stavite prazno za ne prikazivanje videozapisa)

en: News popup description
hr: Opis skočnih vijesti

en: Advert users
hr: Korisnici oglasa

en: Enable intro
hr: Omogući uvod

en: Withdraw fees (in %)
hr: Povlačenje naknada (u%)

en: Bank transfert alert when withdraw currency is not crypto-currency
hr: Obavijest o prijenosu banke kada se valuta povlačenja ne kriptovaluta

en: Cryptocurrencies allowed for bank transfert withdraw
hr: Kreditne kartice dozvoljene za povlačenje bankovnog prijenosa

en: Estimate balance in
hr: Procjena ravnoteže u sustavu

en: Edit profile
hr: Uredi profil

en: Bank transfert deposit agreement
hr: Ugovor o polaganju bankovnog transfera

en: Blockonomics payment Fees (in %)
hr: Naknade platnog prometa (u%)

en: Your blockonomics payment fees (in %)
hr: Vaše plaćanje plaćanja blockonomics (u%)

en: Fortumo payment Fees (in %)
hr: Naknade za plaćanje Fortumo (u%)

en: Your fortumo payment fees (in %)
hr: Vaša uplata za plaćanje (u%)

en: CoinGate payment Fees (in %)
hr: Naknade za plaćanje CoinGate (u%)

en: Your coingate payment fees (in %)
hr: Naknade za plaćanje naknade (u%)

en: Coinpayments payment Fees (in %)
hr: Naknade za plaćanje duga (u%)

en: Your coinpayment payment fees (in %)
hr: Vaše pristojbe za plaćanje novcem (u postocima)

en: Rave Flutterwave payment Fees (in %)
hr: Rave Flutterwave naknade za plaćanje (u postocima)

en: Your rave flutterwave payment fees (in %)
hr: Vaše rave flutterwave naknade za plaćanje (u%)

en: Coinbase commerce payment Fees (in %)
hr: Naknada za plaćanje trgovine na maloprodaji (u%)

en: Your coinbase commerce payment fees (in %)
hr: Naknade plaćanja trgovine na suvenirnici (u postocima)

en: Mollie payment Fees (in %)
hr: Mollie plaćanje Naknade (u%)

en: Your mollie payment fees (in %)
hr: Vaše mollie plaćanje naknade (u%)

en: Payeer payment Fees (in %)
hr: Naknada za plaćanje (u%)

en: Your payeer payment fees (in %)
hr: Vaše plaćanje plaćanja (u%)

en: Bank transfert payment Fees (in %)
hr: Naknade za prijenos banke Naknade (u postocima)

en: Your bank transfert payment fees (in %)
hr: Naknade za plaćanje bankovnim prijenosom (u%)

en: Add new
hr: Dodaj novi

en: Bank accounts
hr: bankovni računi

en: Add new bank account
hr: Dodajte novi bankovni račun

en: Bank account name
hr: Naziv bankovnog računa

en: Your bank account name
hr: Naziv vašeg bankovnog računa

en: Bank account currency
hr: Valuta bankovnog računa

en: Bank account IBAN
hr: Bankovni račun IBAN

en: Bank account BIC
hr: Bankovni račun BIC

en: Your bank account BIC
hr: Vaš bankovni račun BIC

en: Bank account address
hr: Adresa bankovnog računa

en: Your bank account address
hr: Adresa vašeg bankovnog računa

en: Bank account owner name
hr: Naziv vlasnika bankovnog računa

en: Your bank account owner name
hr: Ime vlasnika bankovnog računa

en: * This is optional
hr: * Ovo je neobavezno

en: Your bank account currency
hr: Valuta vašeg bankovnog računa

en: Your bank account IBAN
hr: Vaš bankovni račun IBAN

en: Delete
hr: Izbrisati

en: You can choose beetween 'Page icon' and 'Page icon svg' (Page icon is priority) - List icons available here
hr: Možete birati između "ikona stranice" i "ikona stranice svg" (ikona stranice je prioritet) - Ovdje možete pronaći ikone popisa

en: You will receive a email confirmation
hr: Dobit ćete potvrdu e-poštom

en: Please follow this step for complete your withdrawal request.
hr: Slijedite ovaj korak da biste dovršili zahtjev za povlačenje.

en: You need to have at least
hr: Moraš imati najmanje

en: You don't have any filled balance available
hr: Nemate dovoljno raspoloživih sredstava

en: Total in
hr: Ukupno u

en: You need to setup a widthdraw method
hr: Morate postaviti metodu widthdraw

en: Bank account BIC/SWIFT
hr: Bankovni račun BIC / SWIFT

en: Your bank account BIC/SWIFT
hr: Vaš bankovni račun BIC / SWIFT

en: Day range
hr: Dnevni raspon

en: Open day
hr: Otvoreni dan

en: Volume 24H
hr: Izravna glasnoća

en: Direct Volume
hr: Izravna glasnoća

en: Load more data
hr: Učitajte više podataka

en: Qty
hr: Kol

en: Gain
hr: dobit

en: Price buy
hr: Cijena kupiti

en: Disable chat
hr: Onemogućite chat

en: Total gain
hr: Ukupna dobit

en: Confirmation
hr: Potvrda

en: Unit price
hr: Jedinična cijena

en: Investment
hr: Ulaganje

en: Quantity
hr: Količina

en: Commission
hr: komisija

en: Confirm buying
hr: Potvrdite kupnju

en: New user
hr: Novi korisnik

en: Order passed
hr: Red je prošao

en: New subscription
hr: Nova pretplata

en: Show withdraw receiver infos.
hr: Prikaži povlačite podatke o prijemniku.

en: Process
hr: Postupak

en: Hide details
hr: Sakri detalje

en: Enable subscriptions
hr: Omogući pretplate

en: Enable free trial
hr: Omogući besplatnu probnu verziju

en: Free trial duration (in day)
hr: Trajanje besplatnog probnog razdoblja (u danu)

en: Free trial duration
hr: Trajanje besplatnog probnog razdoblja

en: Premium features
hr: Premium značajke

en: Free users features
hr: Besplatne značajke korisnika

en: Add a new plan
hr: Dodajte novi plan

en: Name plan
hr: Plan imena

en: Price total
hr: Ukupna cijena

en: Duration in days
hr: Trajanje u danima

en: Duration
hr: Trajanje

en: Add this plan
hr: Dodajte ovaj plan

en: Plans available
hr: Dostupni su planovi

en: Price plan
hr: Plan cijena

en: Duration in month
hr: Trajanje u mjesecu

en: Price per month
hr: Cijena po mjesecu

en: Account
hr: Račun

en: Exchanges
hr: Razmjena

en: Total Free
hr: Ukupno besplatno

en: Total Used
hr: Ukupno korišteno

en: Order Ref.
hr: Narudžba ref.

en: Ordered price
hr: Naručena cijena

en: Current price
hr: Trenutna cijena

en: Evolution
hr: Evolucija

en: Enable identity system
hr: Omogući sustav identiteta

en: Block trading without identity verification
hr: Blokirajte trgovinu bez provjere identiteta

en: Block deposit without identity verification
hr: Blokiraj depozit bez provjere identiteta

en: Block withdraw without identity verification
hr: Blokiraj se bez potvrde identiteta

en: Approve
hr: Odobriti

en: Identity ID
hr: ID identiteta

en: Identity step name
hr: Ime naziva identiteta

en: Identity step description
hr: Opis koraka identiteta

en: Identity order
hr: Redoslijed identiteta

en: Down order
hr: Dolje

en: Up order
hr: Poredak gore

en: Add new identity step
hr: Dodajte novi korak identiteta

en: Your step name
hr: Ime vašeg koraka

en: Your step description
hr: Opis vašeg koraka

en: Identity step type
hr: Vrsta koraka identiteta

en: Upload new document
hr: Prenesite novi dokument

en: Choose in document type list
hr: Odaberite vrstu popisa dokumenata

en: Enable identity upload with webcam
hr: Omogućivanje prijenosa identiteta putem web-kamere

en: Webcam document ratio
hr: Omjer dokumenta za Webcam

en: Ration (Width / Height)
hr: Odnos (širina / visina)

en: Ratio (Width / Height)
hr: Omjer (širina / visina)

en: Document identity list
hr: Popis identiteta dokumenta

en: Add new identity document
hr: Dodaj novi identitetni dokument

en: Your document name
hr: Naziv vašeg dokumenta

en: My Holding
hr: Moj Holding

en: Holding
hr: Držanje

en: Market Value
hr: Tržišna vrijednost

en: Profit / Loss
hr: Gubitak profita

en: Wallet
hr: Novčanik

en: Validate bank transfert
hr: Potvrđivanje bankovnog prijenosa

en: Transfert received date
hr: Prijenos je primio datum

en: Bank account received
hr: Primili su bankovni račun

en: Bank transfert reference
hr: Referenca za prijenos banke

en: Amount received in bank account
hr: Iznos zaprimljen na bankovnom računu

en: Amount transfered to the user account
hr: Iznos prenesen na korisnički račun

en: User will receive
hr: Korisnik će primiti

en: Dark
hr: mrak

en: White
hr: bijela

en: Enable Donation
hr: Omogući donaciju

en: Donation text
hr: Donacijski tekst

en: Your donation text
hr: Vaš donacijski tekst

en: Donation address list
hr: Popis adresa za donaciju

en: Put 1 address per line
hr: Stavite 1 adresu po retku

en: Line format : BTC:ADDRESS
hr: Oblik linije: BTC: ADDRESS

en: PUT A SMILE ON OUR FACES AND SUPPORT US BY DONATING :)
hr: POKUŠITE SMILU NA NAŠIM ČINOVIMA I PODRŠKU US PRIJATELJU :)

en: Transactions history
hr: Povijest transakcija

en: Description
hr: Opis

en: Reference ...
hr: Referenca ...

en: Reference
hr: upućivanje

en: deposit
hr: depozit

en: Dépot
hr: Depo

en: Unknown
hr: nepoznat

en: BUY order done
hr: KUPITE red ispunjen

en: SELL order done
hr: PRODAJA je izvršena

en: SELL ORDER DONE
hr: PRODAVATI REDOSLU DONE

en: BUY ORDER DONE
hr: KUPITE REDOSLIJED DONE

en: Add a new item
hr: Dodajte novu stavku

en: Your GDAX Key
hr: Vaš GDAX ključ

en: Your GDAX Pass
hr: Vaš GDAX Pass

en: Your GDAX Secret
hr: Vaša GDAX tajna

en: Your Bitmex ID
hr: Vaš Bitmex ID

en: Your Bitmex Secret
hr: Bitmex tajna

en: Your OKCoin Key
hr: Vaš OKCoin ključ

en: Your OKCoin Secret
hr: Tvoj OKCoin tajni

en: Your Luno Key ID
hr: Vaš Luno Key ID

en: Your Luno Secret
hr: Tvoj Luno tajni

en: Your Coinex Key
hr: Vaš ključ za Coinex

en: Your Coinex Secret
hr: Vaša Coinex tajna

en: Your Btcmarket Key
hr: Vaš ključ za Btcmarket

en: Your Btcmarket Secret
hr: Tvoj Btcmarket Secret

en: Your Livecoin Key
hr: Vaš ključ za Livecoin

en: Your Livecoin Secret
hr: Vaša Livecoin tajna

en: Your Quoinex Token ID
hr: Vaš ID Quoinex tokena

en: Your Quoinex Secret
hr: Vaša tajna Quoinexa

en: Your Exmo Key
hr: Vaš Exmo Key

en: Your Exmo Secret
hr: Vaša Exmo Secret

en: Your YoBit Key
hr: Vaš YoBit ključ

en: Your YoBit Secret
hr: Tvoja YoBit tajna

en: Your Kucoin Key
hr: Vaš Kucoin ključ

en: Your Kucoin Private
hr: Vaš Kucoin Private

en: Your CEX Key
hr: Vaš CEX ključ

en: Your CEX Secret
hr: Vaša CEX tajna

en: Your CEX UID
hr: Vaš CEX UID

en: My orders
hr: Moje narudžbe

en: Size
hr: Veličina

en: Limit price
hr: Ograničite cijenu

en: Place buy order
hr: Mjesto narudžbe kupiti

en: Place sell order
hr: Mjesto narudžbe prodati

en: Method
hr: način

en: You need to be logged at Coinex
hr: Morate biti prijavljeni na Coinexu

en: Enable live trading
hr: Omogućite trgovinu uživo

en: Login with Coinex
hr: Prijavite se s Coinexom

en: Week profit
hr: Dobit u tjednu

en: Leaderboard
hr: Vodeći

en: Enable leaderboard (native trading need to be enabled)
hr: Omogućite ploču s najboljim rezultatima (potrebno je omogućiti izvorno trgovanje)

en: Active
hr: Aktivan

en: Every
hr: Svaki

en: Starting pair when new user signup
hr: Početni par kada se novi korisnik registrira

en: Only 1 pair is allowed
hr: Dopušteno je samo 1 par

en: Starting watching list pair when new user signup
hr: Počevši gledati par popisa kada se novi korisnik prijavi

en: 1 pair each for each line
hr: 1 par za svaku liniju

en: Format : MARKET:SYMBOL/CURRENCY
hr: Format: TRŽIŠTE: SIMBOL / VALUTA

en: You need to be logged at Livecoin
hr: Morate biti prijavljeni na Livecoin

en: Login with Livecoin
hr: Prijavite se s Livecoinom

en: Email not valid
hr: E-pošta nije važeća

en: You need to be logged at Yobit
hr: Morate biti prijavljeni na Yobit

en: Login with Yobit
hr: Prijavite se s Yobitom

en: Based on all wallet
hr: Na temelju svih novčanika

en: Your Poloniex Key
hr: Vaš Poloniex ključ

en: Your Poloniex Secret
hr: Vaša Polonieksna tajna

en: Your trial version have expired !
hr: Probna verzija je istekla!

en: Become
hr: Postati

en: You will be charged
hr: Tebi će se naplatiti

en: for
hr: za

en: months
hr: mjeseci

en: Your Kraken Key
hr: Vaš Kraken ključ

en: Your Kraken Private
hr: Vaš Kraken Private

en: will be ready for you !
hr: će biti spreman za vas!

en: You need to be logged at Binance
hr: Morate biti prijavljeni na Binanceu

en: Login with Binance
hr: Prijavite se s Binanceom

en: You need to be logged at Poloniex
hr: Morate biti prijavljeni na Poloniex

en: Login with Poloniex
hr: Prijavite se s Poloniexom

en: You need to be logged at Exmo
hr: Morate biti prijavljeni na Exmo

en: Login with Exmo
hr: Prijavite se s Exmoom

en: View the article
hr: Pogledajte članak

en: Your Bittrex Key
hr: Vaš ključ za Bittrex

en: Your Bittrex Secret
hr: Tvoj Bittrex tajni

en: You need to be logged at Kraken
hr: Morate biti prijavljeni na Krakenu

en: Login with Kraken
hr: Prijavite se s Krakenom

en: Markets
hr: tržišta

en: Hide market (native trading need to be enabled)
hr: Sakrij tržište (mora biti omogućeno izvorno trgovanje)

en: Hide orders book
hr: Sakrij knjigu narudžbi

en: Load orders book
hr: Rezervirajte knjige narudžbi

en: Create an alert when ...
hr: Stvorite upozorenje kada ...

en: Price is above
hr: Cijena je iznad

en: Price is bellow
hr: Cijena je ispod

en: Password not match
hr: Zaporka se ne podudara
