Krypto - en to et translation catalogue (712 entries)

en: Real account
et: Reaalne konto

en: Board
et: Graafik

en: Please turn your device in landscape mode.
et: Palun pöörake

en: chart
et: diagramm

en: charts or more
et: graafikud või rohkem

en: Search by name or symbol
et: Otsi nime või sümboli järgi

en: real account
et: reaalne konto

en: See all balances
et: Vaadake kõiki tasakaalu

en: List accounts
et: Nimekirja kontod

en: History
et: Ajalugu

en: Credit
et: Krediit

en: Widthdraw
et: Laiuslõik

en: Order book
et: Telli raamatut

en: Market
et: Turg

en: Portfolio
et: Portfell

en: Leader board
et: Leaderi pardal

en: Calc.
et: Calc

en: Watching
et: Vaadates

en: News
et: Uudised

en: Panel
et: Paneel

en: Manager
et: Haldur

en: Admin
et: Administraator

en: Converter
et: Konverter

en: Social
et: Sotsiaalne

en: Calendar
et: Kalender

en: Watchlist
et: Vaata nimekirja

en: Contact us
et: Võta meiega ühendust

en: January
et: Jaanuar

en: February
et: Veebruar

en: March
et: Märts

en: April
et: Aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: Juuni

en: July
et: Juuli

en: August
et: august

en: October
et: Oktoober

en: December
et: Detsember

en: Mon.
et: Ee

en: Tue.
et: Tue

en: Wed.
et: Kolmapäev

en: Thu.
et: Hn

en: Fri.
et: Reede

en: Sat.
et: Laupäev

en: Sun.
et: Päike

en: Statistics
et: Statistika

en: Bank transferts
et: Pangaülekanded

en: Payments
et: Maksed

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Identity
et: Isikutunnistus

en: Users
et: Kasutajad

en: Orders
et: Tellimused

en: Withdraw
et: Tagasi võtma

en: Currency
et: Valuuta

en: Total trade
et: Üldkaubandus

en: Total deposit
et: Kokku hoius

en: Total withdraw
et: Kokku väljavõtmine

en: Fees
et: Tasud

en: Name
et: Nimi

en: Email
et: E-post

en: Subscription
et: Tellimine

en: Signin method
et: Signin-meetod

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Notifications enabled
et: Teated on lubatud

en: Trial version
et: Prooviversioon

en: day
et: päev

en: Edit
et: Muuda

en: Inactive
et: Mitteaktiivne

en: Enabled
et: Lubatud

en: Ref
et: Viide

en: User
et: Kasutaja

en: Order date
et: Tellimuse kuupäev

en: Exchange
et: Vahetus

en: Pair
et: Paari

en: Type
et: Tüüp

en: Amount
et: Summa

en: Received
et: Vastu võetud

en: Total deducted
et: Kokku maha arvata

en: Total received
et: Kokku saadud

en: Buy
et: Osta

en: Sell
et: Müüa

en: Coin list
et: Müntide nimekiri

en: Market list
et: Turu nimekiri

en: Heatmap
et: Soojuskaart

en: Price
et: Hind

en: Direct Vol. 24H
et: Otsene köide 24H

en: Total Vol. 24H
et: Kogumaht 24H

en: Market Cap
et: Turupiirkond

en: Chg. 24H
et: Chg 24H

en: 24h High/Low
et: 24h kõrge / madal

en: Dashboard
et: Armatuurlaud

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Coins
et: Mündid

en: Currencies
et: Valuuta

en: Mail settings
et: Posti seaded

en: Payment
et: Makse

en: News - Social
et: Uudised - Sotsiaalne

en: Intro
et: Sissejuhatus

en: Trading
et: Kauplemine

en: Additional pages
et: Lisalehed

en: Today's visits
et: Tänased visiidid

en: 7 days visits
et: 7 päeva külastused

en: Number of users
et: Kasutajate arv

en: Number of coins
et: Müntide arv

en: Last users
et: Viimased kasutajad

en: This website uses cookies
et: See veebisait kasutab küpsiseid

en: Our website uses cookies to examine site traffic and user activity while on our site, for enhanced and effective user experience, marketing, and to provide social media functionality.
et: Meie veebisait kasutab küpsiseid veebisaidi liikluse ja kasutaja tegevuse uurimiseks meie saidil, täiustatud ja tõhusa kasutajakogemuse, turunduse ja sotsiaalmeedia funktsionaalsuse pakkumiseks.

en: Accept
et: Nõustun

en: Your e-mail address
et: Sinu emaili aadress

en: Your password
et: Teie parool

en: Forgot password ?
et: Unustasid parooli ?

en: Login
et: Logi sisse

en: or
et: või

en: Create a new account
et: Loo uus konto

en: practice account
et: praktika konto

en: Symbol
et: Sümbol

en: Last
et: Viimane

en: Profile
et: Profiil

en: Notification
et: Teade

en: Security
et: Turvalisus

en: Logout
et: Logi välja

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Language
et: Keel

en: Type chart
et: Tippige diagramm

en: Change your password
et: Muuda oma parooli

en: Repeat your password
et: Korrake oma parooli

en: Back
et: tagasi

en: Validate
et: Kinnita

en: Title
et: Pealkiri

en: Your website title
et: Teie veebisaidi pealkiri

en: App description
et: Rakenduse kirjeldus

en: Referal link
et: Referaallink

en: Your referal link (ex : Changelly)
et: Teie viiteline link (nt: Changelly)

en: Maintenance mode
et: Hooldusrežiim

en: Number format
et: Numbrivorming

en: Switch charts to tradingview charts
et: Lülitage graafikuid diagrammide kauplemise vaatamiseks

en: Enable autolanguage
et: Luba autolanguage

en: Enable POEditor Language
et: Luba POEditori keel

en: POEditor API Key
et: POEditor API-klahv

en: Your POEditor API Key
et: Teie POEditori API-võti

en: POEditor Project Selector
et: POEditori projektivalija

en: Allow signup
et: Luba registreerumine

en: User need verify account
et: Kasutaja vajab konto kinnitamist

en: Need captcha signup
et: Vajad captcha registreerumist

en: Google Recaptcha Site Key
et: Google Recaptcha saidi võti

en: Your Google Recaptcha Site Key
et: Teie Google Recaptcha saidi võti

en: Google Recaptcha Secret Key
et: Google Recaptcha salajane võti

en: Your Google Recaptcha Secret Key
et: Teie Google Recaptcha salajane võti

en: Sigin with google
et: Sigin koos google

en: Google App ID
et: Google'i rakenduse ID

en: Your Google App ID
et: Teie Google'i rakenduse ID

en: Google App Secret
et: Google'i rakenduste saladus

en: Your Google App Secret
et: Google'i rakenduse saladus

en: Sigin with Facebook
et: Sigin Facebookiga

en: Facebook App ID
et: Facebooki rakenduse ID

en: Your Facebook App ID
et: Teie Facebooki rakenduse ID

en: Facebook App Secret
et: Facebooki rakenduse saladus

en: Your Facebook App Secret
et: Teie Facebooki rakenduse saladus

en: Enable Google Ad
et: Luba Google'i reklaam

en: Your Google Ad Client
et: Teie Google'i reklaamiklient

en: Google Ad Slot
et: Google'i reklaamipäev

en: Your Google Ad slot
et: Teie Google'i reklaamipesa

en: Enable Cookie popup
et: Luba küpsise hüpikaken

en: Cookie Popup title
et: Küpsiseakna popup pealkiri

en: Your Cookie popup title
et: Teie küpsise hüpiktekst

en: Cookie Popup text
et: Küpsis popup tekst

en: Your Cookie popup text
et: Teie küpsise hüpiktekst

en: Blacklisted countries
et: Musta nimekirja kantud riigid

en: Save
et: Salvesta

en: Allow user to switch chart type
et: Luba kasutajal lülitada diagrammi tüüp

en: Done !
et: Valmis!

en: quantity
et: kogus

en: Enable native trading
et: Luba omamaine kauplemine

en: Balance configuration
et: Tasakaalu konfiguratsioon

en: Show balance estimation
et: Näita tasakaalu hinnangut

en: User user currency select
et: Kasutaja kasutaja valuuta vali

en: Show balance estimation in
et: Näita bilansi hinnangut sisse

en: Referal system configuration
et: Referentssüsteemi konfiguratsioon

en: Enable referal (native trading need to be enabled)
et: Reaalaja lubamine (emakeelne kauplemine peab olema lubatud)

en: Referal comission (in $, fixed amount)
et: Referentskomisjon ($, kindel summa)

en: Referal comission (in $, fixed amount) ex : When a referal signup & deposit real cash, the refer win 5 $ (value = 5)
et: Referentskomisjon ($, fikseeritud summa) ex: Kui saate registreeruda ja sisestada reaalseid sularaha, viida võit 5 $ (väärtus = 5)

en: Deposit configuration
et: Hoiuse konfiguratsioon

en: Deposit fees (in %)
et: Hoiuste tasud (%)

en: Deposit minimum (in $)
et: Hoiuse miinimum (dollarites)

en: Deposit maximum (in $)
et: Maksimaalne sissemakse (dollarites)

en: Deposit currencies allowed
et: Hoiusevaluutad on lubatud

en: Deposit wallet receive (if wallet real currency not available)
et: Hoiuste rahakott saab (kui rahakoti reaalvaluuta pole saadaval)

en: Withdraw configuration
et: Tühista konfiguratsioon

en: Withdraw minimum (in $)
et: Minimaalse väljavõtmise (dollarites)

en: Withdraw processing time (in days)
et: Tühista töötlemise aeg (päevades)

en: Withdraw processing time (in days) = ex : 3
et: Tühista töötlemise aeg (päevades) = ex: 3

en: Trading configuration
et: Kauplemise konfiguratsioon

en: Trading fees (in %)
et: Kauplemismaksud (% -des)

en: Order reference pattern
et: Tellimuse võrdlusmustrid

en: Real account configuration
et: Tegelik konto konfiguratsioon

en: Enable real account
et: Luba reaalne konto

en: Practice account configuration
et: Harjutama konto konfiguratsiooni

en: Maximum free deposit (in $)
et: Maksimaalne tasuta tagatisraha (dollarites)

en: Maximum free deposit (in $) ex : 10000
et: Maksimaalne tasuta tagatisraha (dollarites) ex: 10000

en: Free deposit wallet receive
et: Tasuta tagatisraha saab

en: Ref.
et: Viide

en: Submited date
et: Allkirjastatud kuupäev

en: Status
et: Olek

en: Document name
et: Dokumendi nimi

en: Documents
et: Dokumendid

en: Not processed
et: Ei töödeldud

en: Processed
et: Töödeldud

en: Payment success
et: Makse edu

en: Payment reference pattern
et: Maksete võrdlusmustrid

en: Enable SMTP
et: Luba SMTP

en: SMTP Server
et: SMTP server

en: Your SMTP host server
et: Teie SMTP-serveri server

en: SMTP Port
et: SMTP-port

en: Your SMTP port
et: Teie SMTP-port

en: SMTP Security
et: SMTP turvalisus

en: SMTP User
et: SMTP kasutaja

en: Your SMTP user
et: Teie SMTP kasutaja

en: SMTP Password
et: SMTP parool

en: Your SMTP password
et: Teie SMTP-parool

en: Email sender name
et: Saatja saatja nimi

en: Support mail
et: Postita toetus

en: Support Phone
et: Toetage telefoni

en: Support phone
et: Toetage telefoni

en: Support Address
et: Tugiteenuse aadress

en: DPO mail
et: DPO-post

en: DPO Phone
et: DPO-telefon

en: DPO phone
et: DPO-telefon

en: Send welcome mail
et: Saada tervitusposti

en: Welcome mail subject
et: Tere tulemast kirja teema

en: Calendar credentials
et: Kalendri mandaadid

en: Enable calendar
et: Kalendri lubamine

en: Calendar Client ID
et: Kalendri kliendi ID

en: Your Calendar Client ID
et: Teie kalendri kliendi ID

en: Calendar Client Secret
et: Kalendri kliendi saladus

en: Only show events in relation to enabled coins
et: Lubatud müntidega seotud sündmusi näidatakse ainult

en: News feed
et: Uudistevoog

en: Add news feed
et: Lisage uudistevoog

en: Your RSS Feed link
et: Sinu RSS-voo link

en: Add
et: Lisama

en: Name feed
et: Nimevoog

en: Twitter accounts
et: Twitter kontod

en: Add twitter account
et: Lisa twitter konto

en: Twitter name
et: Twitteri nimi

en: without
et: ilma

en: Social name
et: Sotsiaalne nimi

en: Created date
et: Loodud kuupäev

en: Amount paid
et: Makstud summa

en: Wallet received
et: Rahakott sai kätte

en: Amount received
et: Saadetud summa

en: Payment gateway
et: Maksevõimsus

en: Proof
et: Tõestus

en: Modify balance
et: Muutke tasakaalu

en: Select balance
et: Valige tasakaalu

en: Modification type
et: Muutmisviis

en: Modification value
et: Muutmisväärtus

en: Add modification
et: Lisage muudatused

en: Card
et: Kaart

en: Balances
et: Saldod

en: Remove
et: Eemalda

en: Last location
et: Viimane asukoht

en: Currency use
et: Valuuta kasutamine

en: Signup with
et: Registreeruge koos

en: Identity verification
et: Isikut tõendamine

en: 2 Step Authentification
et: 2 sammu autentimine

en: User status
et: Kasutaja olek

en: Login history
et: Logi ajalugu

en: More details
et: Rohkem detaile

en: Deposit history
et: Hoiuste ajalugu

en: Total
et: Kokku

en: Value in BTC
et: Väärtus BTC-s

en: Value in USD
et: Väärtus USA dollarites

en: Withdraw method
et: Tühista meetod

en: Date
et: Kuupäev

en: Ask a widthdraw
et: Küsi laiust

en: WITHDRAW
et: Tühjendage

en: Choose receiver account
et: Valige vastuvõtja konto

en: Cancel
et: Loobu

en: Next
et: Järgmine

en: Notification's configuration complete.
et: Teate konfiguratsioon on valmis.

en: Your PushBullet Access Token
et: Teie PushBullet'i juurdepääsukoopia

en: Remove token
et: Eemalda token

en: You are premium !
et: Sa oled lisatasu!

en: left
et: lahkus

en: Main settings
et: Peamised seaded

en: Period
et: Periood

en: Colour
et: Värv

en: Thickness
et: Paksus

en: Reset
et: Lähtesta

en: Apply
et: Rakenda

en: Entrer your Google Authenticator Code
et: Andke oma Google Authenticator koodi

en: Enter your Google Authenticator Code
et: Sisestage oma Google Authenticator koodi

en: Balances valued less than 0.001 BTC
et: Saldod, mille väärtus on alla 0,001 BTC

en: Hide small balance
et: Peida väike tasakaal

en: Estimate value
et: Hinnanguline väärtus

en: Value in
et: Väärtus on

en: Deposit
et: Hoius

en: Google Authentification is enable !
et: Google'i autentimine on lubatud!

en: Set as done
et: Määra valmis

en: Close
et: Sulge

en: Google Authenticator code is invalid
et: Google Authenticatori kood on vale

en: You will receive a widthdraw confirmation by email
et: Te saate kirja teel laienduse kinnituse

en: Ref, User ID, Type, Currency
et: Ref, Kasutaja ID, Tüüp, Valuuta

en: Widthdraw filter
et: Laiuslõike filter

en: Default
et: Vaikimisi

en: Not confirmed
et: Kinnitamata

en: Done
et: Valmis

en: Payment filter
et: Maksefilter

en: Need to be approved
et: Vajadus heaks kiita

en: Paid
et: Tasuline

en: Not paid
et: Maksmata

en: All payments
et: Kõik maksed

en: Ask a proof
et: Küsige tõendit

en: Bank ref.
et: Panga viide

en: Proof received
et: Tõend sai

en: In pending
et: Ootel

en: All widthdraw
et: Kogu laius

en: Withdraw reference pattern
et: Tõmmake võrdlusmustri välja

en: Withdraw filter
et: Võtke filtrit tagasi

en: Withdraw infos
et: Tühista infos

en: year
et: aastas

en: month
et: kuus

en: week
et: nädal

en: hour
et: tunnis

en: minute
et: minut

en: second
et: teine

en: ago
et: tagasi

en: Bank transfert
et: Pangaülekanne

en: Deposit amount
et: Hoiusumma

en: Fill up
et: Täitma

en: It's free
et: See on tasuta

en: You will receive
et: Sa saad

en: Add real funds
et: Lisa reaalseid vahendeid

en: Minimal deposit
et: Minimaalne tagatisraha

en: Enable credit card
et: Luba krediitkaart

en: Stipe private key
et: Stipe privaatvõti

en: Your Stripe API Key
et: Teie Stripe API-võti

en: Enable Paypal
et: Luba Paypal

en: Enable Paypal Live mode
et: Luba Paypal Live'i režiim

en: Paypal client ID
et: Paypal kliendi ID

en: Your paypal client ID
et: Teie paypal kliendi ID

en: Your paypal client Secret
et: Sinu paypal kliendi saladus

en: Enable Blockonomics
et: Blockonomicsi lubamine

en: Blockonomics Secret key
et: Blockonomics salajane võti

en: Your blockonomics secret key
et: Teie blokonomika salajane võti

en: Enable Fortumo
et: Luba Fortumo

en: Fortumo Secret key
et: Fortumo salajane võti

en: Your fortumo secret key
et: Sinu fortumo salajane võti

en: Fortumo Service key
et: Fortumo teenindusvõti

en: Your fortumo service key
et: Sinu varajase teeninduse võti

en: Enable Coingate
et: Luba Coingate

en: Enable CoinGate live mode
et: Luba CoinGate'i reaalajas režiim

en: Your CoinGate Auth Token
et: Teie CoinGate Auth Token

en: CoinGate Receive Currency
et: CoinGate saate valuuta

en: Enable Coinpayments
et: Luba Coinpayments

en: Coinpayments Public Key
et: Mündipreemia avalik võti

en: Your Coinpayments Public Key
et: Teie Coinpaymentsi avalik võti

en: Your Coinpayments Private Key
et: Teie Coinpaymentsi privaatvõti

en: Coinpayments Marchand ID
et: Mündi maksed Marchand ID

en: Your Coinpayments Marchand ID
et: Teie Coinpayments Marchand ID

en: Coinpayments IPN Secret
et: Mündipakkumised IPN Secret

en: Your Coinpayments IPN Secret
et: Teie Coinpayments IPN Secret

en: Enable Rave Flutterwave payment
et: Luba Rave Flutterwave'i makse

en: Sandbox mode Rave Flutterwave
et: Liivakasti režiim Rave Flutterwave

en: Rave Flutterwave Public Key
et: Rave Flutterwave avalik võti

en: Your Rave Flutterwave Public Key
et: Teie Rave Flutterwave avalik võti

en: Rave Flutterwave Secret Key
et: Rave Flutterwave salajane võti

en: Your Rave Flutterwave Secret Key
et: Sinu Rave Flutterwave salajane võti

en: Rave Flutterwave Payment Title
et: Rave Flutterwave maksete pealkiri

en: Your Rave Flutterwave Payment title
et: Teie Rave Flutterwave makse pealkiri

en: Rave Flutterwave Payment Prefix
et: Rave Flutterwave makse prefiks

en: Your Rave Flutterwave Payment prefix (ex : KRYP)
et: Teie Rave Flutterwave makse prefiks (nt: KRYP)

en: Enable Coinbase Commerce payment
et: Luba Coinbase kaubanduse makse

en: Coinbase commerce API Key
et: Coinbase kaubanduse API-võti

en: Your Coinbase commerce API Key
et: Teie Coinbase kaubanduse API-võti

en: Coinbase commerce Payment Title
et: Coinbase kaubanduse makse pealkiri

en: Your Coinbase commerce Payment title
et: Teie Coinbase kaubanduse makse pealkiri

en: Enable Mollie
et: Luba Mollie

en: Your Mollie Key
et: Teie Mollie võti

en: Enable Payeer
et: Luba maksja

en: Payeer Shop ID
et: Maksja poe ID

en: Your Payeer Shop ID
et: Teie maksejõu parooli ID

en: Payeer API Key
et: Maksja API-võti

en: Your Payeer API Key
et: Teie Maksja API-võti

en: Enable Bank transfert
et: Luba pangaülekanne

en: Bank transfert maximum at the same time
et: Pangaülekanne maksimaalselt samal ajal

en: Bank transfert proof enabled
et: Pangaülekande tõend lubatud

en: Bank transfert maximum proof
et: Pangaülekanne maksimaalset tõendit

en: Your Gemini Key
et: Teie Gemini võti

en: Your Gemini Secret
et: Sinu Gemini saladus

en: Select your platform
et: Valige oma platvorm

en: Sandbox
et: Liivakasti

en: Live
et: Elada

en: Cron time
et: Cron Time

en: Last update
et: Viimane uuendus

en: Sync delay
et: Sünkroonimise viivitus

en: Add additional page
et: Lisage täiendavat lehte

en: Page name
et: Lehe nimi

en: Page URL
et: Lehekülje URL

en: Page icon (ex : lnr-home)
et: Lehekülje ikoon (nt: lnr-home)

en: Or page icon svg
et: Või lehe ikoon svg

en: Icon
et: Ikoon

en: SVG Picture
et: SVG pilt

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Create new bank transfert
et: Loo uus pangaülekanne

en: Pending
et: Ootel

en: Details
et: Andmed

en: Verified
et: Kinnitatud

en: Canceled
et: Tühistatud

en: Declined
et: Keeldutud

en: Your Hitbtc Key
et: Teie Hitbtc võti

en: Your Hitbtc Secret
et: Sinu Hitbtc saladus

en: Your Bitbank Key
et: Teie Bitbanki võti

en: Your Bitbank Secret
et: Sinu Bitbanki saladus

en: User level
et: Kasutaja tase

en: Expire in
et: Aegub

en: Back to login
et: Tagasi sisselogimiseks

en: Let's go !
et: Lähme !

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Let's configure together your Dashboard.
et: Koostame oma juhtpaneeli.

en: Select your language
et: Valige oma keel

en: Select your currency
et: Valige oma valuuta

en: Select your favorites crypto
et: Valige oma lemmikute krüpto

en: left need to be selected
et: vasakule tuleb valida

en: Configuration complete !
et: Konfiguratsioon on valmis!

en: will now refresh
et: nüüd värskendatakse

en: Enable Perfect Money payment
et: Luba Perfect Money'i makse

en: Perfect Money Payee Account
et: Täiuslik raha saaja konto

en: Your Perfect Money Payee Account
et: Teie täiuslik raha saaja konto

en: Mobile, browser, windows notifications
et: Mobiil, brauser, akende märguanded

en: Create price alert
et: Loo hinna hoiatus

en: I need help !
et: Ma vajan abi !

en: Download PushBullet app on your phone (available for Android & iOS)
et: Laadige PushBullet rakendus alla oma telefonile (saadaval Android-i ja iOS-i jaoks)

en: Create an account on it
et: Loo sellele kontole konto

en: Connect with your new account here
et: Ühendage oma uue kontoga siin

en: Go on <b>Settings</b> > <b>Account</b> and create an <b>Access token</b>
et: Avage <b> Seaded </ b>> <b> Konto </ b> ja looge <b> juurdepääsuloend </ b>

en: Copy the key and paste it on the fill and click on save.
et: Kopeerige võti ja kleepige see täidiseks ja klikkige salvestamiseks.

en: An notification will be sent to check if connexion is successful.
et: Saate teada saada, kas seos on edukas.

en: Premium wait you !
et: Premium oota!

en: More than 2000 crypto currencies
et: Rohkem kui 2000 krüptovaluutat

en: Be alerted when an indicator grows or falls
et: Olge tähelepanelik, kui indikaator kasvab või langeb

en: Responsive on mobile and tablet
et: Mobiilis ja tahvelarvutis vastamine

en: News and social posts at the same place
et: Uudised ja sotsiaalsed postitused ühes kohas

en: Support
et: Toetus

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Contact DPO
et: Võta ühendust DPO-ga

en: Your Binance Key
et: Teie Binance Key

en: Your Binance Secret
et: Teie Binance saladus

en: Cardholder name
et: Kaardi valdaja nimi

en: Card number
et: Kaardi number

en: Expiration
et: Aegumine

en: cryptocurrencies
et: krüptokursused

en: No order to show
et: Ei ole vaja näidata

en: Verify your identiy
et: Kinnitage oma identiteet

en: Estimate balance
et: Hinnake tasakaalu

en: 5m
et: 5 m

en: 2w
et: 2t

en: 12h
et: 12 tundi

en: 2h
et: 2 tundi

en: 1h
et: 1 h

en: 30min
et: 30 min

en: Candlestick
et: Küünlajalg

en: Line
et: Rida

en: Indicators
et: Näitajad

en: Export
et: Eksport

en: Alert
et: Hoiatus

en: Drawing
et: Joonistamine

en: Text
et: Tekst

en: Create a new alert
et: Loo uus hoiatus

en: % Fees
et: % Tasud

en: Cryptocurrency withdraw agreement
et: Krüptokuulendus tühistab lepingu

en: Decline
et: Langema

en: Agree
et: Nõus

en: Cryptocurrency deposit agreement
et: Krüptokuuluvedude hoiuse leping

en: Enable news popup
et: Luba uudiste hüpikaken

en: News popup title
et: Uudiste popup pealkiri

en: Your news popup title
et: Sinu uudiste popup pealkiri

en: News popup video (put blank for not show video)
et: Uudiste hüpikaknad (pisut tühjaks, et video ei näita)

en: News popup description
et: Uudiste hüpikakirjeldus

en: Advert users
et: Kasutajate reklaamimine

en: Enable intro
et: Luba sissejuhatus

en: Withdraw fees (in %)
et: Tühistamiskulud (protsentides)

en: Bank transfert alert when withdraw currency is not crypto-currency
et: Pangaülekande hoiatus, kui valuuta väljavõtmine ei ole krüptovaluuta

en: Cryptocurrencies allowed for bank transfert withdraw
et: Krüptokursid, mis on lubatud pangaülekandeks, tühistatakse

en: Estimate balance in
et: Hinnake tasakaalu

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Bank transfert deposit agreement
et: Pangaülekande hoiuste leping

en: Blockonomics payment Fees (in %)
et: Blockonomics makse Tasud (%)

en: Your blockonomics payment fees (in %)
et: Teie blockonomika makse tasud (%)

en: Fortumo payment Fees (in %)
et: Fortumo makse Tasud (%)

en: Your fortumo payment fees (in %)
et: Teie lahkumishüvitis (%)

en: CoinGate payment Fees (in %)
et: CoinGate tasu (%)

en: Your coingate payment fees (in %)
et: Teie sularahatasud (protsentides)

en: Coinpayments payment Fees (in %)
et: Müntide väljamakse Tasud (%)

en: Your coinpayment payment fees (in %)
et: Teie müntide väljamakse tasud (%)

en: Rave Flutterwave payment Fees (in %)
et: Rave Flutterwave tasu (%)

en: Your rave flutterwave payment fees (in %)
et: Teie rave flutterwave tasu (%)

en: Coinbase commerce payment Fees (in %)
et: Coinbase kaubanduse tasu (%)

en: Your coinbase commerce payment fees (in %)
et: Teie münditasakauplemise tasu (%)

en: Mollie payment Fees (in %)
et: Mollie makse Tasud (%)

en: Your mollie payment fees (in %)
et: Teie mollie tasu (protsentides)

en: Payeer payment Fees (in %)
et: Maksja tasu (%)

en: Your payeer payment fees (in %)
et: Teie maksja tasud (%)

en: Bank transfert payment Fees (in %)
et: Pangaülekande makse Tasud (%)

en: Your bank transfert payment fees (in %)
et: Teie pangaülekande tasu (protsentides)

en: Add new
et: Lisa uus

en: Bank accounts
et: pangakontod

en: Add new bank account
et: Lisa uus pangakonto

en: Bank account name
et: Pangakonto nimi

en: Your bank account name
et: Teie pangakonto nimi

en: Bank account currency
et: Pangakonto valuuta

en: Bank account IBAN
et: Pangakonto IBAN

en: Bank account BIC
et: Pangakonto BIC

en: Your bank account BIC
et: Teie pangakonto BIC

en: Bank account address
et: Pangakonto aadress

en: Your bank account address
et: Teie pangakonto aadress

en: Bank account owner name
et: Pangakonto omaniku nimi

en: Your bank account owner name
et: Teie pangakonto omaniku nimi

en: * This is optional
et: * See on vabatahtlik

en: Your bank account currency
et: Teie pangakonto valuuta

en: Your bank account IBAN
et: Teie pangakonto IBAN

en: Delete
et: Kustuta

en: You can choose beetween 'Page icon' and 'Page icon svg' (Page icon is priority) - List icons available here
et: Võite valida "Lehe ikoon" ja "Lehe ikoon svg" (lehe ikoon on prioriteet) - Nimekirja ikoonid on siin saadaval

en: You will receive a email confirmation
et: Te saate e-kirja kinnituse

en: Please follow this step for complete your withdrawal request.
et: Palun järgige seda sammu oma tagasivõtmistaotluse lõpetamiseks.

en: You need to have at least
et: Peab olema vähemalt

en: You don't have any filled balance available
et: Teil pole täisväärtust saadaval

en: Total in
et: Kokku kokku

en: You need to setup a widthdraw method
et: Peate seadistama laienduse meetodi

en: Bank account BIC/SWIFT
et: Pangakonto BIC / SWIFT

en: Your bank account BIC/SWIFT
et: Teie pangakonto BIC / SWIFT

en: Day range
et: Päeva vahemik

en: Open day
et: Avatud päev

en: Volume 24H
et: Otsene maht

en: Direct Volume
et: Otsene maht

en: Load more data
et: Laadige rohkem andmeid

en: Qty
et: Kogus

en: Gain
et: Kasu

en: Price buy
et: Hind osta

en: Disable chat
et: Vestluse keelamine

en: Total gain
et: Kogutulu

en: Confirmation
et: Kinnitamine

en: Unit price
et: Ühikuhind

en: Investment
et: Investeeringud

en: Quantity
et: Kogus

en: Commission
et: Komisjon

en: Confirm buying
et: Kinnitage ostmine

en: New user
et: Uus kasutaja

en: Order passed
et: Tellimus möödus

en: New subscription
et: Uus tellimus

en: Show withdraw receiver infos.
et: Kuva vastuvõtja informatsiooni kuvamine

en: Process
et: Protsess

en: Hide details
et: Detaile varjama

en: Enable subscriptions
et: Lubage tellimusi

en: Enable free trial
et: Luba tasuta prooviversioon

en: Free trial duration (in day)
et: Tasuta prooviperioodi kestus (päeval)

en: Free trial duration
et: Tasuta prooviperioodi kestus

en: Premium features
et: Premium funktsioonid

en: Free users features
et: Tasuta kasutaja funktsioonid

en: Add a new plan
et: Lisage uus plaan

en: Name plan
et: Nimeplaan

en: Price total
et: Hind kokku

en: Duration in days
et: Kestus päevades

en: Duration
et: Kestus

en: Add this plan
et: Lisa see plaan

en: Plans available
et: Plaanid saadaval

en: Price plan
et: Hinnakava

en: Duration in month
et: Kestus kuus

en: Price per month
et: Hind kuus

en: Account
et: Konto

en: Exchanges
et: Vahetused

en: Total Free
et: Kokku tasuta

en: Total Used
et: Kokku kasutatud

en: Order Ref.
et: Telli viide

en: Ordered price
et: Tellitud hind

en: Current price
et: Praegune hind

en: Evolution
et: Evolutsioon

en: Enable identity system
et: Identiteedisüsteemi lubamine

en: Block trading without identity verification
et: Blokeeri kauplemine ilma isikutuvastuseta

en: Block deposit without identity verification
et: Blokeeri tagatisraha ilma isikutuvastuseta

en: Block withdraw without identity verification
et: Blokeeri isikutuvastuse kinnitamata

en: Approve
et: Kinnitage

en: Identity ID
et: Isikutunnistus

en: Identity step name
et: Identimise sammu nimi

en: Identity step description
et: Identimise sammu kirjeldus

en: Identity order
et: Isikutoristus

en: Down order
et: Alla järjekord

en: Up order
et: Üleslaadimine

en: Add new identity step
et: Lisage uus identiteediettevõte

en: Your step name
et: Sinu sammu nimi

en: Your step description
et: Teie sammude kirjeldus

en: Identity step type
et: Identiteedi tüüp

en: Upload new document
et: Uue dokumendi üleslaadimine

en: Choose in document type list
et: Valige dokumendi tüübi loendis

en: Enable identity upload with webcam
et: Veebikaameraga isikliku üleslaadimise lubamine

en: Webcam document ratio
et: Veebikaamera dokumendi suhe

en: Ration (Width / Height)
et: Ratsioon (laius / kõrgus)

en: Ratio (Width / Height)
et: Suhe (laius / kõrgus)

en: Document identity list
et: Dokumendi identiteedi loend

en: Add new identity document
et: Lisage uus isikut tõendav dokument

en: Your document name
et: Teie dokumendi nimi

en: My Holding
et: Minu hoidmine

en: Holding
et: Hoidmine

en: Market Value
et: Turuväärtus

en: Profit / Loss
et: Kasumi kaotus

en: Wallet
et: Rahakott

en: Validate bank transfert
et: Pangaülekande kinnitamine

en: Transfert received date
et: Saate ülekande kuupäeva

en: Bank account received
et: Pangakonto on laekunud

en: Bank transfert reference
et: Pangaülekande viide

en: Amount received in bank account
et: Pangakontol olev summa

en: Amount transfered to the user account
et: Kasutajakontole üle kantud summa

en: User will receive
et: Kasutaja saab

en: Dark
et: Tume

en: White
et: Valge

en: Enable Donation
et: Annetuse lubamine

en: Donation text
et: Annetuse tekst

en: Your donation text
et: Sinu annetuse tekst

en: Donation address list
et: Annetuse aadresside nimekiri

en: Put 1 address per line
et: Pane 1 aadress rea kohta

en: Line format : BTC:ADDRESS
et: Rea formaat: BTC: ADDRESS

en: PUT A SMILE ON OUR FACES AND SUPPORT US BY DONATING :)
et: PUT SMILE meie silmis ja toetada USA DONATING :)

en: Transactions history
et: Tehingute ajalugu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Reference ...
et: Viide ...

en: Reference
et: Viide

en: deposit
et: tagatisraha

en: Unknown
et: Teadmata

en: BUY order done
et: OSTA tellimus tehtud

en: SELL order done
et: Telli müüa

en: SELL ORDER DONE
et: MÜÜD MAKSIMATA ORDER

en: BUY ORDER DONE
et: OSTA JÄRGMISE ORDER

en: Add a new item
et: Lisage uus üksus

en: Your GDAX Key
et: Teie GDAX-võti

en: Your GDAX Pass
et: Teie GDAX Pass

en: Your GDAX Secret
et: Teie GDAX saladus

en: Your Bitmex ID
et: Teie Bitmexi ID

en: Your Bitmex Secret
et: Sinu Bitmexi saladus

en: Your OKCoin Key
et: Teie OKCoin võti

en: Your OKCoin Secret
et: Sinu OKCoin saladus

en: Your Luno Key ID
et: Teie Luno võti ID

en: Your Luno Secret
et: Sinu Luno saladus

en: Your Coinex Key
et: Teie Coinex võti

en: Your Coinex Secret
et: Teie Coinexi saladus

en: Your Btcmarket Key
et: Teie Btcmarketi võti

en: Your Btcmarket Secret
et: Teie Btcmarketi saladus

en: Your Livecoin Key
et: Teie Livecoin võti

en: Your Livecoin Secret
et: Sinu Livecoin saladus

en: Your Quoinex Token ID
et: Teie Quoinexi tunnus ID

en: Your Quoinex Secret
et: Sinu Quoinexi saladus

en: Your Exmo Key
et: Teie Exmo-võti

en: Your Exmo Secret
et: Sinu Exmo saladus

en: Your YoBit Key
et: Sinu YoBit-võti

en: Your YoBit Secret
et: Sinu YoBit saladus

en: Your Kucoin Key
et: Sinu Kucoin võti

en: Your Kucoin Private
et: Teie Kucoin Private

en: Your CEX Key
et: Teie CEX-võti

en: Your CEX Secret
et: Teie CEX saladus

en: Your CEX UID
et: Teie CEX UID

en: My orders
et: Minu tellimused

en: Size
et: Suurus

en: Limit price
et: Piirhind

en: Place buy order
et: Osta tellimus

en: Place sell order
et: Asetage müügitellimus

en: Method
et: Meetod

en: You need to be logged at Coinex
et: Sa pead sisse logima Coinexi

en: Enable live trading
et: Luba aktiivne kauplemine

en: Login with Coinex
et: Logi sisse Coinexiga

en: Week profit
et: Nädala kasum

en: Enable leaderboard (native trading need to be enabled)
et: Juhtpaneeli lubamine (emakeelne kauplemine peab olema lubatud)

en: Active
et: Aktiivne

en: Every
et: Igaüks

en: Starting pair when new user signup
et: Paari käivitamine uue kasutaja registreerimisel

en: Only 1 pair is allowed
et: Lubatud on ainult 1 paar

en: Starting watching list pair when new user signup
et: Uue kasutaja registreerumise vaatamine loendi paari vaatamine

en: 1 pair each for each line
et: 1 paar iga rea ​​kohta

en: Format : MARKET:SYMBOL/CURRENCY
et: Formaat: TURG: SYMBOL / VALUUTA

en: You need to be logged at Livecoin
et: Sa pead olema sisse logitud Livecoin'i

en: Login with Livecoin
et: Logi sisse Livecoiniga

en: Email not valid
et: E-post pole kehtiv

en: You need to be logged at Yobit
et: Sa pead sisse logima Yobit'is

en: Login with Yobit
et: Logi sisse Yobitiga

en: Based on all wallet
et: Põhineb kogu rahakotil

en: Your Poloniex Key
et: Teie Poloniex võti

en: Your Poloniex Secret
et: Teie Poloniexi saladus

en: Your trial version have expired !
et: Teie prooviversioon on aegunud!

en: Become
et: Hakka

en: You will be charged
et: Teilt võetakse tasu

en: for
et: eest

en: months
et: kuud

en: Your Kraken Key
et: Teie Kraken võti

en: Your Kraken Private
et: Teie Kraken Private

en: will be ready for you !
et: on valmis sinu jaoks!

en: You need to be logged at Binance
et: Sa pead sisse logima Binance'is

en: Login with Binance
et: Logi sisse binantsiga

en: You need to be logged at Poloniex
et: Peate olema sisse logitud Poloniexi

en: Login with Poloniex
et: Logi sisse Poloniexiga

en: You need to be logged at Exmo
et: Sa pead sisse logima Exmo

en: Login with Exmo
et: Logi sisse Exmo-ga

en: View the article
et: Vaadake artiklit

en: Your Bittrex Key
et: Teie Bittrex-võti

en: Your Bittrex Secret
et: Sinu Bittrex Secret

en: You need to be logged at Kraken
et: Peate olema sisse logitud Krakenisse

en: Login with Kraken
et: Logi sisse Krakeniga

en: Markets
et: Turud

en: Hide market (native trading need to be enabled)
et: Peida turg (kohalik kauplemine peab olema lubatud)

en: Hide orders book
et: Peida tellimuste broneerimine

en: Load orders book
et: Laadige tellimuste broneerimine

en: Create an alert when ...
et: Loo märguanne, kui ...

en: Price is above
et: Hind on kõrgem

en: Price is bellow
et: Hind on alla

en: Password not match
et: Parool ei sobi
