Krypto - en to lv translation catalogue (709 entries)

en: Real account
lv: Īsts konts

en: Board
lv: Grafiks

en: Please turn your device in landscape mode.
lv: Lūdzu, pagrieziet savu ierīci ainavas režīmā.

en: chart
lv: diagramma

en: charts or more
lv: diagrammas vai vairāk

en: Search by name or symbol
lv: Meklēt pēc nosaukuma vai simbola

en: real account
lv: īsts konts

en: See all balances
lv: Skatiet visus atlikumus

en: List accounts
lv: Uzskaitīt kontus

en: History
lv: Vēsture

en: Credit
lv: Kredīts

en: Widthdraw
lv: Izņemt

en: Order book
lv: Pasūtījumu grāmata

en: Market
lv: Tirgus

en: Leader board
lv: Vadības padome

en: Calc.
lv: Calc

en: Watching
lv: Skatīties

en: News
lv: Jaunumi

en: Panel
lv: Panelis

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Admin
lv: Administrators

en: Converter
lv: Pārveidotājs

en: Social
lv: Sociālie tīkli

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Watchlist
lv: Skatāmais saraksts

en: Contact us
lv: Sazinieties ar mums

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Mon.
lv: Pirmdiena

en: Tue.
lv: Otrdiena

en: Wed.
lv: Trešdiena

en: Thu.
lv: Ceturtdiena

en: Fri.
lv: Piektdiena

en: Sat.
lv: Sestdiena

en: Sun.
lv: Svētdiena

en: Statistics
lv: Statistika

en: Bank transferts
lv: Bankas pārskaitījumi

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Subscriptions
lv: Abonementi

en: Identity
lv: Identitāte

en: Users
lv: Lietotāji

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Withdraw
lv: Izmaksa

en: Currency
lv: Valūta

en: Total trade
lv: Kopējā tirdzniecība

en: Total deposit
lv: Kopējais depozīts

en: Total withdraw
lv: Kopējā izmaksa

en: Fees
lv: Maksas

en: Name
lv: Nosaukums

en: Email
lv: E-pasts

en: Subscription
lv: Abonēšanās

en: Signin method
lv: Pierakstīšanās metode

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Notifications enabled
lv: Iespējotie paziņojumi

en: Trial version
lv: Izmēģinājuma versija

en: day
lv: diena

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Inactive
lv: Neaktīvs

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Ref
lv: Atsauces

en: User
lv: Lietotājs

en: Order date
lv: Pasūtījuma datums

en: Exchange
lv: Apmaiņa

en: Pair
lv: Pāri

en: Type
lv: Tips

en: Amount
lv: Summa

en: Received
lv: Saņemts

en: Total deducted
lv: Kopā atskaitīts

en: Total received
lv: Kopā saņemts

en: Buy
lv: Pirkt

en: Sell
lv: Pārdot

en: Coin list
lv: Monētu saraksts

en: Market list
lv: Tirgu saraksts

en: Heatmap
lv: Karte

en: Price
lv: Cena

en: Direct Vol. 24H
lv: Tiešais apjoms 24h

en: Total Vol. 24H
lv: Kopējais apjoms. 24h

en: Market Cap
lv: Tirgus Cap

en: Chg. 24H
lv: Chg 24h

en: 24h High/Low
lv: 24 h augsta / zema

en: Dashboard
lv: Informācijas panelis

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Coins
lv: Monētas

en: Currencies
lv: Valūtas

en: Mail settings
lv: Pasta iestatījumi

en: Payment
lv: Maksājums

en: News - Social
lv: Ziņas - sociālie

en: Intro
lv: Ievads

en: Trading
lv: Tirdzniecība

en: Additional pages
lv: Papildu lapas

en: Today's visits
lv: Šodienas apmeklējumi

en: 7 days visits
lv: 7 dienu apmeklējumi

en: Number of users
lv: Lietotāju skaits

en: Number of coins
lv: Monētu skaits

en: Last users
lv: Pēdējie lietotāji

en: This website uses cookies
lv: Šī vietne izmanto sīkfailus

en: Our website uses cookies to examine site traffic and user activity while on our site, for enhanced and effective user experience, marketing, and to provide social media functionality.
lv: Mūsu mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili, lai pārbaudītu vietnes plūsmu un lietotāju aktivitāti mūsu vietnē, uzlabotai un efektīvai lietotāju pieredzei, mārketingam, un lai nodrošinātu sociālo mediju funkcionalitāti.

en: Accept
lv: Pieņemt

en: Your e-mail address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: Your password
lv: Jūsu parole

en: Forgot password ?
lv: Aizmirsāt paroli ?

en: Login
lv: Pieslēgties

en: or
lv: vai

en: Create a new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: practice account
lv: treniņu konts

en: Symbol
lv: Simbols

en: Last
lv: Pēdējais

en: Profile
lv: Profils

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Security
lv: Drošība

en: Logout
lv: Izlogoties

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Language
lv: Valoda

en: Type chart
lv: Ierakstiet diagrammu

en: Change your password
lv: Nomainiet paroli

en: Repeat your password
lv: Atkārtojiet savu paroli

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Validate
lv: Apstipriniet

en: Title
lv: Nosaukums

en: Your website title
lv: Jūsu vietnes nosaukums

en: App description
lv: Lietotņu apraksts

en: Referal link
lv: Referenta saite

en: Your referal link (ex : Changelly)
lv: Jūsu referenta saite (piem., Changelly)

en: Maintenance mode
lv: Apkopes režīms

en: Number format
lv: Ciparu formāts

en: Switch charts to tradingview charts
lv: Pārslēgt diagrammas uz tradingview diagrammām

en: Enable autolanguage
lv: Iespējot automātisko valodu

en: Enable POEditor Language
lv: Iespējot POEditor valodu

en: POEditor API Key
lv: POEditor API atslēga

en: Your POEditor API Key
lv: Jūsu POEditor API atslēga

en: POEditor Project Selector
lv: POEditor projektu atlasītājs

en: Allow signup
lv: Atļaut reģistrēties

en: User need verify account
lv: Lietotājam ir jāpārbauda konts

en: Need captcha signup
lv: Nepieciešama pieraksta reģistrācija

en: Google Recaptcha Site Key
lv: Google Recaptcha vietnes atslēga

en: Your Google Recaptcha Site Key
lv: Jūsu Google Recaptcha vietnes atslēga

en: Google Recaptcha Secret Key
lv: Google Recaptcha slepenais taustiņš

en: Your Google Recaptcha Secret Key
lv: Jūsu Google Recaptcha slepenā atslēga

en: Sigin with google
lv: Pierakstīties ar google

en: Your Google App ID
lv: Jūsu Google App ID

en: Your Google App Secret
lv: Jūsu Google App Secret

en: Sigin with Facebook
lv: Pierakstīties ar Facebook

en: Facebook App ID
lv: Facebook lietotnes ID

en: Your Facebook App ID
lv: Jūsu Facebook lietotnes ID

en: Your Facebook App Secret
lv: Jūsu Facebook App Secret

en: Enable Google Ad
lv: Iespējot Google reklāmu

en: Google Ad Client
lv: Google reklāmu klients

en: Your Google Ad Client
lv: Jūsu Google Reklāmas klients

en: Google Ad Slot
lv: Google reklāmas devējs

en: Your Google Ad slot
lv: Jūsu Google reklāmas vieta

en: Enable Cookie popup
lv: Iespējot sīkfaila uznirstošo logu

en: Cookie Popup title
lv: Sīkfaila uznirstošās loga nosaukums

en: Your Cookie popup title
lv: Jūsu sīkfaila uznirstošā loga nosaukums

en: Cookie Popup text
lv: Sīkfailu uznirstošais teksts

en: Your Cookie popup text
lv: Jūsu sīkfailu uznirstošais teksts

en: Blacklisted countries
lv: Melnajā sarakstā iekļautās valstis

en: Save
lv: Saglabāt

en: Allow user to switch chart type
lv: Atļaut lietotājam pārslēgt diagrammas tipu

en: Done !
lv: Gatavs!

en: quantity
lv: daudzums

en: Enable native trading
lv: Iespējot vietējo tirdzniecību

en: Balance configuration
lv: Bilances konfigurācija

en: Show balance estimation
lv: Rādīt līdzsvara novērtējumu

en: User user currency select
lv: Lietotāja valūtas izvēle

en: Show balance estimation in
lv: Rādīt balansa novērtējumu

en: Referal system configuration
lv: Referāļu sistēmas konfigurācija

en: Enable referal (native trading need to be enabled)
lv: Iespējot ziņojumu (vietējā tirdzniecība ir jāiespējo)

en: Referal comission (in $, fixed amount)
lv: Referālā komisijas maksa (fiksētā summa $)

en: Referal comission (in $, fixed amount) ex : When a referal signup & deposit real cash, the refer win 5 $ (value = 5)
lv: Referālā komisijas maksa ($, fiksēta summa) piem.: Kad referētais veic reģistrēšanos un veic depozītu ar īstu nauda, ​​tad referētājs iegūst $ 5 (vērtība = 5)

en: Deposit configuration
lv: Noguldījuma konfigurācija

en: Deposit fees (in %)
lv: Depozītu maksa (%)

en: Deposit minimum (in $)
lv: Noguldījuma minimums ($)

en: Deposit maximum (in $)
lv: Maksa par depozītu (USD)

en: Deposit currencies allowed
lv: Atļautās depozīta valūtas

en: Deposit wallet receive (if wallet real currency not available)
lv: Saņemiet depozīta maciņu (ja naudas reālā valūta nav pieejama)

en: Withdraw configuration
lv: Izņemiet konfigurāciju

en: Withdraw minimum (in $)
lv: Minimālā izmaksa (dolāros)

en: Withdraw processing time (in days)
lv: Izmaksas apstrādes laiks (dienās)

en: Withdraw processing time (in days) = ex : 3
lv: Izmaksas apstrādes laiks (dienās) = piem.: 3

en: Trading configuration
lv: Tirdzniecības konfigurācija

en: Trading fees (in %)
lv: Tirdzniecības maksas (%)

en: Order reference pattern
lv: Pasūtījuma atsauču modelis

en: Real account configuration
lv: Īstā konta konfigurācija

en: Enable real account
lv: Iespējot īsto kontu

en: Practice account configuration
lv: Izmēģinājuma konta konfigurācija

en: Maximum free deposit (in $)
lv: Maksimālais bezmaksas depozīts (USD)

en: Maximum free deposit (in $) ex : 10000
lv: Maksimālais bezmaksas depozīts (USD) ex: 10 000

en: Free deposit wallet receive
lv: Bezmaksas depozīta maciņš saņem

en: Ref.
lv: Atsauces

en: Submited date
lv: Iesniegtais datums

en: Status
lv: Statuss

en: Document name
lv: Dokumenta nosaukums

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Not processed
lv: Nav apstrādāts

en: Processed
lv: Apstrādāts

en: Payment success
lv: Maksājumu panākumi

en: Payment reference pattern
lv: Maksājuma atsauces modelis

en: Enable SMTP
lv: Iespējot SMTP

en: SMTP Server
lv: SMTP serveris

en: Your SMTP host server
lv: Jūsu SMTP resursdatora serveris

en: SMTP Port
lv: SMTP ports

en: Your SMTP port
lv: Jūsu SMTP ports

en: SMTP Security
lv: SMTP drošība

en: SMTP User
lv: SMTP lietotājs

en: Your SMTP user
lv: Jūsu SMTP lietotājs

en: SMTP Password
lv: SMTP parole

en: Your SMTP password
lv: Jūsu SMTP parole

en: Email sender name
lv: E-pasta sūtītāja vārds

en: Support mail
lv: Atbalsta e-pasts

en: Support Phone
lv: Atbalsta tālrunis

en: Support phone
lv: Atbalsta tālrunis

en: Support Address
lv: Atbalsta adrese

en: DPO mail
lv: DPO pasts

en: DPO Phone
lv: DPO telefons

en: DPO phone
lv: DPO tālrunis

en: Send welcome mail
lv: Sūtīt pievienošanās e-pastu

en: Welcome mail subject
lv: Pievienošanās e-pasta tēma

en: Calendar credentials
lv: Kalendāra akreditācijas dati

en: Enable calendar
lv: Iespējot kalendāru

en: Calendar Client ID
lv: Kalendāra klienta ID

en: Your Calendar Client ID
lv: Jūsu kalendāra klienta ID

en: Calendar Client Secret
lv: Kalendāra klienta Secret

en: Only show events in relation to enabled coins
lv: Rādīt tikai notikumus saistībā ar iespējotajām monētām

en: News feed
lv: Jaunumi

en: Add news feed
lv: Pievienot ziņu plūsmu

en: Your RSS Feed link
lv: Jūsu RSS plūsmas saite

en: Add
lv: Pievienot

en: Name feed
lv: Nosaukt plūsmu

en: Twitter accounts
lv: Twitter konti

en: Add twitter account
lv: Pievienot Twitter kontu

en: Twitter name
lv: Twitter vārds

en: without
lv: bez

en: Social name
lv: Sociālā tīkla nosaukums

en: Created date
lv: Izveidošanas datums

en: Amount paid
lv: Samaksātā summa

en: Wallet received
lv: Maciņš saņemts

en: Amount received
lv: Saņemtā summa

en: Payment gateway
lv: Maksājumu vārteja

en: Proof
lv: Pierādījums

en: Modify balance
lv: Mainīt bilanci

en: Select balance
lv: Atlasīt bilanci

en: Modification type
lv: Modifikācijas tips

en: Modification value
lv: Modificēšanas vērtība

en: Add modification
lv: Pievienot izmaiņas

en: Card
lv: Karte

en: Balances
lv: Bilances

en: Remove
lv: Noņemt

en: Last location
lv: Pēdējā atrašanās vieta

en: Currency use
lv: Izmantotā naudas valūta

en: Signup with
lv: Reģistrēties ar

en: Identity verification
lv: Identitātes pārbaude

en: 2 Step Authentification
lv: 2 pakāpju autentifikācija

en: User status
lv: Lietotāja statuss

en: Login history
lv: Pieslēgšanās vēsture

en: More details
lv: Skatīt vairāk

en: Deposit history
lv: Depozītu vēsture

en: Total
lv: Kopā

en: Value in BTC
lv: Vērtība BTC

en: Value in USD
lv: Vērtība USD

en: Withdraw method
lv: Izmaksas metode

en: Date
lv: Datums

en: Ask a widthdraw
lv: Pieprasīt izmaksu

en: WITHDRAW
lv: IZMAKSA

en: banktransfert
lv: bankas pārskaitījums

en: Choose receiver account
lv: Izvēlieties saņēmēja kontu

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Next
lv: Nākamais

en: Notification's configuration complete.
lv: Paziņojuma konfigurācija ir pabeigta.

en: Your PushBullet Access Token
lv: Jūsu PushBullet piekļuves koda simbols

en: Remove token
lv: Noņemt marķieri

en: You are premium !
lv: Jūs esat Premium!

en: left
lv: kreisais

en: Main settings
lv: Galvenie iestatījumi

en: Period
lv: Periods

en: Colour
lv: Krāsa

en: Thickness
lv: Biezums

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Apply
lv: Pieteikties

en: Entrer your Google Authenticator Code
lv: Ievadiet savu Google autentifikācijas kodu

en: Enter your Google Authenticator Code
lv: Ievadiet savu Google autentifikācijas kodu

en: Balances valued less than 0.001 BTC
lv: Atlikumi, kuru vērtība ir mazāka nekā 0,001 BTC

en: Hide small balance
lv: Slēpt nelielu bilanci

en: Estimate value
lv: Aprēķinātā vērtība

en: Value in
lv: Vērtība

en: Deposit
lv: Noguldījums

en: Google Authentification is enable !
lv: Google autentifikācija ir iespējota!

en: Set as done
lv: Iestatīt kā pabeigtu

en: Close
lv: Aizvērt

en: Google Authenticator code is invalid
lv: Google autentifikācijas kods nav derīgs

en: You will receive a widthdraw confirmation by email
lv: Jūs saņemsiet izmaksas apstiprinājumu pa e-pastu

en: Ref, User ID, Type, Currency
lv: Ref, Lietotāja ID, Tips, Valūta

en: Widthdraw filter
lv: Izmaksas filtrs

en: Default
lv: Noklusējums

en: Not confirmed
lv: Nav apstiprināts

en: Done
lv: Gatavs

en: Payment filter
lv: Maksājumu filtrs

en: Need to be approved
lv: Nepieciešams apstiprinājums

en: Paid
lv: Apmaksāts

en: Not paid
lv: Nav samaksāts

en: All payments
lv: Visi maksājumi

en: Ask a proof
lv: Pieprasīt pierādījumu

en: Bank ref.
lv: Bankas ref.

en: Proof received
lv: Pierādījums saņemts

en: In pending
lv: Tiek gaidīts

en: All widthdraw
lv: Visas izmaksas

en: Withdraw reference pattern
lv: Izmaksas atsauces modelis

en: Withdraw filter
lv: Izmaksas filtrs

en: Withdraw infos
lv: Izmaksas informācija

en: year
lv: gads

en: month
lv: mēnesis

en: week
lv: nedēļa

en: hour
lv: stunda

en: minute
lv: minūte

en: second
lv: sekunde

en: ago
lv: pirms

en: Bank transfert
lv: Bankas pārskaitījums

en: Deposit amount
lv: Noguldījuma summa

en: Fill up
lv: Piepildīt

en: It's free
lv: Tas ir par brīvu

en: You will receive
lv: Tu saņemsi

en: Add real funds
lv: Pievienojiet īstas naudas līdzekļus

en: Minimal deposit
lv: Minimālais depozīts

en: Enable credit card
lv: Iespējot kredītkarti

en: Stipe private key
lv: Stripe privātā atslēga

en: Your Stripe API Key
lv: Jūsu Stripe API atslēga

en: Enable Paypal
lv: Iespējot Paypal

en: Enable Paypal Live mode
lv: Iespējot Paypal Live režīmu

en: Paypal client ID
lv: Paypal klienta ID

en: Your paypal client ID
lv: Jūsu paypal klienta ID

en: Your paypal client Secret
lv: Jūsu PayPal klienta Secret

en: Enable Blockonomics
lv: Iespējot blokonomiku

en: Blockonomics Secret key
lv: Blockonomika Secret atslēga

en: Your blockonomics secret key
lv: Jūsu blokonomika slepenais taustiņš

en: Enable Fortumo
lv: Iespējot Fortumo

en: Fortumo Secret key
lv: Fortumo Secret taustiņš

en: Your fortumo secret key
lv: Jūsu fortumo slepenais taustiņš

en: Fortumo Service key
lv: Fortumo Service atslēga

en: Your fortumo service key
lv: Jūsu Fortumo Service atslēga

en: Enable Coingate
lv: Iespējot Coingate

en: Enable CoinGate live mode
lv: Iespējot CoinGate live režīmā

en: Your CoinGate Auth Token
lv: Jūsu CoinGate Auth Token

en: CoinGate Receive Currency
lv: CoinGate saņem valūtu

en: Enable Coinpayments
lv: Iespējot Coinpayments

en: Coinpayments Public Key
lv: Coinpayments Public atslēga

en: Your Coinpayments Public Key
lv: Jūsu Coinpayments Public atslēga

en: Coinpayments Private Key
lv: Coinpayments Private atslēga

en: Your Coinpayments Private Key
lv: Jūsu Coinpayments Private atslēga

en: Your Coinpayments Marchand ID
lv: Jūsu Coinpayments Marchand ID

en: Your Coinpayments IPN Secret
lv: Jūsu CoinPayments IPN Secret

en: Enable Rave Flutterwave payment
lv: Iespējot Rave Flutterwave maksājumu

en: Sandbox mode Rave Flutterwave
lv: Sandbox režīms Rave Flutterwave

en: Rave Flutterwave Public Key
lv: Rave Flutterwave Public atslēga

en: Your Rave Flutterwave Public Key
lv: Jūsu Rave Flutterwave Public atslēga

en: Rave Flutterwave Secret Key
lv: Rave Flutterwave Secret atslēga

en: Your Rave Flutterwave Secret Key
lv: Jūsu Rave Flutterwave Secret atslēga

en: Rave Flutterwave Payment Title
lv: Rave Flutterwave maksājuma nosaukums

en: Your Rave Flutterwave Payment title
lv: Jūsu Rave Flutterwave Maksājuma nosaukums

en: Rave Flutterwave Payment Prefix
lv: Rave Flutterwave maksājumu prefikss

en: Your Rave Flutterwave Payment prefix (ex : KRYP)
lv: Jūsu Rave Flutterwave maksājuma prefikss (piem., KRYP)

en: Enable Coinbase Commerce payment
lv: Aktivizēt Coinbase Commerce maksājumu

en: Coinbase commerce API Key
lv: Coinbase Commerce API atslēga

en: Your Coinbase commerce API Key
lv: Jūsu Coinbase Commerce API atslēga

en: Coinbase commerce Payment Title
lv: Coinbase Commerce maksājuma nosaukums

en: Your Coinbase commerce Payment title
lv: Jūsu Coinbase Commerce maksājuma nosaukums

en: Enable Mollie
lv: Iespējot Mollie

en: Mollie Key
lv: Mollie atslēga

en: Your Mollie Key
lv: Jūsu Mollie atslēga

en: Enable Payeer
lv: Iespējot Payeer

en: Payeer Shop ID
lv: Payeer veikala ID

en: Your Payeer Shop ID
lv: Jūsu Payeer veikala ID

en: Payeer API Key
lv: Payeer API atslēga

en: Your Payeer API Key
lv: Jūsu Payeer API atslēga

en: Enable Bank transfert
lv: Iespējot bankas pārskaitījumu

en: Bank transfert maximum at the same time
lv: Maksimālais vienlaicīgu bankas pārskaitījumu skaits

en: Bank transfert proof enabled
lv: Iespējots bankas pārskaitījumu pierādījums

en: Bank transfert maximum proof
lv: Bankas pārskaitījumu maksimālo pierādījumu skaits

en: Your Gemini Key
lv: Jūsu Gemini atslēga

en: Your Gemini Secret
lv: Jūsu Gemini Secret

en: Select your platform
lv: Izvēlieties savu platformu

en: Live
lv: Tiešsaitē

en: Cron time
lv: Cron laiks

en: Last update
lv: Pēdējā atjaunošana

en: Sync delay
lv: Sinhronizācijas aizkave

en: Add additional page
lv: Pievienot papildu lapu

en: Page name
lv: Lapas nosaukums

en: Page URL
lv: Lapas URL

en: Page icon (ex : lnr-home)
lv: Lapas ikona (piem., Inr-home)

en: Or page icon svg
lv: Vai lapas ikonas svg

en: Icon
lv: Ikona

en: SVG Picture
lv: SVG attēls

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Create new bank transfert
lv: Izveidojiet jaunu bankas pārskaitījumu

en: Pending
lv: Gaida

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Verified
lv: Pārbaudīts

en: Canceled
lv: Atcelts

en: Declined
lv: Noraidīts

en: Your Hitbtc Key
lv: Jūsu Hitbtc atslēga

en: Your Hitbtc Secret
lv: Jūsu Hitbtc Secret

en: Your Bitbank Key
lv: Jūsu Bitbank atslēga

en: Your Bitbank Secret
lv: Jūsu Bitbank Secret

en: User level
lv: Lietotāja līmenis

en: Expire in
lv: Beidzas

en: Back to login
lv: Atpakaļ uz pieslēgšanos

en: Let's go !
lv: Ejam !

en: Welcome
lv: Laipni lūdzam

en: Let's configure together your Dashboard.
lv: Kopīgi konfigurēsim jūsu informācijas paneli.

en: Select your language
lv: Izvēlieties savu valodu

en: Select your currency
lv: Izvēlieties savu valūtu

en: Select your favorites crypto
lv: Izvēlieties savas mīļākās kriptovalūtas

en: left need to be selected
lv: pa kreisi ir jāizvēlas

en: Configuration complete !
lv: Konfigurācija ir pabeigta!

en: will now refresh
lv: tagad tiks atsvaidzināts

en: Enable Perfect Money payment
lv: Iespējot Perfect Money maksājumu

en: Perfect Money Payee Account
lv: Perfect Money Saņēmēja konts

en: Your Perfect Money Payee Account
lv: Jūsu Perfect Money naudas saņēmēja konts

en: Mobile, browser, windows notifications
lv: Mobilais, pārlūks, logu paziņojumi

en: Create price alert
lv: Izveidot cenu brīdinājumu

en: I need help !
lv: Man vajag palīdzību !

en: Download PushBullet app on your phone (available for Android & iOS)
lv: Lejupielādējiet lietotni PushBullet savā tālrunī (pieejams Android un iOS ierīcēm)

en: Create an account on it
lv: Izveidojiet kontu tajā

en: Connect with your new account here
lv: Savienot ar savu jauno kontu šeit

en: Go on <b>Settings</b> > <b>Account</b> and create an <b>Access token</b>
lv: Atveriet sadaļu <b> Iestatījumi </ b>> <b> Konts </ b> un izveidojiet <b> Piekļuves pilnvaru </ b>

en: Copy the key and paste it on the fill and click on save.
lv: Nokopējiet taustiņu un ielīmējiet to aizpildīšanā un noklikšķiniet uz Saglabāt.

en: An notification will be sent to check if connexion is successful.
lv: Lai pārbaudītu, vai savienojums ir veiksmīgs, tiks nosūtīts paziņojums.

en: Premium wait you !
lv: Premium tevi gaida!

en: More than 2000 crypto currencies
lv: Vairāk nekā 2000 kriptovalūtas

en: Be alerted when an indicator grows or falls
lv: Esiet brīdināti, kad rādītājs pieaug vai samazinās

en: Responsive on mobile and tablet
lv: Atbild mobilajās ierīcēs un planšetdatoros

en: News and social posts at the same place
lv: Ziņas un sociālie ieraksti tajā pašā vietā

en: Support
lv: Atbalsts

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Address
lv: Adrese

en: Contact DPO
lv: Sazinieties ar DPO

en: Your Binance Key
lv: Jūsu Binance atslēga

en: Your Binance Secret
lv: Jūsu Binance Secret

en: Cardholder name
lv: Kartes īpašnieka vārds

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Expiration
lv: Derīguma termiņš

en: cryptocurrencies
lv: kriptovalūtas

en: No order to show
lv: Nav pasūtījumu, ko parādīt

en: Verify your identiy
lv: Pārbaudiet savu identitāti

en: Estimate balance
lv: Novērtējiet bilance

en: 30min
lv: 30 min

en: Candlestick
lv: Svečturis

en: Line
lv: Līnija

en: Indicators
lv: Rādītāji

en: Export
lv: Eksportēt

en: Alert
lv: Brīdinājums

en: Drawing
lv: Zīmējums

en: Trend Line
lv: Trend līnija

en: Text
lv: Teksts

en: Create a new alert
lv: Izveidojiet jaunu brīdinājumu

en: % Fees
lv: Maksas %

en: Cryptocurrency withdraw agreement
lv: Kriptovalūtas izmaksas vienošanās

en: Decline
lv: Atteikt

en: Agree
lv: Piekrist

en: Cryptocurrency deposit agreement
lv: Kriptovalūtas depozīta vienošanās

en: Enable news popup
lv: Iespējot ziņu uznirstošo logu

en: News popup title
lv: Ziņu uznirstošais virsraksts

en: Your news popup title
lv: Jūsu ziņu uznirstošais virsraksts

en: News popup video (put blank for not show video)
lv: Ziņu uznirstošais videoklips (atstājiet tukšu, lai videoklips netiktu rādīts)

en: News popup description
lv: Ziņu uznirstošā loga apraksts

en: Advert users
lv: Reklāmu lietotāji

en: Enable intro
lv: Iespējot ievadu

en: Withdraw fees (in %)
lv: Izmaksas maksa (%)

en: Bank transfert alert when withdraw currency is not crypto-currency
lv: Bankas pārskaitījuma brīdinājums, kad izmaksas valūta nav kriptovalūta

en: Cryptocurrencies allowed for bank transfert withdraw
lv: Kriptovalūtas, kas atļautas izmaksai ar bankas pārskaitījumu

en: Estimate balance in
lv: Aprēķinātā bilance

en: Edit profile
lv: Rediģēt profilu

en: Bank transfert deposit agreement
lv: Bankas pārskaitījuma depozīta vienošanās

en: Blockonomics payment Fees (in %)
lv: Blockonomika maksājums izmaksas (%)

en: Your blockonomics payment fees (in %)
lv: Jūsu izmaksas par Blockonomics maksājumu (%)

en: Fortumo payment Fees (in %)
lv: Fortumo maksājumu komisijas maksas (%)

en: Your fortumo payment fees (in %)
lv: Jūsu Fortumo maksājuma komisijas maksa (%)

en: CoinGate payment Fees (in %)
lv: CoinGate maksājumu komisijas maksas (%)

en: Your coingate payment fees (in %)
lv: Jūsu Coingate maksājuma komisijas maksa (%)

en: Coinpayments payment Fees (in %)
lv: Coinpayments maksājuma komisijas maksa (%)

en: Your coinpayment payment fees (in %)
lv: Jūsu Coinpayments maksājuma komisijas maksa (%)

en: Rave Flutterwave payment Fees (in %)
lv: Rave Flutterwave maksājuma komisijas maksa (%)

en: Your rave flutterwave payment fees (in %)
lv: Jūsu Rave Flutterwave maksājuma komisijas maksa (%)

en: Coinbase commerce payment Fees (in %)
lv: Coinbase Commerce maksājuma komisijas maksa (%)

en: Your coinbase commerce payment fees (in %)
lv: Jūsu Coinbase Commerce komisijas maksa (%)

en: Mollie payment Fees (in %)
lv: Mollie maksājuma komisijas maksa (%)

en: Your mollie payment fees (in %)
lv: Jūsu Mollie maksājuma komisijas maksa (%)

en: Payeer payment Fees (in %)
lv: Payeer maksājuma komisijas maksas (%)

en: Your payeer payment fees (in %)
lv: Jūsu Payeer maksājuma komisijas maksa (%)

en: Bank transfert payment Fees (in %)
lv: Bankas pārksaitījuma maksājuma komisijas maksa (%)

en: Your bank transfert payment fees (in %)
lv: Jūsu bankas pārskaitījuma komisijas maksa (%)

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Bank accounts
lv: Bankas konti

en: Add new bank account
lv: Pievienot jaunu bankas kontu

en: Bank account name
lv: Bankas konta nosaukums

en: Your bank account name
lv: Jūsu bankas konta nosaukums

en: Bank account currency
lv: Bankas konta valūta

en: Bank account IBAN
lv: Bankas konta IBAN

en: Bank account BIC
lv: Bankas konta BIC

en: Your bank account BIC
lv: Jūsu bankas konta BIC

en: Bank account address
lv: Bankas konta adrese

en: Your bank account address
lv: Jūsu bankas konta adrese

en: Bank account owner name
lv: Bankas konta īpašnieka vārds

en: Your bank account owner name
lv: Jūsu bankas konta īpašnieka vārds

en: * This is optional
lv: * Tas nav obligāts

en: Your bank account currency
lv: Jūsu bankas konta valūta

en: Your bank account IBAN
lv: Jūsu bankas konta IBAN

en: Delete
lv: Dzēst

en: You can choose beetween 'Page icon' and 'Page icon svg' (Page icon is priority) - List icons available here
lv: Jūs varat izvēlēties starp "Lapas ikona" un "Lapas ikona svg" (Lapas ikona ir prioritāte) - Sarakstu ikonas ir pieejamas šeit

en: You will receive a email confirmation
lv: Jūs saņemsit e-pasta apstiprinājumu

en: Please follow this step for complete your withdrawal request.
lv: Lai pabeigtu jūsu izmaksas pieprasījumu, lūdzu, sekojiet šim solim.

en: You need to have at least
lv: Jums ir jābūt vismaz

en: You don't have any filled balance available
lv: Jums nav nevienas pieejamas bilances

en: Total in
lv: Kopā

en: You need to setup a widthdraw method
lv: Jums ir jāiestata izmaksas metode

en: Bank account BIC/SWIFT
lv: Bankas konts BIC / SWIFT

en: Your bank account BIC/SWIFT
lv: Jūsu bankas konts BIC / SWIFT

en: Day range
lv: Dienas diapazons

en: Open day
lv: Atvērta diena

en: Volume 24H
lv: Apjoms 24 H

en: Direct Volume
lv: Tiešais apjoms

en: Load more data
lv: Ielādējiet vairāk datu

en: Qty
lv: Daudzums

en: Gain
lv: Iegūt

en: Price buy
lv: Pirkšanas cena

en: Disable chat
lv: Atspējot tērzēšanu

en: Total gain
lv: Kopējais ieguvums

en: Confirmation
lv: Apstiprinājums

en: Unit price
lv: Vienības cena

en: Investment
lv: Investīcijas

en: Quantity
lv: Daudzums

en: Commission
lv: Komisija

en: Confirm buying
lv: Apstipriniet pirkumu

en: New user
lv: Jauns lietotājs

en: Order passed
lv: Pasūtījums pieņemts

en: New subscription
lv: Jauns abonents

en: Show withdraw receiver infos.
lv: Parādīt izmaksas saņēmēja informāciju.

en: Hide details
lv: Slēpt informāciju

en: Enable subscriptions
lv: Iespējot abonementus

en: Enable free trial
lv: Iespējot bezmaksas izmēģinājumu

en: Free trial duration (in day)
lv: Bezmaksas izmēģinājuma ilgums (dienās)

en: Free trial duration
lv: Bezmaksas izmēģinājuma ilgums

en: Premium features
lv: Premium funkcijas

en: Free users features
lv: Bezmaksas lietotāju iespējas

en: Add a new plan
lv: Pievienot jaunu plānu

en: Name plan
lv: Plāna nosaukums

en: Price total
lv: Kopējā cena

en: Duration in days
lv: Ilgums dienās

en: Duration
lv: Ilgums

en: Add this plan
lv: Pievienot šo plānu

en: Plans available
lv: Pieejamie plāni

en: Price plan
lv: Cenu plāns

en: Duration in month
lv: Ilgums mēnesī

en: Price per month
lv: Cena mēnesī

en: Account
lv: Konts

en: Exchanges
lv: Apmaiņa

en: Total Free
lv: Kopā Brīvs

en: Total Used
lv: Kopējais Izmantotais

en: Order Ref.
lv: Pasūtījuma ref.

en: Ordered price
lv: Pasūtītā cena

en: Current price
lv: Pašreizējā cena

en: Evolution
lv: Evolūcija

en: Enable identity system
lv: Iespējot identitātes sistēmu

en: Block trading without identity verification
lv: Bloķēt tirdzniecību bez identitātes pārbaudes

en: Block deposit without identity verification
lv: Bloķēt depozītu bez identitātes pārbaudes

en: Block withdraw without identity verification
lv: Bloķēt izmaksu bez identitātes pārbaudes

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Identity ID
lv: Identitātes ID

en: Identity step name
lv: Identitātes soļa vārds

en: Identity step description
lv: Identitātes pakāpes apraksts

en: Identity order
lv: Identitātes kārtība

en: Down order
lv: Pakāpiens

en: Up order
lv: Augšupārt

en: Add new identity step
lv: Pievienojiet jaunu identitātes soli

en: Your step name
lv: Jūsu soļa vārds

en: Your step description
lv: Jūsu soļa apraksts

en: Identity step type
lv: Identitātes pakāpes veids

en: Upload new document
lv: Augšupielādēt jaunu dokumentu

en: Choose in document type list
lv: Izvēlieties dokumentu veidu sarakstā

en: Enable identity upload with webcam
lv: Iespējot identitātes augšupielādi, izmantojot tīmekļa kameru

en: Webcam document ratio
lv: Tīmekļa kameras dokumentu proporcija

en: Ration (Width / Height)
lv: Proporcija (platums / augstums)

en: Ratio (Width / Height)
lv: Proporcija (platums / augstums)

en: Document identity list
lv: Identitātes dokumentu saraksts

en: Add new identity document
lv: Pievienojiet jaunu personu apliecinošu dokumentu

en: Your document name
lv: Jūsu dokumenta nosaukums

en: My Holding
lv: Mans īpašums

en: Holding
lv: Īpašums

en: Market Value
lv: Tirgus vērtība

en: Profit / Loss
lv: Peļņa / zaudējumi

en: Wallet
lv: Maciņš

en: Validate bank transfert
lv: Pārbaudiet bankas pārskaitījumu

en: Transfert received date
lv: Pārskaitījuma saņemšas datums

en: Bank account received
lv: Saņemts bankas konts

en: Bank transfert reference
lv: Bankas pārskaitījuma atsauce

en: Amount received in bank account
lv: Bankas kontā saņemtā summa

en: Amount transfered to the user account
lv: Summa, kas nodota lietotāja kontam

en: User will receive
lv: Lietotājs saņems

en: Dark
lv: Tumšs

en: White
lv: Balts

en: Enable Donation
lv: Iespējot ziedojumu

en: Donation text
lv: Ziedojuma teksts

en: Your donation text
lv: Jūsu ziedojuma teksts

en: Donation address list
lv: Ziedojumu adrešu saraksts

en: Put 1 address per line
lv: Ievietojiet 1 adresi katrā rindiņā

en: Line format : BTC:ADDRESS
lv: Līnijas formāts: BTC: ADDRESS

en: PUT A SMILE ON OUR FACES AND SUPPORT US BY DONATING :)
lv: LIECIET MUMS PASMAIDĪT UN ATBALSTIET MŪS, VEICOT ZIEDOJUMU :)

en: Transactions history
lv: Darījumu vēsture

en: Description
lv: Apraksts

en: Reference ...
lv: Atsauces ...

en: Reference
lv: Atsauce

en: deposit
lv: depozīts

en: widthdraw
lv: izmaksa

en: Dépot
lv: Depozīts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: BUY order done
lv: PIRKT pasūtījumu izdarīts

en: SELL order done
lv: PĀRDOT pasūtījums izdarīts

en: SELL ORDER DONE
lv: PĀRDOT PASŪTĪJUMS IZDARĪTS

en: BUY ORDER DONE
lv: PIRKT PASŪTĪJUMS IZDARĪTS

en: Add a new item
lv: Pievienot jaunu vienumu

en: Your GDAX Key
lv: Jūsu GDAX atslēga

en: Your GDAX Pass
lv: Jūsu GDAX Pass

en: Your GDAX Secret
lv: Jūsu GDAX Secret

en: Your Bitmex ID
lv: Jūsu Bitmex ID

en: Your Bitmex Secret
lv: Jūsu Bitmex Secret

en: Your OKCoin Key
lv: Jūsu OKCoin atslēga

en: Your OKCoin Secret
lv: Jūsu OKCoin Secret

en: Your Luno Key ID
lv: Jūsu Luno atslēgas ID

en: Your Luno Secret
lv: Jūsu Luno Secret

en: Your Coinex Key
lv: Jūsu Coinex atslēga

en: Your Coinex Secret
lv: Jūsu Coinex Secret

en: Your Btcmarket Key
lv: Jūsu Btcmarket atslēga

en: Your Btcmarket Secret
lv: Jūsu Btcmarket Secret

en: Your Livecoin Key
lv: Jūsu Livecoin atslēga

en: Your Livecoin Secret
lv: Jūsu Livecoin Secret

en: Your Quoinex Token ID
lv: Jūsu Quoinex koda ID

en: Your Quoinex Secret
lv: Jūsu Quoinex Secret

en: Your Exmo Key
lv: Jūsu Exmo atslēga

en: Your Exmo Secret
lv: Jūsu Exmo Secret

en: Your YoBit Key
lv: Jūsu YoBit atslēga

en: Your YoBit Secret
lv: Jūsu YoBit Secret

en: Your Kucoin Key
lv: Jūsu Kucoin atslēga

en: Your Kucoin Private
lv: Jūsu Kucoin Private

en: Your CEX Key
lv: Jūsu CEX atslēga

en: Your CEX Secret
lv: Jūsu CEX Secret

en: Your CEX UID
lv: Jūsu CEX UID

en: My orders
lv: Mani pasūtījumi

en: Size
lv: Izmērs

en: Limit price
lv: Galējā cena

en: Place buy order
lv: Sakārtot pirkšanas pasūtījumus

en: Place sell order
lv: Sakārtot pārdošanas pasūtījumus

en: Method
lv: Metode

en: You need to be logged at Coinex
lv: Jums ir jāpierakstās Coinex

en: Enable live trading
lv: Ieslēgt tirdzniecību tiešsaistē

en: Login with Coinex
lv: Ieiet ar Coinex

en: Week profit
lv: Nedēļas peļņa

en: Leaderboard
lv: Līderu saraksts

en: Enable leaderboard (native trading need to be enabled)
lv: Iespējot līderu sarakstu (jāaktivizē vietējā tirdzniecība)

en: Active
lv: Aktīvs

en: Every
lv: Katrs

en: Starting pair when new user signup
lv: Sākuma pāris, kad tiek reģistrēts jauns lietotājs

en: Only 1 pair is allowed
lv: Atļauts tikai 1 pāris

en: Starting watching list pair when new user signup
lv: Sākuma watching sarakstu pāris, kad tiek reģistrēts jauns lietotājs

en: 1 pair each for each line
lv: 1 pāris katrai rindai

en: Format : MARKET:SYMBOL/CURRENCY
lv: Formāts: TIRGUS: SIMBOLS / VALŪTA

en: You need to be logged at Livecoin
lv: Jums ir jāpierakstās Livecoin

en: Login with Livecoin
lv: Pieteikties ar Livecoin

en: Email not valid
lv: E-pasts nav derīgs

en: You need to be logged at Yobit
lv: Jums ir jāpierakstās Yobit

en: Login with Yobit
lv: Ienākt ar Yobit

en: Based on all wallet
lv: Balstīts uz visu maciņu

en: Your Poloniex Key
lv: Jūsu Poloniex atslēga

en: Your Poloniex Secret
lv: Jūsu Poloniex Secret

en: Your trial version have expired !
lv: Jūsu izmēģinājuma versija ir beigusies!

en: Become
lv: Kļūstiet

en: You will be charged
lv: No jums tiks iekasēta maksa

en: for
lv: par

en: months
lv: mēnešiem

en: Your Kraken Key
lv: Jūsu Kraken atslēga

en: Your Kraken Private
lv: Jūsu Kraken Private

en: will be ready for you !
lv: būs gatavs jums!

en: You need to be logged at Binance
lv: Jums ir jāpierakstās Binance

en: Login with Binance
lv: Ienākt ar Binance

en: You need to be logged at Poloniex
lv: Jums ir jāpierakstās Poloniex

en: Login with Poloniex
lv: Ienākt ar Poloniex

en: You need to be logged at Exmo
lv: Jums ir jāpierakstās Exmo

en: Login with Exmo
lv: Ienākt ar Exmo

en: View the article
lv: Skatīt rakstu

en: Your Bittrex Key
lv: Jūsu Bittrex atslēga

en: Your Bittrex Secret
lv: Jūsu Bittrex Secret

en: You need to be logged at Kraken
lv: Jums ir jāpierakstās Kraken

en: Login with Kraken
lv: Ienākt ar Kraken

en: Markets
lv: Tirgi

en: Hide market (native trading need to be enabled)
lv: Paslēpt tirgu (jāaktivizē vietējā tirdzniecība)

en: Hide orders book
lv: Paslēpt pasūtījumu grāmatu

en: Load orders book
lv: Ielādēt pasūtījumu grāmatu

en: Create an alert when ...
lv: Izveidojiet brīdinājumu, kad ...

en: Price is above
lv: Cena ir augstāka

en: Price is bellow
lv: Cena ir zemāka

en: Password not match
lv: Parole neatbilst
