Krypto - en to lt translation catalogue (716 entries)

en: Real account
lt: Tikra sąskaita

en: Board
lt: Diagrama

en: Please turn your device in landscape mode.
lt: Prašau pasukti

en: chart
lt: diagrama

en: charts or more
lt: diagramos ar daugiau

en: Search by name or symbol
lt: Ieškoti pagal pavadinimą arba simbolį

en: real account
lt: reali sąskaita

en: See all balances
lt: Žiūrėti visus likučius

en: List accounts
lt: Sąrašų sąrašas

en: History
lt: Istorija

en: Credit
lt: Kreditas

en: Order book
lt: Užsisakyti knygą

en: Market
lt: Turgus

en: Portfolio
lt: Portfelis

en: Leader board
lt: "Leader" lenta

en: Watching
lt: Žiūriu

en: News
lt: žinios

en: Panel
lt: Skydas

en: Manager
lt: Vadybininkas

en: Admin
lt: Administratorius

en: Converter
lt: Konverteris

en: Social
lt: Socialinis

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Watchlist
lt: Žiūrėti sąrašą

en: Contact us
lt: Susisiekite su mumis

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželio mėn

en: July
lt: Liepos mėn

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalio mėn

en: November
lt: Lapkričio mėn

en: December
lt: Gruodžio mėn

en: Mon.
lt: Pirmadienis

en: Tue.
lt: Antradienis

en: Wed.
lt: Trečiadienis

en: Thu.
lt: Tue

en: Fri.
lt: Penktadienis

en: Sat.
lt: Šeštadienis

en: Sun.
lt: Saulė

en: Statistics
lt: Statistika

en: Bank transferts
lt: Banko pervedimai

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Subscriptions
lt: Prenumeratos

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Users
lt: Vartotojai

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Withdraw
lt: Atšaukti

en: Currency
lt: Valiuta

en: Total trade
lt: Bendra prekyba

en: Total deposit
lt: Bendras indėlis

en: Total withdraw
lt: Iš viso pasitraukti

en: Fees
lt: Mokesčiai

en: Name
lt: vardas

en: Email
lt: El. Paštas

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Signin method
lt: Signin metodas

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Notifications enabled
lt: Įjungti pranešimai

en: Trial version
lt: Bandomoji versija

en: day
lt: diena

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Enabled
lt: Įjungtas

en: User
lt: Vartotojas

en: Order date
lt: Užsakymo data

en: Exchange
lt: Birža

en: Pair
lt: Pora

en: Type
lt: Įveskite

en: Amount
lt: Suma

en: Received
lt: Gauta

en: Total deducted
lt: Iš viso išskaičiuotas

en: Total received
lt: Iš viso gautas

en: Buy
lt: Pirkti

en: Sell
lt: Parduoti

en: Coin list
lt: Monetų sąrašas

en: Market list
lt: Rinkos sąrašas

en: Heatmap
lt: "Heatmap"

en: Price
lt: Kaina

en: Direct Vol. 24H
lt: Tiesioginis vol. 24 val

en: Total Vol. 24H
lt: Bendras tūris 24 val

en: Market Cap
lt: Rinkos kapitalizacija

en: Chg. 24H
lt: Chg. 24 val

en: 24h High/Low
lt: 24 val. Aukšta / maža

en: Dashboard
lt: Prietaisų skydelis

en: General settings
lt: Bendrieji nustatymai

en: Coins
lt: Monetos

en: Currencies
lt: Valiuta

en: Mail settings
lt: Pašto nustatymai

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: News - Social
lt: Naujienos - Socialiniai

en: Trading
lt: Prekyba

en: Additional pages
lt: Papildomi puslapiai

en: Today's visits
lt: Šiandienos vizitai

en: 7 days visits
lt: 7 dienų vizitai

en: Number of users
lt: Vartotojų skaičius

en: Number of coins
lt: Monetų skaičius

en: Last users
lt: Paskutiniai vartotojai

en: This website uses cookies
lt: Ši svetainė naudoja slapukus

en: Our website uses cookies to examine site traffic and user activity while on our site, for enhanced and effective user experience, marketing, and to provide social media functionality.
lt: Mūsų tinklalapyje naudojami slapukai, siekiant patikrinti svetainės srautą ir naudotojų veiklą mūsų svetainėje, siekiant sustiprinti ir efektyviai naudotis vartotojų patirtimi, rinkodarai ir teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas.

en: Accept
lt: Priimti

en: Your e-mail address
lt: Jūsų elektroninio pašto adresas

en: Your password
lt: Jūsų slaptažodis

en: Forgot password ?
lt: Pamiršote slaptažodį ?

en: Login
lt: Prisijungti

en: or
lt: arba

en: Create a new account
lt: Sukurti naują paskyrą

en: practice account
lt: praktikos sąskaita

en: Symbol
lt: Simbolis

en: Last
lt: Paskutinis

en: Profile
lt: Profilis

en: Notification
lt: Pranešimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Your name
lt: Tavo vardas

en: Language
lt: Kalba

en: Type chart
lt: Įveskite diagramą

en: Change your password
lt: pasikeiskite slaptažodį

en: Repeat your password
lt: Pakartokite savo slaptažodį

en: Back
lt: Atgal

en: Validate
lt: Patvirtinti

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Your website title
lt: Jūsų svetainės pavadinimas

en: App description
lt: Programos aprašymas

en: Referal link
lt: Referencinė nuoroda

en: Your referal link (ex : Changelly)
lt: Jūsų referencinė nuoroda (pvz., Changelly)

en: Maintenance mode
lt: Priežiūros režimas

en: Number format
lt: Skaičiavimo formatas

en: Switch charts to tradingview charts
lt: Perjungti diagramas į prekybos diagramas

en: Enable autolanguage
lt: Įgalinti automatinį kalbą

en: Enable POEditor Language
lt: Įgalinti POEditor kalbą

en: POEditor API Key
lt: POEditor API raktas

en: Your POEditor API Key
lt: Jūsų POEditor API raktas

en: POEditor Project Selector
lt: POEditor projekto pasirinkimas

en: Allow signup
lt: Leisti registruotis

en: User need verify account
lt: Vartotojas turi patvirtinti paskyrą

en: Need captcha signup
lt: Reikia captcha registracijos

en: Google Recaptcha Site Key
lt: "Google Recaptcha" svetainės raktas

en: Your Google Recaptcha Site Key
lt: Jūsų "Google Recaptcha" svetainės raktas

en: Google Recaptcha Secret Key
lt: "Google Recaptcha Secret Key"

en: Your Google Recaptcha Secret Key
lt: Jūsų "Google Recaptcha" slaptas raktas

en: Sigin with google
lt: Sigin su google

en: Google App ID
lt: "Google" programos ID

en: Your Google App ID
lt: Jūsų "Google" programos ID

en: Google App Secret
lt: "Google" programos slaptas

en: Your Google App Secret
lt: "Google" programa slapta

en: Sigin with Facebook
lt: Sigin su "Facebook"

en: Facebook App ID
lt: "Facebook" programos ID

en: Your Facebook App ID
lt: Jūsų "Facebook" programos ID

en: Facebook App Secret
lt: "Facebook" programos slaptas

en: Your Facebook App Secret
lt: Jūsų "Facebook" programos paslaptis

en: Google Analytics
lt: Google analizė

en: Enable Google Ad
lt: Įgalinti "Google" skelbimą

en: Google Ad Client
lt: "Google" skelbimo klientas

en: Your Google Ad Client
lt: Jūsų "Google" skelbimo klientas

en: Google Ad Slot
lt: "Google" skelbimų sritis

en: Your Google Ad slot
lt: Jūsų "Google" skelbimų lenta

en: Enable Cookie popup
lt: Įgalinti slapukų iššokantį langą

en: Cookie Popup title
lt: Cookie popup pavadinimas

en: Your Cookie popup title
lt: Jūsų slapukų pop-up pavadinimas

en: Cookie Popup text
lt: Cookie Popup tekstas

en: Your Cookie popup text
lt: Jūsų slapukų iššokantis tekstas

en: Blacklisted countries
lt: Juodosios sąrašo šalys

en: Save
lt: Sutaupyti

en: Allow user to switch chart type
lt: Leisti naudotojui keisti diagramos tipą

en: Done !
lt: Padaryta !

en: quantity
lt: kiekis

en: Enable native trading
lt: Įgalinti vietinę prekybą

en: Balance configuration
lt: Balanso konfigūracija

en: Show balance estimation
lt: Rodyti balanso įvertinimą

en: User user currency select
lt: Vartotojo vartotojo valiuta pasirinkite

en: Show balance estimation in
lt: Rodyti balanso įvertinimą

en: Referal system configuration
lt: Referalų sistemos konfigūracija

en: Enable referal (native trading need to be enabled)
lt: Įgalinti referalų (reikia įjungti vietinę prekybą)

en: Referal comission (in $, fixed amount)
lt: Referencinė komisija ($, fiksuota suma)

en: Referal comission (in $, fixed amount) ex : When a referal signup & deposit real cash, the refer win 5 $ (value = 5)
lt: Persiuntimo komisija ($, fiksuota suma) ex: Kai registruojantis referatas ir indėlių realus pinigais, refer win 5 $ (vertė = 5)

en: Deposit configuration
lt: Indėlio konfigūracija

en: Deposit fees (in %)
lt: Indėlių mokesčiai (%)

en: Deposit minimum (in $)
lt: Minimalus indėlis ($)

en: Deposit maximum (in $)
lt: Maksimalus indėlis ($)

en: Deposit currencies allowed
lt: Indėlių valiuta leidžiama

en: Deposit wallet receive (if wallet real currency not available)
lt: Gaunamas indėlio krepšelis (jei piniginės realios valiutos nėra)

en: Withdraw configuration
lt: Atšaukti konfigūraciją

en: Withdraw minimum (in $)
lt: Atšaukti minimalų sumą ($)

en: Withdraw processing time (in days)
lt: Atšaukti apdorojimo laiką (dienomis)

en: Withdraw processing time (in days) = ex : 3
lt: Atšaukti apdorojimo laiką (dienomis) = ex: 3

en: Trading configuration
lt: Prekybos konfigūracija

en: Trading fees (in %)
lt: Prekybos mokesčiai (%)

en: Order reference pattern
lt: Užsakymo nuorodos formatas

en: Real account configuration
lt: Tikroji sąskaitos konfigūracija

en: Enable real account
lt: Įgalinti realią sąskaitą

en: Practice account configuration
lt: Praktikos paskyros konfigūracija

en: Maximum free deposit (in $)
lt: Didžiausias nemokamas užstatas ($)

en: Maximum free deposit (in $) ex : 10000
lt: Didžiausias nemokamas užstatas ($) ex: 10000

en: Free deposit wallet receive
lt: Gaukite nemokamą indėlio piniginę

en: Submited date
lt: Pateikta data

en: Status
lt: Statusas

en: Document name
lt: Dokumento pavadinimas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Not processed
lt: Neapdorotas

en: Processed
lt: Perdirbta

en: Payment success
lt: Mokėjimo sėkmė

en: Payment reference pattern
lt: Mokesčių atskaitos modelis

en: Enable SMTP
lt: Įgalinti SMTP

en: SMTP Server
lt: SMTP serveris

en: Your SMTP host server
lt: Jūsų SMTP serveris

en: SMTP Port
lt: SMTP prievadas

en: Your SMTP port
lt: Jūsų SMTP prievadas

en: SMTP Security
lt: SMTP saugumas

en: SMTP User
lt: SMTP vartotojas

en: Your SMTP user
lt: Jūsų SMTP vartotojas

en: SMTP Password
lt: SMTP slaptažodis

en: Your SMTP password
lt: Jūsų SMTP slaptažodis

en: Email sender name
lt: Siųsti siuntėjo vardą

en: Support mail
lt: Palaikykite paštą

en: Support Phone
lt: Palaikymas telefonu

en: Support phone
lt: Palaikykite telefoną

en: Support Address
lt: Palaikymo adresas

en: DPO mail
lt: DPO paštas

en: DPO Phone
lt: DPO telefonas

en: DPO phone
lt: DPO telefonas

en: Send welcome mail
lt: Siųsti kvietimą paštu

en: Welcome mail subject
lt: Sveiki atvykę į pašto temą

en: Calendar credentials
lt: Kalendoriaus kredencialai

en: Enable calendar
lt: Įgalinti kalendorių

en: Calendar Client ID
lt: Kalendoriaus kliento ID

en: Your Calendar Client ID
lt: Jūsų kalendoriaus kliento ID

en: Calendar Client Secret
lt: Kalendoriaus kliento slaptumas

en: Only show events in relation to enabled coins
lt: Rodyti tik įvykius, susijusius su įjungtais monetomis

en: News feed
lt: Naujienų srautas

en: Add news feed
lt: Pridėti naujienų kanalą

en: Your RSS Feed link
lt: Jūsų RSS kanalo nuoroda

en: Add
lt: Papildyti

en: Name feed
lt: Vardas pašarus

en: Twitter accounts
lt: Twitter sąskaitos

en: Add twitter account
lt: Pridėti Twitter sąskaitą

en: Twitter name
lt: Twitter vardas

en: without
lt: be

en: Social name
lt: Socialinis vardas

en: Created date
lt: Sukurta data

en: Amount paid
lt: Sumokėta suma

en: Wallet received
lt: Gaubtas gautas

en: Amount received
lt: Gautos sumos

en: Payment gateway
lt: Mokėjimo šliuzai

en: Proof
lt: Įrodymas

en: Modify balance
lt: Keisti balansą

en: Select balance
lt: Pasirinkite balansą

en: Modification type
lt: Modifikacijos tipas

en: Modification value
lt: Modifikavimo vertė

en: Add modification
lt: Pridėti pakeitimą

en: Card
lt: Kortelė

en: Balances
lt: Likučiai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Last location
lt: Paskutinė vieta

en: Currency use
lt: Valiutos naudojimas

en: Signup with
lt: Registruotis su

en: Identity verification
lt: Tapatybės patvirtinimas

en: 2 Step Authentification
lt: 2 etapo autentifikavimas

en: User status
lt: Vartotojo būsena

en: Login history
lt: Prisijungimo istorija

en: More details
lt: Daugiau informacijos

en: Deposit history
lt: Depozito istorija

en: Total
lt: Iš viso

en: Value in BTC
lt: Vertė BTC

en: Value in USD
lt: Vertė USD

en: Withdraw method
lt: Atėmimo metodas

en: Date
lt: Data

en: Ask a widthdraw
lt: Paklauskite pločio

en: WITHDRAW
lt: Atšaukti

en: paypal
lt: PayPal

en: banktransfert
lt: banketransfert

en: Choose receiver account
lt: Pasirinkite imtuvo paskyrą

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Next
lt: Kitas

en: Notification's configuration complete.
lt: Pranešimo konfigūracija baigta.

en: Your PushBullet Access Token
lt: Jūsų PushBullet prieigos raktas

en: Remove token
lt: Pašalinti raktą

en: You are premium !
lt: Jūs esate apdovanotas!

en: left
lt: kairėje

en: Main settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Period
lt: Laikotarpis

en: Colour
lt: Spalva

en: Thickness
lt: Storis

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Apply
lt: Taikyti

en: Entrer your Google Authenticator Code
lt: Paimkite "Google" autentifikavimo kodą

en: Enter your Google Authenticator Code
lt: Įveskite "Google" autentifikavimo kodą

en: Balances valued less than 0.001 BTC
lt: Likučiai, kurių vertė yra mažesnė nei 0,001 BTC

en: Hide small balance
lt: Slėpti mažą balansą

en: Estimate value
lt: Įvertinimo vertė

en: Value in
lt: Vertė

en: Deposit
lt: Indėlis

en: Google Authentification is enable !
lt: "Google" autentifikavimas įgalintas!

en: Set as done
lt: Nustatyti kaip atliktą

en: Close
lt: Uždaryti

en: Google Authenticator code is invalid
lt: "Google" autentifikavimo kodas neteisingas

en: You will receive a widthdraw confirmation by email
lt: Jūs gausite patvirtinimą apie platinimą elektroniniu paštu

en: Ref, User ID, Type, Currency
lt: Nuoroda, vartotojo vardas, tipas, valiuta

en: Widthdraw filter
lt: Pločio filtras

en: Default
lt: Numatytas

en: Not confirmed
lt: Nepatvirtintas

en: Done
lt: padaryta

en: Payment filter
lt: Mokėjimo filtras

en: Need to be approved
lt: Reikia patvirtinti

en: Paid
lt: Mokama

en: Not paid
lt: Nesumoketas

en: All payments
lt: Visi mokėjimai

en: Ask a proof
lt: Paklauskite įrodymo

en: Bank ref.
lt: Banko ref.

en: Proof received
lt: Gauta įrodymas

en: In pending
lt: Laukiama

en: All widthdraw
lt: Visas skersmuo

en: Withdraw reference pattern
lt: Atšaukti pavyzdinį modelį

en: Withdraw filter
lt: Atšaukti filtrą

en: Withdraw infos
lt: Atšaukti informaciją

en: year
lt: metai

en: month
lt: mėnuo

en: week
lt: savaitę

en: hour
lt: valandą

en: minute
lt: minutė

en: second
lt: antra

en: ago
lt: prieš

en: Bank transfert
lt: Banko pervedimas

en: Deposit amount
lt: Indėlio suma

en: Fill up
lt: Pripildyti

en: It's free
lt: Tai nemokama

en: You will receive
lt: Tu gausi

en: Add real funds
lt: Pridėti realius pinigus

en: Minimal deposit
lt: Minimalus indėlis

en: Enable credit card
lt: Įgalinti kreditinę kortelę

en: Stipe private key
lt: Stipe privatus raktas

en: Your Stripe API Key
lt: Jūsų juostos API raktas

en: Enable Paypal
lt: Įjungti "Paypal"

en: Enable Paypal Live mode
lt: Įjungti "Paypal Live" režimą

en: Paypal client ID
lt: Paypal kliento ID

en: Your paypal client ID
lt: Jūsų "PayPal" kliento ID

en: Your paypal client Secret
lt: Jūsų PayPal kliento paslaptis

en: Enable Blockonomics
lt: Įjungti "Blockonomics"

en: Blockonomics Secret key
lt: Blokonomika Slaptas raktas

en: Your blockonomics secret key
lt: Jūsų blokonomijos slaptas raktas

en: Enable Fortumo
lt: Įjunkite "Fortumo"

en: Fortumo Secret key
lt: "Fortumo Secret" raktas

en: Your fortumo secret key
lt: Jūsų "laipsnio" slaptas raktas

en: Fortumo Service key
lt: "Fortumo" paslaugos klavišas

en: Your fortumo service key
lt: Jūsų "Fortumo" paslaugos raktas

en: Enable Coingate
lt: Įjungti "Coingate"

en: Enable CoinGate live mode
lt: Įgalinti "CoinGate" režimą

en: Your CoinGate Auth Token
lt: Jūsų "CoinGate Auth Token"

en: CoinGate Receive Currency
lt: "CoinGate" gavimo valiuta

en: Enable Coinpayments
lt: Įgalinti "Coinpayments"

en: Coinpayments Public Key
lt: Monetų atsiskaitymų viešasis raktas

en: Your Coinpayments Public Key
lt: Jūsų "Coinpayments" viešasis raktas

en: Coinpayments Private Key
lt: Monetų atsiskaitymų privati ​​raktas

en: Your Coinpayments Private Key
lt: Jūsų "Coinpayments" privatus raktas

en: Coinpayments Marchand ID
lt: Monetų mokėjimas Marchand ID

en: Your Coinpayments Marchand ID
lt: Jūsų "Coinpayments Marchand" ID

en: Coinpayments IPN Secret
lt: Monetų mokėjimas IPN Secret

en: Your Coinpayments IPN Secret
lt: Jūsų "Coinpayments" IPN Secret

en: Enable Rave Flutterwave payment
lt: Įgalinti "Rave Flutterwave" mokėjimą

en: Sandbox mode Rave Flutterwave
lt: Sandbox režimas Rave Flutterwave

en: Rave Flutterwave Public Key
lt: Rave Flutterwave viešasis raktas

en: Your Rave Flutterwave Public Key
lt: Jūsų Rave Flutterwave viešasis raktas

en: Your Rave Flutterwave Secret Key
lt: Jūsų Rave Flutterwave slaptas raktas

en: Rave Flutterwave Payment Title
lt: Rave Flutterwave mokėjimo antraštė

en: Your Rave Flutterwave Payment title
lt: Jūsų "Rave Flutterwave" apmokėjimo pavadinimas

en: Rave Flutterwave Payment Prefix
lt: Rave Flutterwave mokėjimo prefiksas

en: Your Rave Flutterwave Payment prefix (ex : KRYP)
lt: Jūsų "Rave Flutterwave" mokėjimo prefiksas (pvz., KRYP)

en: Enable Coinbase Commerce payment
lt: Įgalinti Coinbase Commerce mokėjimą

en: Coinbase commerce API Key
lt: Coinbase komercijos API raktas

en: Your Coinbase commerce API Key
lt: Jūsų "Coinbase" komercijos API raktas

en: Coinbase commerce Payment Title
lt: Coinbase komercijos mokėjimo pavardė

en: Your Coinbase commerce Payment title
lt: Jūsų "Coinbase" komercijos mokėjimo pavadinimas

en: Enable Mollie
lt: Įjunkite Mollie

en: Your Mollie Key
lt: Jūsų Mollie raktas

en: Enable Payeer
lt: Įjungti "Payeer"

en: Payeer Shop ID
lt: Mokėtojo parduotuvės ID

en: Your Payeer Shop ID
lt: Jūsų mokėtojo parduotuvės ID

en: Payeer API Key
lt: Payeer API raktas

en: Your Payeer API Key
lt: Jūsų mokėtojo API raktas

en: Enable Bank transfert
lt: Įgalinti banko pervedimą

en: Bank transfert maximum at the same time
lt: Banko pervedimas maksimalus tuo pačiu metu

en: Bank transfert proof enabled
lt: Banko pervedimo įrodymas įjungtas

en: Bank transfert maximum proof
lt: Bankas perveda maksimalų įrodymą

en: Your Gemini Key
lt: Jūsų Dvynių raktas

en: Your Gemini Secret
lt: Jūsų Dvynių paslaptis

en: Select your platform
lt: Pasirinkite savo platformą

en: Sandbox
lt: Smėlio dėžė

en: Live
lt: Gyvai

en: Cron time
lt: Crono laikas

en: Last update
lt: Paskutiniai pakeitimai

en: Sync delay
lt: Sinchronizavimo uždelsimas

en: Add additional page
lt: Pridėti papildomą puslapį

en: Page name
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page URL
lt: Puslapio URL

en: Page icon (ex : lnr-home)
lt: Puslapio piktograma (pvz .: lnr-home)

en: Or page icon svg
lt: Arba puslapio piktograma svg

en: Icon
lt: Piktograma

en: SVG Picture
lt: SVG paveikslėlis

en: Enable
lt: Įgalinti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Create new bank transfert
lt: Sukurkite naują banko pervedimą

en: Pending
lt: Kol

en: Details
lt: Informacija

en: Verified
lt: Patvirtinta

en: Canceled
lt: Atšauktas

en: Declined
lt: Atmesta

en: Your Hitbtc Key
lt: Jūsų "Hitbtc" raktas

en: Your Hitbtc Secret
lt: Jūsų Hitbtc paslaptis

en: Your Bitbank Key
lt: Jūsų "BitBank" raktas

en: Your Bitbank Secret
lt: Jūsų "Bitbank" paslaptis

en: User level
lt: Vartotojo lygis

en: Expire in
lt: Pasibaigs

en: Back to login
lt: Atgal į prisijungimą

en: Let's go !
lt: Eime !

en: Welcome
lt: Sveiki

en: Let's configure together your Dashboard.
lt: Sukursime savo prietaisų skydelį.

en: Select your language
lt: Pasirinkite savo kalbą

en: Select your currency
lt: Pasirinkite savo valiutą

en: Select your favorites crypto
lt: Pasirinkite savo mėgstamiausius šifratus

en: left need to be selected
lt: kairėje reikia pasirinkti

en: Configuration complete !
lt: Konfigūracija baigta!

en: will now refresh
lt: dabar atnaujins

en: Enable Perfect Money payment
lt: Įgalinti "Perfect Money" mokėjimą

en: Perfect Money Payee Account
lt: "Perfect Money" gavėjo sąskaita

en: Your Perfect Money Payee Account
lt: Jūsų "Perfect Money" gavėjo sąskaita

en: Mobile, browser, windows notifications
lt: Mobilusis, naršyklė, "Windows" pranešimai

en: Create price alert
lt: Kurti kainų įspėjimą

en: I need help !
lt: Man reikia pagalbos !

en: Download PushBullet app on your phone (available for Android & iOS)
lt: Atsisiųskite "PushBullet" programą savo telefone (galimas "Android" ir "iOS")

en: Create an account on it
lt: Sukurkite paskyrą joje

en: Connect with your new account here
lt: Susisiekite su savo nauja paskyra čia

en: Go on <b>Settings</b> > <b>Account</b> and create an <b>Access token</b>
lt: Eikite į <b> Nustatymai </ b>> <b> Sąskaita </ ​​b> ir sukurkite <b> Tokeną prieigos </ b>

en: Copy the key and paste it on the fill and click on save.
lt: Kopijuoti raktą ir įklijuoti jį į užpildymą ir spustelėkite išsaugoti.

en: An notification will be sent to check if connexion is successful.
lt: Jei norite patikrinti, ar ryšys sėkmingas, bus išsiųstas pranešimas.

en: Premium wait you !
lt: "Premium" lauki!

en: More than 2000 crypto currencies
lt: Daugiau nei 2000 kriptografinių valiutų

en: Be alerted when an indicator grows or falls
lt: Būkite įspėti, kai indikatorius auga ar sumažėja

en: Responsive on mobile and tablet
lt: Atsakomas į mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius

en: News and social posts at the same place
lt: Naujienos ir socialiniai pranešimai toje pačioje vietoje

en: Support
lt: Parama

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Contact DPO
lt: Susisiekite su DPO

en: Your Binance Key
lt: Jūsų binanso raktas

en: Your Binance Secret
lt: Jūsų Binance paslaptis

en: Cardholder name
lt: Kortelės savininko vardas

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Expiration
lt: Galiojimo pabaiga

en: cryptocurrencies
lt: kriptokursai

en: No order to show
lt: Neleidžiama parodyti

en: Premium
lt: Premija

en: Verify your identiy
lt: Patvirtinkite savo vardą

en: Estimate balance
lt: Įvertinti balansą

en: 2w
lt: 2 val

en: 7d
lt: 7 d

en: 12h
lt: 12 val

en: 2h
lt: 2 val

en: 1h
lt: 1 val

en: 30min
lt: 30 min

en: Candlestick
lt: Žvakidė

en: Line
lt: Linija

en: Indicators
lt: Rodikliai

en: Export
lt: Eksportas

en: Alert
lt: Budrus

en: Drawing
lt: Brėžinys

en: Trend Line
lt: Tendencija linija

en: Text
lt: Tekstas

en: Create a new alert
lt: Sukurkite naują įspėjimą

en: % Fees
lt: % Mokesčių

en: Cryptocurrency withdraw agreement
lt: Kripto valiutos atsisakymas

en: Decline
lt: Atmesti

en: Agree
lt: Sutinku

en: Cryptocurrency deposit agreement
lt: Kripto valiutos indėlio sutartis

en: Enable news popup
lt: Įgalinti naujienų iššokantį langą

en: News popup title
lt: Naujienos pop-up pavadinimas

en: Your news popup title
lt: Jūsų naujienų pop-up pavadinimas

en: News popup video (put blank for not show video)
lt: Populiariausias naujienų vaizdo įrašas (tuščias vaizdo įrašo nerodyti)

en: News popup description
lt: Populiariausias naujienų aprašas

en: Advert users
lt: Skelbimo vartotojai

en: Enable intro
lt: Įjungti intro

en: Withdraw fees (in %)
lt: Atlyginimo mokesčiai (%)

en: Bank transfert alert when withdraw currency is not crypto-currency
lt: Persiuntimas apie banko pavedimą, kai atsiimama valiuta, nėra kriptografinė valiuta

en: Cryptocurrencies allowed for bank transfert withdraw
lt: Kriptografinės valiutos leidžiama banko pervedimams atšaukti

en: Estimate balance in
lt: Įvertinti balansą

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: Bank transfert deposit agreement
lt: Banko pervedimo indėlio sutartis

en: Blockonomics payment Fees (in %)
lt: Mokesčiai už blokonomiką Mokesčiai (%)

en: Your blockonomics payment fees (in %)
lt: Jūsų blokonomijos mokėjimo mokesčiai (%)

en: Fortumo payment Fees (in %)
lt: "Fortumo" mokėjimo mokesčiai (%)

en: Your fortumo payment fees (in %)
lt: Jūsų sumokėjimo mokesčiai (%)

en: CoinGate payment Fees (in %)
lt: "CoinGate" mokėjimo mokesčiai (%)

en: Your coingate payment fees (in %)
lt: Jūsų privalomojo mokėjimo mokesčiai (%)

en: Coinpayments payment Fees (in %)
lt: Mokesčiai už monetų apmokėjimą (%)

en: Your coinpayment payment fees (in %)
lt: Jūsų monetų mokėjimo mokesčiai (%)

en: Rave Flutterwave payment Fees (in %)
lt: Rave Flutterwave mokesčiai (%)

en: Your rave flutterwave payment fees (in %)
lt: Jūsų rave flutterwave mokėjimo mokesčiai (%)

en: Coinbase commerce payment Fees (in %)
lt: Mokesčiai už Coinbase komercijos mokestį (%)

en: Your coinbase commerce payment fees (in %)
lt: Jūsų "coinbase" komercijos mokesčiai (%)

en: Mollie payment Fees (in %)
lt: Mollie mokėjimo mokesčiai (%)

en: Your mollie payment fees (in %)
lt: Jūsų Mollie mokėjimo mokesčiai (%)

en: Payeer payment Fees (in %)
lt: Mokėtojo mokėjimo mokesčiai (%)

en: Your payeer payment fees (in %)
lt: Jūsų mokėtojo mokėjimo mokesčiai (%)

en: Bank transfert payment Fees (in %)
lt: Banko pavedimo mokėjimas Mokesčiai (%)

en: Your bank transfert payment fees (in %)
lt: Jūsų banko pervedimo mokesčiai (%)

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Bank accounts
lt: banko sąskaitos

en: Add new bank account
lt: Pridėti naują banko sąskaitą

en: Bank account name
lt: Banko sąskaitos pavadinimas

en: Your bank account name
lt: Jūsų banko sąskaitos pavadinimas

en: Bank account currency
lt: Banko sąskaitos valiuta

en: Bank account IBAN
lt: IBAN banko sąskaitoje

en: Bank account BIC
lt: Banko sąskaita BIC

en: Your bank account BIC
lt: Jūsų banko sąskaita BIC

en: Bank account address
lt: Banko sąskaitos adresas

en: Your bank account address
lt: Jūsų banko sąskaitos adresas

en: Bank account owner name
lt: Banko sąskaitos savininko vardas

en: Your bank account owner name
lt: Jūsų banko sąskaitos savininko vardas

en: * This is optional
lt: * Tai yra neprivaloma

en: Your bank account currency
lt: Jūsų banko sąskaitos valiuta

en: Your bank account IBAN
lt: Jūsų banko sąskaita IBAN

en: Delete
lt: Ištrinti

en: You can choose beetween 'Page icon' and 'Page icon svg' (Page icon is priority) - List icons available here
lt: Galite pasirinkti tarp "puslapio piktogramos" ir "puslapio piktogramos svg" (puslapio piktograma yra prioritetas) - sąrašas piktogramų galima rasti čia

en: You will receive a email confirmation
lt: Gausite el. Pašto patvirtinimą

en: Please follow this step for complete your withdrawal request.
lt: Prašome laikytis šio žingsnio, kad užbaigtumėte prašymą atsisakyti sutarties.

en: You need to have at least
lt: Jums reikia bent jau

en: You don't have any filled balance available
lt: Jūs neturite jokio užpildyto likučio

en: Total in
lt: Iš viso

en: You need to setup a widthdraw method
lt: Jums reikia nustatyti widthdraw metodą

en: Bank account BIC/SWIFT
lt: Banko sąskaita BIC / SWIFT

en: Your bank account BIC/SWIFT
lt: Jūsų banko sąskaita BIC / SWIFT

en: Day range
lt: Dienos diapazonas

en: Open day
lt: Atvirų durų diena

en: Volume 24H
lt: Tiesioginis tomas

en: Direct Volume
lt: Tiesioginis tomas

en: Load more data
lt: Įkelkite daugiau duomenų

en: Qty
lt: Kiekis

en: Gain
lt: Pasiekti

en: Price buy
lt: Kaina pirkti

en: Disable chat
lt: Išjungti pokalbį

en: Total gain
lt: Bendras pelnas

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Unit price
lt: Vieneto kaina

en: Investment
lt: Investicijos

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Commission
lt: Komisija

en: Confirm buying
lt: Patvirtinkite pirkimą

en: New user
lt: Naujas vartotojas

en: Order passed
lt: Užsakymas praėjo

en: New subscription
lt: Naujas prenumerata

en: Show withdraw receiver infos.
lt: Rodyti pašalinti imtuvo informaciją.

en: Process
lt: Procesas

en: Hide details
lt: Paslėpti detales

en: Enable subscriptions
lt: Įgalinti prenumeratas

en: Enable free trial
lt: Įgalinti nemokamą bandomąją versiją

en: Free trial duration (in day)
lt: Nemokamas bandomasis laikotarpis (dieną)

en: Free trial duration
lt: Nemokama bandomoji trukmė

en: Premium features
lt: "Premium" funkcijos

en: Free users features
lt: Nemokama vartotojų funkcijos

en: Add a new plan
lt: Pridėti naują planą

en: Name plan
lt: Vardo planas

en: Price total
lt: Bendra kaina

en: Duration in days
lt: Trukmė dienomis

en: Duration
lt: Trukmė

en: Add this plan
lt: Pridėti šį planą

en: Plans available
lt: Galimi planai

en: Price plan
lt: Kainų planas

en: Duration in month
lt: Trukmė mėnesį

en: Price per month
lt: Kaina per mėnesį

en: Account
lt: Sąskaita

en: Exchanges
lt: Mainai

en: Total Free
lt: Viso nemokamai

en: Total Used
lt: Bendras naudojimas

en: Order Ref.
lt: Užsakymo nuoroda

en: Ordered price
lt: Užsakyta kaina

en: Current price
lt: Dabartinė kaina

en: Evolution
lt: Evoliucija

en: Enable identity system
lt: Įgalinti tapatybės sistemą

en: Block trading without identity verification
lt: Blokuoti prekybą be tapatybės patvirtinimo

en: Block deposit without identity verification
lt: Blokuoti indėlį be tapatybės patvirtinimo

en: Block withdraw without identity verification
lt: Blokuoti pašalinti be tapatybės patvirtinimo

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Identity ID
lt: Tapatybės kodas

en: Identity step name
lt: Tapatybės žingsnio vardas

en: Identity step description
lt: Tapatybės žingsnio aprašymas

en: Identity order
lt: Asmens nurodymas

en: Down order
lt: Žemyn tvarka

en: Up order
lt: Aukštyn tvarka

en: Add new identity step
lt: Pridėti naują tapatybės žingsnį

en: Your step name
lt: Jūsų žingsnio pavadinimas

en: Your step description
lt: Jūsų žingsnio aprašymas

en: Identity step type
lt: Tapatybės žingsnio tipas

en: Upload new document
lt: Įkelkite naują dokumentą

en: Choose in document type list
lt: Pasirinkite dokumento tipų sąrašą

en: Enable identity upload with webcam
lt: Įgalinkite tapatybės įkėlimą naudodami kamerą

en: Webcam document ratio
lt: Kameros dokumento santykis

en: Ration (Width / Height)
lt: Ration (plotis / aukštis)

en: Ratio (Width / Height)
lt: Santykis (plotis / aukštis)

en: Document identity list
lt: Dokumento tapatybės sąrašas

en: Add new identity document
lt: Pridėti naują tapatybės dokumentą

en: Your document name
lt: Jūsų dokumento pavadinimas

en: My Holding
lt: Mano ūkis

en: Holding
lt: Holdingas

en: Market Value
lt: Rinkos vertė

en: Profit / Loss
lt: Pelnas / nuostoliai

en: Wallet
lt: Piniginė

en: Validate bank transfert
lt: Patvirtinkite banko pervedimą

en: Transfert received date
lt: Perkelti gautą datą

en: Bank account received
lt: Gauta banko sąskaita

en: Bank transfert reference
lt: Banko pervedimo nuoroda

en: Amount received in bank account
lt: Banko sąskaitoje gauta suma

en: Amount transfered to the user account
lt: Suma, perkelta į vartotojo abonementą

en: User will receive
lt: Vartotojas gaus

en: Dark
lt: Tamsus

en: White
lt: Balta

en: Enable Donation
lt: Įgalinti dovaną

en: Donation text
lt: Dovanojimo tekstas

en: Your donation text
lt: Jūsų aukos tekstas

en: Donation address list
lt: Aukojimo adresų sąrašas

en: Put 1 address per line
lt: Įdėkite 1 adresą į eilutę

en: Line format : BTC:ADDRESS
lt: Linijos formatas: BTC: ADDRESS

en: PUT A SMILE ON OUR FACES AND SUPPORT US BY DONATING :)
lt: IŠSKIRTINTI MUZIEJUS IR PAGALBA JAV DOTACIJOSE :)

en: Transactions history
lt: Sandorių istorija

en: Description
lt: apibūdinimas

en: Reference ...
lt: Nuoroda ...

en: Reference
lt: Nuoroda

en: deposit
lt: indėlis

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: BUY order done
lt: PIRKTI atlikti užsakymą

en: SELL order done
lt: SELL užsakymas padarytas

en: SELL ORDER DONE
lt: PARDUODAMI PASKIRTIS

en: BUY ORDER DONE
lt: PIRKTI ORDER done

en: Add a new item
lt: Pridėti naują elementą

en: Your GDAX Key
lt: Jūsų GDAX raktas

en: Your GDAX Pass
lt: Jūsų GDAX leidimas

en: Your GDAX Secret
lt: Jūsų GDAX paslaptis

en: Your Bitmex ID
lt: Jūsų "Bitmex" ID

en: Your Bitmex Secret
lt: Jūsų Bitmex paslaptis

en: Your OKCoin Key
lt: Jūsų OKCoin raktas

en: Your OKCoin Secret
lt: Jūsų OKCoin paslaptis

en: Your Luno Key ID
lt: Jūsų Luno rakto ID

en: Your Luno Secret
lt: Jūsų Luno paslaptis

en: Your Coinex Key
lt: Jūsų "Coinex" raktas

en: Your Coinex Secret
lt: Jūsų Coinex paslaptis

en: Your Btcmarket Key
lt: Jūsų "Btcmarket" raktas

en: Your Btcmarket Secret
lt: Jūsų "Btcmarket" paslaptis

en: Your Livecoin Key
lt: Jūsų "Livecoin" raktas

en: Your Livecoin Secret
lt: Jūsų Livecoin paslaptis

en: Your Quoinex Token ID
lt: Jūsų Quoinex Token ID

en: Your Quoinex Secret
lt: Jūsų "Quoinex" paslaptis

en: Your Exmo Key
lt: Jūsų Exmo raktas

en: Your Exmo Secret
lt: Jūsų "Exmo Secret"

en: Your YoBit Key
lt: Jūsų "YoBit" raktas

en: Your YoBit Secret
lt: Jūsų "YoBit" paslaptis

en: Your Kucoin Key
lt: Jūsų Kucoin raktas

en: Your Kucoin Private
lt: Jūsų "Kucoin Private"

en: Your CEX Key
lt: Jūsų CEX raktas

en: Your CEX Secret
lt: Jūsų CEX paslaptis

en: Your CEX UID
lt: Jūsų CEX UID

en: My orders
lt: Mano įsakymai

en: Size
lt: Dydis

en: Limit price
lt: Ribinė kaina

en: Place buy order
lt: Vieta pirkimo užsakymas

en: Place sell order
lt: Padėkite parduoti

en: Method
lt: Metodas

en: You need to be logged at Coinex
lt: Jums reikia prisijungti prie Coinex

en: Enable live trading
lt: Įgalinti gyvą prekybą

en: Login with Coinex
lt: Prisijungti su Coinex

en: Week profit
lt: Savaitės pelnas

en: Leaderboard
lt: "Leaderboard"

en: Enable leaderboard (native trading need to be enabled)
lt: Įgalinti skelbimų lentyną (turi būti įjungta vietinė prekyba)

en: Active
lt: Aktyvus

en: Every
lt: Kiekvienas

en: Starting pair when new user signup
lt: Pradedant porą, kai prisijungia naujas vartotojas

en: Only 1 pair is allowed
lt: Leidžiama tik 1 pora

en: Starting watching list pair when new user signup
lt: Pradedant žiūrėti sąrašo porą, kai registruojama nauja vartotojo

en: 1 pair each for each line
lt: 1 pora kiekvienai eilutei

en: Format : MARKET:SYMBOL/CURRENCY
lt: Formatas: RINKA: SYMBOL / VALIUTA

en: You need to be logged at Livecoin
lt: Jūs turite prisijungti prie Livecoin

en: Login with Livecoin
lt: Prisijungti su Livecoin

en: Email not valid
lt: El. Paštas negalioja

en: You need to be logged at Yobit
lt: Jums reikia prisijungti prie Yobit

en: Login with Yobit
lt: Prisijungti su "Yobit"

en: Based on all wallet
lt: Remiantis visomis piniginėmis

en: Your Poloniex Key
lt: Jūsų Poloniex raktas

en: Your Poloniex Secret
lt: Jūsų Poloniex paslaptis

en: Your trial version have expired !
lt: Jūsų bandomosios versijos galiojimas baigėsi!

en: Become
lt: Tapk

en: You will be charged
lt: Jūs turėsite sumokėti

en: for
lt: dėl

en: months
lt: mėnesių

en: Your Kraken Key
lt: Jūsų Krakeno raktas

en: Your Kraken Private
lt: Jūsų Kraken Private

en: will be ready for you !
lt: bus pasiruošęs tau!

en: You need to be logged at Binance
lt: Jūs turite prisijungti prie "Binance"

en: Login with Binance
lt: Prisijungti su binanais

en: You need to be logged at Poloniex
lt: Jūs turite prisijungti prie "Poloniex"

en: Login with Poloniex
lt: Prisijunkite prie "Poloniex"

en: You need to be logged at Exmo
lt: Jūs turite būti prisijungęs prie "Exmo"

en: Login with Exmo
lt: Prisijungti su Exmo

en: View the article
lt: Peržiūrėkite straipsnį

en: Your Bittrex Key
lt: Jūsų "Bittrex" raktas

en: Your Bittrex Secret
lt: Jūsų Bittrex paslaptis

en: You need to be logged at Kraken
lt: Jūs turite prisijungti prie Kraken

en: Login with Kraken
lt: Prisijungti su Kraken

en: Markets
lt: Rinkos

en: Hide market (native trading need to be enabled)
lt: Slėpti rinką (turi būti įjungta vietinė prekyba)

en: Hide orders book
lt: Slėpti užsakymų knygą

en: Load orders book
lt: Įkelti užsakymų knygą

en: Create an alert when ...
lt: Sukurkite įspėjimą, kai ...

en: Price is above
lt: Kaina yra didesnė

en: Price is bellow
lt: Kaina yra žemiau

en: Password not match
lt: Slaptažodis neatitinka
